Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bubenimiste , tunncs, karabocuq, bicim, gyaman, cvr, unuttuğum varsa affola nasılsınız kızlar :KK31::KK31::KK31: :119:

bide tüm bebişbekleyenlere:KK49: :KK49:

bu da benim için olsun :123:

canım ne güzel ozaman yumurtalıkların temizlenmiş ozamn... özel bi şey yaptın mı merak ettimmm

yok cnm özel bişi yapmadım dedgm gbi geçen sene pko var demişlerdi doum kntrol hapı kullandm(6ay) ama düzenlide kullanmadım açıkcası.. ve zaten bttgnde de pek bişie yaramamıştı.. sonra kendiliğinden geçti heralde.. işte bugnde adetmn 2. günüydü ultrasonda bişi çıkmadı. eger bişi vardı da attımı bilmiyorum ilkgün küpşekerden daha büyük bi parça geldi korktum baya ama doktor ilaç kullanarak oldum bide uzun zamandır olmadıgım için normaldir dedi.. yani öle özel bişi yapmadım cnm ben var sanıyodum heralde belkide..

banada pko yok demişti doktor metforine gerek yok diye ama araştırmalarım sonucu çok faydalı birşey olduğunu öğrğendim özellikle kaliteli yumurta oluşumu için bana pko yok ama yumurtlama sornunun var demişti küçükmüş yumurtalarım 3 aydır içiyorum ve çok faydasını gördüm kadın olduğumu hissettim resmen sayesinde önceden yumurtlama zamanlarını hiç anlamazdım şimdi sayesinde anlıyorum tabi ateş ölçme yöntemide var

cnm bende özellkle sordum konustum ama ihtiyacın yokken kullanman dogru olmaz,pko olan her hastaya bile vermiyoruz dedi.. bde ben zaten roaccutane kullandgm için sanırım kullanmamam gerekiomuş , o yüzden üstelemedim doktora.. bakalım yarınki sonuclardan sonra nolcak..
2doktor arasında paslaşmalarla gidiyorum maşallah.. aynı hastanede 2 doktor var bi ona gdiorum bi öbürüne resmen:KK1: geçen gttgm yaşlı kadın adet deildm öleyken bana o adetliyken yapılması gereken testleri yaptrmış anlamadm=| bide ultrason istemişti yumurtlamada sorun olablr ona bakalım bi die fln.. dün ona sonuclarımı gösterdm normal dedi. yumurtlamada sorun varmı dedm ultrasona bi gir önce fln dedi (ultrason içn bugndü randevum). bugnde ultrasondaki doktor temiz bişey yok dedi. yumurtlamada bi sorun varmı dedm. bende bişi görnmüyo tahlillerinden bakılır falan dedi. anlamadmkii şu doktor konusunda hiç rast gitmedi buara işim ya anlamadm... bugnkü doktor da(ilk ona gtmiştim ztn) dedm böle böle adetliyken yapılan kormon testinden istedi. yarın ver bakalım dedi. öle yani bilmiyorum onda sorun varmı yokmu..
buarada yumurtalarının küçük oldugunu nasıl anladın nerdne anlaşılıyor o ve sen hani demişsin ya cnm 3 aydır kullanıyorum çok faydasını gördüm kadın oldugumu anladm yumurtlama zamanlarımı anlıyorum die.. nasıl anlıyorsun nasıl anlaşılıyor? yanlış bir soruysa kusuruma bakma lütfen canm bu konudaki cahilliğime ver..

yok cnm özel bişi yapmadım dedgm gbi geçen sene pko var demişlerdi doum kntrol hapı kullandm(6ay) ama düzenlide kullanmadım açıkcası.. ve zaten bttgnde de pek bişie yaramamıştı.. sonra kendiliğinden geçti heralde.. işte bugnde adetmn 2. günüydü ultrasonda bişi çıkmadı. eger bişi vardı da attımı bilmiyorum ilkgün küpşekerden daha büyük bi parça geldi korktum baya ama doktor ilaç kullanarak oldum bide uzun zamandır olmadıgım için normaldir dedi.. yani öle özel bişi yapmadım cnm ben var sanıyodum heralde belkide..

cnm bende özellkle sordum konustum ama ihtiyacın yokken kullanman dogru olmaz,pko olan her hastaya bile vermiyoruz dedi.. bde ben zaten roaccutane kullandgm için sanırım kullanmamam gerekiomuş , o yüzden üstelemedim doktora.. bakalım yarınki sonuclardan sonra nolcak..
2doktor arasında paslaşmalarla gidiyorum maşallah.. aynı hastanede 2 doktor var bi ona gdiorum bi öbürüne resmen:KK1: geçen gttgm yaşlı kadın adet deildm öleyken bana o adetliyken yapılması gereken testleri yaptrmış anlamadm=| bide ultrason istemişti yumurtlamada sorun olablr ona bakalım bi die fln.. dün ona sonuclarımı gösterdm normal dedi. yumurtlamada sorun varmı dedm ultrasona bi gir önce fln dedi (ultrason içn bugndü randevum). bugnde ultrasondaki doktor temiz bişey yok dedi. yumurtlamada bi sorun varmı dedm. bende bişi görnmüyo tahlillerinden bakılır falan dedi. anlamadmkii şu doktor konusunda hiç rast gitmedi buara işim ya anlamadm... bugnkü doktor da(ilk ona gtmiştim ztn) dedm böle böle adetliyken yapılan kormon testinden istedi. yarın ver bakalım dedi. öle yani bilmiyorum onda sorun varmı yokmu..
buarada yumurtalarının küçük oldugunu nasıl anladın nerdne anlaşılıyor o ve sen hani demişsin ya cnm 3 aydır kullanıyorum çok faydasını gördüm kadın oldugumu anladm yumurtlama zamanlarımı anlıyorum die.. nasıl anlıyorsun nasıl anlaşılıyor? yanlış bir soruysa kusuruma bakma lütfen canm bu konudaki cahilliğime ver..

canım bende geçen yıl 6 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım bıraktığım ay yine gelmedi adetim geç gelmişti. sonra metformine başladım ne hikmet bilmiyotum o ilk ay 28.gününde geldi. şimdi 2.ayda yım gecikti yine bakalım inş düzene girecek.

arkadaşın da söylediği gibi metformini bi araştır hem kilon da varmış fayda görürsün diye düşünüyorum. normal doktorlar fatura yazar gibi pko muusn direkt doğum kontrol hapıııı eskidi bence bu yöntem zaten fayda yok kilo aldırıyor kısmı çözüm bulmayalım asıl nedeni neyse ona yönelik tedavi uygulayalım diye düşünüyorum canımmmm

canım bende geçen yıl 6 ay kadar doğum kontrol hapı kullandım bıraktığım ay yine gelmedi adetim geç gelmişti. sonra metformine başladım ne hikmet bilmiyotum o ilk ay 28.gününde geldi. şimdi 2.ayda yım gecikti yine bakalım inş düzene girecek.

arkadaşın da söylediği gibi metformini bi araştır hem kilon da varmış fayda görürsün diye düşünüyorum. normal doktorlar fatura yazar gibi pko muusn direkt doğum kontrol hapıııı eskidi bence bu yöntem zaten fayda yok kilo aldırıyor kısmı çözüm bulmayalım asıl nedeni neyse ona yönelik tedavi uygulayalım diye düşünüyorum canımmmm

aynen cnm doum kntrol hapı lanet bişi ... bde ben çok kötü kullandm yaa sormayın dayaklıgım valla bi gün içtim bigün içmedm ertesi gün 2 tane içtim fln... kafama göre sabah içtm öglen içtm aksama dogru içtm..
hormonlarımın dengesizliğinin nedeni belli olur sanırsamm:KK1:

benim doktor çatlatma iğnesi sonrasında 3 gün üst üste veriyor sonra gün aşırı... bak bir arkadaşımızın doktoru her gün ile sperm kalitesi artar demiş.. bana öyle demişti geçmişte.. ama hatırlamıyorum şimdi :))
ayrıca ateş topiğinde okumuştum hatunun biri adet olana dek her gün yaptığı ay hamiş kalmış :KK9: ayy bunların hepsi faso fiso.. Rabbim ol demedikten sonra paralasak da kendimizi olmayacak.. Allah hayırlısını versin.. belirtilere ateşe takılmadam gönlünün istediği gibi devam et sen çalışmalara..

o arkadaş benm canm ne zaman unuttun kız çok ayıp:)evet nekadar sık okadar iyi demişti kalitesi düşermi dedim düşmez dedi.

iyim canım sagol aşılama için gün sayıyorum :))) moralımde iyi kendımı aşılamaya odakladım

hee yaa olmayınca yoklugun belli oluyorr merak ettim :):KK16:

canm aşılama fiyatlarını araştırdın mı?bide tekrar sonuçlarını göstermek için dr.a gitcektin gittin mi?

:KK16::KK16::KK16: teşekkür ederim..
aşılama.. inşallah gerek kalmadan bu rahatlıkla bebeğin gelir.. ocakta mı gideceksin doktora? bende bu ay olmazsa ocakta ara verip soğan yapmayı düşünüyorum.. ama tabi sadece düşünce.. çünki soğan midede sıkıntısı olanların kullanmaması gerektiği yazıyor.. ve bende çok ileri derecede reflü var.. korkuyorum ondan dolayı :)) eğer soğandan vazgeçersem ocakta aşılama.. aşılama ile de olmazsa hemen tüp bebek yaptıracağım.. kararlıyım.. aşılama ile gereksiz zaman kaybetmenin anlamı yok.. eşimin çocukluk arkadaşı varmış.. geçenlerde karşılaşmışlar.. 10 yıl olmuş evlendikleri.. eşimde bebek varmı demiş. yok abi uğraşıyoz işte diyivermiş.. yaptırdığım aşılamanın sayısını unuttum.. tüp bebekte de 7 kez denemişler.. eşimin gözü pek korkmuş.. Allah'ım uğraştırmasın, amin..

ayy canm ya okadar tüp bebek ve aşılama denemesi olmayınca olmuyor demekki.maddi durumları iyiki 7kez tüp bebek ne demekya.biri nekadar şimdi.Allahım kimseyi okadar bekletmesin inşallah.canm sen sordunmu dr.na aşılama tüp bebek ne kadar?

puahahahaha :)) kız benimki de yoruldum istemiyorum deyip durdu bu ay.. hemde ev sıcacıkken.. ama ben yooook dedim ben o kadar hormon yükleniyorum sende buna katlanacaksın paşam dedim.. veeee işlem tamamdır.. bu ay adete dek gün aşırı yapacağım kesin kararlıyım..

valla canım sen bilirsin.. Atatürk dediğin yer devletin değil mi? rahim filmini çektirebilirsen orda daha ucuz olabilir.. Lina 400 tl aldı film için.. ama hiç ağrım sızım olmadı. zaten filmi de Sema hanım çekiyor.. yumurta takibi diye ben klomeni kullanıyorum ve sadece 1 kez gidiyorum.. bir de iğne olacaksam iğneye gidiyorum o kadar.. yani öyle her gün her gün yumurtana bakmıyorlar.. sen nerde oturuyorsun bu arada?

ay canm alemsinya.bizde de tam tersi eşim hergün ister ben kaçarım.off hergün banyo hele saç kurutması olmasa.bizim ufo kullanıyoruz yani heryer sıcacık olmuyo.ama senn eşin yoğun çalışıyo heralde yoksa istemezmi kız.sen sıkıştırmaya devam et:))

ayy kahverengi akıntın devam ediyorsa doktorunu bi arasan.. o yerleşme kanaması öyle uzun uzun devam edermiymiş ki? hadi inşallah sonu güzel olsun.. rahatlığına da hayran kaldım valla..
annemin yanına gidince senin yerine de sarılırım tamam :)))
migren feciiiii feciiiii... ilaçda alamıyorum.. aslında baş ağrımın geleceğini anlıyorum ben hemen ilaç içiyorum ama bu bebek tantanasına ilaç alamıyorum.. aylardır bu kadar ağrımamıştı.. ama şimdilerde iyiyim.. sadece midemde değişik bi bulantı var.. yemek yemek istemiyorum.. açlıktan ölmezsem iyi :))) benim migreni gerginlik tetikliyor.. bir kaç gündür gerginim.. arabamızı satıyoruz çünki.. onu düşünüyorum sürekli.. ne yapacağım arabasız diye :)) derdi tasası beni tuttu.. çünki eşimin şirket arabası var ve o rahat.. ama ben esir kaldım artık evde..

ni dimek şekerim :)))

kızlar bana artık müsade.. kendinize iyi bakın.. anneciğimin yanına gideceğim.. daha duş alıp hazırlanacağım.. öpüyorum hepinizi.. yarın akşama kadar yokum ben.. beni özleyin :KK9:

canm arbasızlık çok zor gerçekten bizde bi ara sattık yenisini almak için yeniyi alana kadar bikaç ay arbasız kaldık ama ne zorduya.pişman olmuştuk sattığımıza.gezemiyosun offf çok sıkıcıydı aldk çok şükürde kurtulduk.alışınca çok zor gerçekten.hayırdır siz niye satcaksınız.

kızlar yaaa belim ağıyor adet yaklaşınca sizin de ağrı oluyor mu :KK37:

canm benm eskiden yani ilaçsız adet görürken ilkgün belim kopacak gibi ağrırdı şimdi pek ağrım olmuyo.

slmlar kızlarrr :)))))
doktordan geliyorum ultrason sonucum temiz kist falan yokmuş.. tahlillerimede baktı doktor pko yokmuş ,yarın bde adetn 3. günü verilen hormon testinden yaptrcam ondan sonra kesin bişi sölicek ama ohh rahatladım valla temiz çıktı şuana kadar hersey:nazar:
kızlar buarada metformini söledm ama pko yok dedi kullanmanı gerektrcek bşi yokken kilo vermek için bu ilacı vermem dogru olmaz dedi. boşuna ilaç kullanıosun sonucta,hak verdim..
uhh bakalımm inşallah yarında bişi çıkmazsa ondan sonra tek istikamet kilo verdircek bişiler bulmakkkk....
sanırım pilatese yazılcam kızlar bunalımdayım ztn buaralar.. belki ii gelir açılır kendme gelirim :KK24:

pko yokmuş ne güzel canm.pilates gerçekten çok işe yarıyor bende biara yapmıştım ama şimdi bıraktım.vücudu şekillendiriyo bölgesel incelmeni sağlıyo.

canım yukarıda yazdıklarını da okudum soğan kürü kist yapar mı ? ben de bu ay başlamayı düşünüyorum bi regl olabilsem :2:

sanmıyorum canım benım bundan oncekı kullanışımda 7 ay kadar evvel çok işe yaramıştı hatta hamile bile kalmıştım yalnız bundan once kullandığımda soğanın başındakı kıvırcık yeri de yaptım(kabuğuğunu soymuştum) bu sefer sadece soğanı (kabuksuz ve başındaki kıvırcıksız ) yaptım... ayy bilemiyorum yaa bakalım hayırlısı...

pko yokmuş ne güzel canm.pilates gerçekten çok işe yarıyor bende biara yapmıştım ama şimdi bıraktım.vücudu şekillendiriyo bölgesel incelmeni sağlıyo.

canım bende yazıldım ama 1 kere gttm sonra ordan kaynaklı bazı sorunlardan dolayı iptal ettrmiştim üyeliğimi.. ama o 1 kerede gerçekten kaslarımı tek tek hissettim nasıl geriyo...
bide çok uyusugum buaralar hiçbişi yaptıgımda yok bunalımlardayım anlıyacagın.. erkek arkadasım pilates falan yap açılırsın deişiklik olur dedi mantıklı geldi :)
yanlız tek korkum zayıflamadan bu sekilde başlarsam acaba bu halimde bırakırmı beni sadece sıkılaştırarak :26: iri kalmak istemiyorumki been :KK43:
eskiden ne güzel fıstık gbiyiimm manken fiziği var diolardıı ozmnda begenmiodum şuram var buram var die oohh ii oldu bana şimdi ararım işte böle o günlerimii :KK43:

sol tüpüm kapalı diye hemen kendine teşhis koyma canım bilemezsin belki çift rahimdir 2 rahim ağzı vardır nereden biliyorsun Allah bilir canım...gelsin meleğin inşallah :))
ben de doktoruma mail attım bakalım cevabına göre gideceğim...

zehirli guatr tedavi olduğun sürece sorun yaratmaz ve bebeğin de olur sakın korkma tamam mı?
tedavi olmazsan tehlikeli...
benim iş arkadaşımda vardı ve kızı oldu tedavi ile şimdi bir tedavi daha olsa yine bebeği olur yani canım umutsuzluk yok...

ne oldu canım maill geldimi.ayy sen git bi doktora ya.tamam soğan temizliyor hatta bence ben soğan yaptım ya inanılmaz iltihap geldii belkide sağ tüpüm tıkalıydı onu açtı ondan sağ tüpüm açıkk ve iltihabım çoktuu.ben 3. kürüde yapacam belki sol tüpüm tıkalıdır soğan onuda açar.bu kadar iyi bişey soğan rahmi temizliyor ve bence tüplerde iltihabıda temizliyor tüp tıkanması iltihabtan olur onuda temizliyor.ama parça parça gelmesi banada bebek tutanamadı ondan oldu gibi geliyorr.git doktora canımmm

ya kaç aydır ara ara içerim ben bitki çaylarından bişi yoktu şimdi oldu şimdi bol bol havuç yiyiorum varsa yumurta çatlatsın diye :))

valla bicim istedikleri kadar iyi olsunlar insanın kendi evi gibi olamaz ev ev üstüne kurulmaz benim kendi annem bile olsa eşimle rahat edemem bunu yaşayan bilir
evet tatlım az kaldı sayılır benim için uzun ama karşıdaki insanlara kısa :))) mart nisan gibi Allah kısmet ederse

canım çok geçmiş olsun ama sakın unutma benim teyzemin kızı yıllardır bu hastalığı yaşıyor ve şimdi çok tatlı bir oğlu var bu hastalıkla çocuğum olmaz asla deme ama tabiki engel olabilir süresini uzatabilir ama Allahın izniyle biraz daha sabırla alırsın meleğini kucağına :KK34:
canım havuç suyunu kaynatıp içmekmi , yoksa öyle yemek mi sence çatlatır yumurtaları bu konuda bilgin varmı canımm.

kızlar durumumu doktoruma mail attım cavap bekliyorum bu pembe kanlı et parçalarını sordum...
bu ay sonunda gideceğim ama öncesinde gel der belki...
internette bir doktor yazısında bunun düşük belirtisi olabileceği incelenmesi gerektiği yazıyor embriyo tutunamaz düşerse böyle belirti olabilirmiş ve hcg hormonu da henüz çıkmazmış...
kafam çok karıştı doktorum umarım bu gece bana cevap yazar :KK3:

canım bngl cevaplamış ama bende tecrübemi paylaşayım.. benim film çekimi sonrasında kalkınca hemen akmıştı ilaç.. ama ben hemen kalkmamıştım.. işlemden yarım saat sonra bir film daha çekmişlerdi karına yayılmasını görmek için.. o sürede ben hep yatmıştım.. sonra kalkınca mavi mor karışımı değişik bi renkte akıntı olmuştu.. bende ped koymuştum ve bir daha hiç akıntı filan olmamıştı.. kanama da olmadı bende.. seninki yumurtlama akıntısı olabilir bence boş geçme bu günleri.. çalışın bol bol çalışın :))))

kızlar benim akıntım var bugün.. yumurta akı gibi ama bilemiyorum.. çok ciddi de baş ağrım var.. migrenim tutacak gibi mide bulantılarım da var.. ilaç da alamıyorum.. kafayı yicem ağrıdan.. ateşim dün artmıştı bugün geri düştü.. çizgi filan çekmedi site, acaba çatlamadı mı dersiniz..?

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com
canım çok sağol ama benim rahimde garip şeyler oluyor akıntı gördüm eğrelti otu gördüm demiştim ya.ateşim hiç yükselmedi bende çatlamadı herhalde dedimm ama şimdi bi baktım azıcık koyu lekelenme var bismillah yeni bitti adetim rahim filminden sonra hemen adet olmak normalmi.diyelimki adet oluyom eee neden yumurta akıntısı ve eğrelti otu geldi.bu ne yaa.ayy ne oluyor bana.ben yarın doktora gideyim en iyisi

biçim merhaba canım epeyce yazışmışsınız hepsini okuyamadım, adet olmuşsun geçmiş olsun.kanlı et parçalarına gelince zannediyorum sen bu ay soğan içmiştin değilmi ben soğan kürünü yaptığım ilk ay senin gibi çok büyük bir et parçası düşürdüm doktora gittim düşük mü diye kanda gebelik ölçümü yaptı ama bir şey çıkmadı ,yani soğan anladığım kadarıyla içini temizliyor,erak etme yazdım ama bilmiyorum ben seni soğan suyu içtin diye hatırlıyorum bu ay.
canım sen soğanın 2. kürünü yaptın ve o aymı hamile kaldın .yani soğan yapmana rağmen hamile kaldın.ben soğan düşüğede sebep olabilir diye korkuyorum vallahi.

kızlar yaaa belim ağıyor adet yaklaşınca sizin de ağrı oluyor mu :KK37:
hem de nasıl kopacak sanıyorumm.

kızlar bu ayda bişey yok beta hcg 0,3 çıktı:KK43:((
birde 7 cm'lik kist:KK43:
duphastona başlıcam bugünde ...şaka gibi ama hala yumurtluyormuşum ama ilişki yasak,hatta pko görüntüsü de pek yok dedi bu sefer o zaman neden kistim oldu anlayamıyorum gerçekten anlayamıyorum soğan desem pek sanmıyorum bakalım hayırlısı...
neden ilişki yasak canımm
slmlar kızlarrr :)))))
doktordan geliyorum ultrason sonucum temiz kist falan yokmuş.. tahlillerimede baktı doktor pko yokmuş ,yarın bde adetn 3. günü verilen hormon testinden yaptrcam ondan sonra kesin bişi sölicek ama ohh rahatladım valla temiz çıktı şuana kadar hersey:nazar:
kızlar buarada metformini söledm ama pko yok dedi kullanmanı gerektrcek bşi yokken kilo vermek için bu ilacı vermem dogru olmaz dedi. boşuna ilaç kullanıosun sonucta,hak verdim..
uhh bakalımm inşallah yarında bişi çıkmazsa ondan sonra tek istikamet kilo verdircek bişiler bulmakkkk....
sanırım pilatese yazılcam kızlar bunalımdayım ztn buaralar.. belki ii gelir açılır kendme gelirim :KK24:

ne güzelll tatlım pcon yokmuş ne mutlu sana..

Son düzenleme:
canım bende yazıldım ama 1 kere gttm sonra ordan kaynaklı bazı sorunlardan dolayı iptal ettrmiştim üyeliğimi.. ama o 1 kerede gerçekten kaslarımı tek tek hissettim nasıl geriyo...
bide çok uyusugum buaralar hiçbişi yaptıgımda yok bunalımlardayım anlıyacagın.. erkek arkadasım pilates falan yap açılırsın deişiklik olur dedi mantıklı geldi :)
yanlız tek korkum zayıflamadan bu sekilde başlarsam acaba bu halimde bırakırmı beni sadece sıkılaştırarak :26: iri kalmak istemiyorumki been :KK43:
eskiden ne güzel fıstık gbiyiimm manken fiziği var diolardıı ozmnda begenmiodum şuram var buram var die oohh ii oldu bana şimdi ararım işte böle o günlerimii :KK43:

canm ben evde yapıyodum ebru şallının dvd si ile.topunu lastiğinide almıştım.para verip gitmiyorumya biyere çok düzenli yapamıyodum ama inceltiyo yediklerinede dikkat edersen tabi.bicim de yapıyodu onada sor istersen devam ediyomu şimdi bilmiyorum.evlendiğimde kilo almaya başladım öncesinde hiç problemim yoktu benmde.kilo alınca evlendiğimiz yıl eşimle spor salonuna gittik ama işte orda hiç kilo vermemiştik sadece sıkılaştık bende hiç sevmiyorum öyle olmayı.o yüzden spor salonu sevmiyorum ben.geçenyıl diyetle birlikte yürüyüş yaptık düzenli işte ozaman 6kilo verdim.tatlı felan hiç yemiyodum haftada bir sütlü tatlı yiyodum acayip kararlıymışım ozaman ya.şimdi bendede bi tembellik var kolumu kaldırasım gelmiyo.

ne oldu canım maill geldimi.ayy sen git bi doktora ya.tamam soğan temizliyor hatta bence ben soğan yaptım ya inanılmaz iltihap geldii belkide sağ tüpüm tıkalıydı onu açtı ondan sağ tüpüm açıkk ve iltihabım çoktuu.ben 3. kürüde yapacam belki sol tüpüm tıkalıdır soğan onuda açar.bu kadar iyi bişey soğan rahmi temizliyor ve bence tüplerde iltihabıda temizliyor tüp tıkanması iltihabtan olur onuda temizliyor.ama parça parça gelmesi banada bebek tutanamadı ondan oldu gibi geliyorr.git doktora canımmm

bu arad hani demiştim ya akıntım var yumurtalama eğrelti otu var ben yumurtluyom sandım şimdi baktım kahverengi leke var bu ne ya daha yeni adet bitti rahim filmi çektirdim.film adetimi baştanmı başlattı acaba.allah allah ne oluyor benim vucuda.ateşimde yükselmiyor
http://www.fertilityfriend.com/home/387745
rahim filminde kahverengi sıvı geri dönmemişti yani öyle bişey hatırlamıyorum acaba omu geri dönüyorrr.
ayyy ben yarın doktoramı gitsem ne oluyor vücuduma.

aynen cnm doum kntrol hapı lanet bişi ... bde ben çok kötü kullandm yaa sormayın dayaklıgım valla bi gün içtim bigün içmedm ertesi gün 2 tane içtim fln... kafama göre sabah içtm öglen içtm aksama dogru içtm..
hormonlarımın dengesizliğinin nedeni belli olur sanırsamm:KK1:

hımmm . homon ilaçları düzenli alınması gerekiyormuş canım aman dikkat

sanmıyorum canım benım bundan oncekı kullanışımda 7 ay kadar evvel çok işe yaramıştı hatta hamile bile kalmıştım yalnız bundan once kullandığımda soğanın başındakı kıvırcık yeri de yaptım(kabuğuğunu soymuştum) bu sefer sadece soğanı (kabuksuz ve başındaki kıvırcıksız ) yaptım... ayy bilemiyorum yaa bakalım hayırlısı...

bende yapacağım bu ay inşallah paylaşırım izlenimlerimiii

ben dün sana yazmıştım gece.. geride kaldı yazdıklarım..
ben diğer doktorlarla ilgili birşey diyemiyorum ama benim doktorum Sema Yıldırım.. şiddetle tavsiye ediyorum.. eğer gidersen özelden haberleşelim selamımı söylersin :)))
aramızda feci elektrik var kendisi ile.. ama gözlemlediğim kadarı ile her hastasına aynı ilgi ve sevgiyi gösteriyor.. ama ben uzun zamandır gittiğim için artık abla kardeş gibi olduk.. klinikte tek sevmediğim şey aşağıda kasada duran kızlar :KK9::KK9: azcık suratsızlar.. Şükran hanım ile ilgili bilgim yok.. açıkçası hiç araştırmadım da.. Sema hanımla ilk telefonla irtibat kurdum ben ve sonra yanına gidemedim.. 6 ay sonra randevumu aldım ve gittim.. kadın 6 ay önceki telefonda konuştuğumuz herşeyi hatırlıyordu..! bu benim için zaten mükemmel birşeydi.. ben ilgi alaka bekliyorum doktorumdan.. her gittiğimde bana; sana ne ilaç vermiştik, ne yapmıştık, hangi aşamadayız diye sormamalı doktor.. Sema hanımı istediğim an telefonla arayabiliyorum bir kere bile off demiyor.. hep uysal hep kibar.. yumuşacık kalbi var belli :) bi de ben ultrasonu hiç sevmiyorum, her seferinde; bu son olcak annecim sık dişini son gelişin bu diyor.. ahahah tabi ben ısrarla her ay gidiyorum bi türlü beceremedik hamiş kalmayı :KK9::KK9::KK9:
bu son ayım klomende.. artık üst aşamaya geçmeliyiz dedi.. aşılama yani.. sonsuz güvenim var.. umarım emeklerimizin karşılığını Rabbim sonuçsuz bırakmaz..
hepimize hayırlı evlatlar ve bu yorucu yolda sabır diliyorum...
canım okurken gözlerim doldu..bu son olur inşallah doktorunun dediği gibi
yok canım yenıden kan vermıcem beklıcem adetım 20 sınde beklenıyor iğneyi 5. inde oldum zaten 3-7 gun arasında yerleşme lekesı olur u okuyunca dayanamadım bırde leke sancı çokdu o gece falan derken pazar test yaptırdık işte evet çooookkk erken farkkındayım ama yaptık işteee merak :KK70:
evet canım se nın ısınde zormuş ben kayınvalıdemlere hıııcc soylemedım tedavıyı bebek ıstıyoruz olmuyor bıle demedık hayırlısı dıyoruz bırı bısıy deyınce hepsi bu yengemlere bıle soylemedım yakın zamanda kendılerı anladılar ama ben pko tedavısı ıcın gıdıyorum dedım sormasınlar bebek dıye o nedenle daha rahatım yanı bu konuda.
unutursun inşallah canım kayınvalıdenın sürekli sorduğu soruları ılk torun falan olacaksa belkı ondan çok ıstedıgındeen sormustur neysekı artık gerıde kaldı bebeğin sana hepsini unutturacak inşallah.
.
evet kesinlike söyleme, ben de tedavi olduğumu falan söylemedim canım

doktorumdan daha cevap gelmedi...
beklemedeyim... medical parkta mert bey varmış bu konularda uzman ocak ayında belki de ona giderim hem 4 boyutlu ultrasonu da var rahmimin şekli de netleşir ordan belki...

.
evet canım bence de onu deneyebilirsin ,filme gerek kalmadan öğrenirsin inşallah sorun olmadığını.
benim bulantılarım geri döndü, ben de doktora gitmekten vazgeçtim annemin ve eşimin tavsiyesiyle. sık ultrasona girmek iyi değil diyorlar,artık bekleyeceğim 2 hafta daha

biciimmm karnım çok şiştiiii anlatamam yarın son duphastonu almagünüm. ama psikolojik olarakta çok kötüyüm sevgilimle bile kavga ettim hemde ceviz kabuğunu doldurmaz bi nedenden :2: Allah hepimizin yardımcısı olsun bir aksaklık tüm sistemimimizi etkiliyor malesefff .. hatalıyım ama şimdi arayıp nasıl düzeltecem ya durumu çok zor duygusal olarak kendimi ifade edebilirmmm offff offff

biciimmm karnım çok şiştiiii anlatamam yarın son duphastonu almagünüm. ama psikolojik olarakta çok kötüyüm sevgilimle bile kavga ettim hemde ceviz kabuğunu doldurmaz bi nedenden :2: Allah hepimizin yardımcısı olsun bir aksaklık tüm sistemimimizi etkiliyor malesefff .. hatalıyım ama şimdi arayıp nasıl düzeltecem ya durumu çok zor duygusal olarak kendimi ifade edebilirmmm offff offff

bekleme bence hemen ara.biraz stresliyim bu aralar dersin canım

normalde sabırlıyım bu aralar çok kızgın sinirli bi tip oldum valla :2: biraz bekleyeyim bakayım ne tepki verecek ... gün bitmeden alırım inşallah gönlünü.

canım çok normal bunlar ,adet olamadığın için bunalıyor vücut

Son düzenleme:
canım çok normal bunlar ,adet olamadığın için bunalıyor vücut

farkındayım hatta etrfa yansıtmayayım diyorum ama sanki mazoşistler gibi kendime acı çektiresim bunalıma giresim var ... yakında bi psikiyatriye de gidecem heralll

busmai sana cevap yazdıktan sonra gördüm özürdilemek için bekliyorum gerçekten de çok sabır var bende :KK9:

evet öyle olmalı keşke çatladığını da kendimiz anlayabilsek ben bu aralar ilişki kaçırmıyıorum hayırlısı olsun.. dün öyle grip olcam dedim değimiş geçti bugün iyiyim:)

bicim sen izmirdesin demi ben aydın'dayım da eğer burda aşılama falan iyi sonuç alamazsam izmire gidip gelcem offf ondan bileyim iyi yerleri
evet canım izmirdeyim ocak ayında medical park a gideceğim memnun kalırsam sana da tavsiye ederim canım grip olmamana sevindim...

günaydınlar hepinize.. benim ateşim sapıtmış durumda.. kafamı karıştırıyor.. hala progestan da başlamadım.. doktorumu arayıp sorsam mı acaba?
gerçi bugün baya yükseldi ama yarın ne olacak ki?

aaaaaa bugünün değerini girince çizdi çizgimi site.. ahaaahaha pek bi sevindim :KK9:
progestana ne zaman başlamalıyım ki?

ekliyorum tablomu;

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

ben ortalığı toplayıp anneciğimin yanına gideceğim yani teyzeme.. bu gece orda kalırım büyük ihtimalle..
gidene kadar ara ara gelirim.. öpüyorum hepinizi..

canım geçenlerde sormuştuk seni.. ara ara gel haberlerini ver.. maşallah sana da bebişine de..
canım görüşmek üzere...:))
bu gece ya da yarın sabah içebilirsin progestanı 19. gününde iç demiştim zaten sana...

dün gece aşırı derecede gaz ve kasıklarımda ağrı vardı dedim metforminden herhalde gaz yapıyor ama patlıycam sandım dün gece ve ondan önceki gece ilişki oldu sabah wc ye bir gittim resmen sırılsıklamım ve yumurta akı var uzayan cinsten sanırım dün gece yumurtam çatladı sabahta ateşim hayli düşmüştü dua edin bana yaa çok heyecanlandım

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ateşin süper canım akıntı harika bence çatladı yumurtan pozitif koşulla beynini gelsin meleğin yapacağını da yaptın bu ay için gerisini sakın düşünme artık....

rahatlık benim göbek adım :KK54:
lekelenme yerleşme kanaması falan mı acaba canım inşallah öyle olsun... sabırla bekle acele etme test için...

kızlar nerdesiniz yaaaa ben yanlız kaldım burdaaaa hadı gelin iki lafın belini kıralım
annemdeydim bi de orda uyumuş kalmışım sabah spor yaptım sanırım yorulmuşum :))

selamm arkadaşlarrrr.....nasıl gidiyorr yumurtalarrrr çatlamalarrr...kanamalarrrr....ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kafayı yedimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bu kelimeleri duymakk istemiyorumm artıkkkkkkk........sizinde duymanızı istiyorummm..inşallahhhh hepimizz en kısa zamanda bebeklerimizi konuşuruzzzzzzzzzz....bende neler olup bitiyorrr hiç bilmiyorummm...6 aydır progrstan kullanıp hasta oluyorummm....dr da gitmedimmmm...6 aydırrr...
şimdi endokrinden randevu aldımmm ona gidicennperşembe tahlilleri yaptırıp yine başlıyım diyorum adam akıllı bi dr bulabilirsemmm.....progestanı bırakıcam hayıt suyunu denicemm şimdiii...

benim işim sizdende zorrr benim herşeyden öncee kiloo vermemde lazımm....yani pko ya gebe kalmak zorsa....bana zor üstüne zorr...hem pko hem kilooo....
kilo vermeye odaklan bı sırada bebeğin de gelecektir canım hayıt faydalı bence... ben tohum kullandım suyunu içmedim...

kızlar bu ayda bişey yok beta hcg 0,3 çıktı:KK43:((
birde 7 cm'lik kist:KK43:
duphastona başlıcam bugünde ...şaka gibi ama hala yumurtluyormuşum ama ilişki yasak,hatta pko görüntüsü de pek yok dedi bu sefer o zaman neden kistim oldu anlayamıyorum gerçekten anlayamıyorum soğan desem pek sanmıyorum bakalım hayırlısı...
kist biraz büyük onun için 1 ay ginera gibi kuvvetli doğum kontrol hapı verilir genelde....

bubenimiste , tunncs, karabocuq, bicim, gyaman, cvr, unuttuğum varsa affola nasılsınız kızlar :KK31::KK31::KK31: :119:

bide tüm bebişbekleyenlere:KK49: :KK49:

bu da benim için olsun :123:
yemekle uğraşıyorum canım....
canım her ihtimal mümkün kendim için diyorum senin için de acele etme doktora gitmek için... rahim filminden sonra bence olabilecek şeyler bunlar biraz daha bekle ağrın varsa doktora git ama yoksa ağrı gerek yok gitmene...

evet canım bence de onu deneyebilirsin ,filme gerek kalmadan öğrenirsin inşallah sorun olmadığını.
benim bulantılarım geri döndü, ben de doktora gitmekten vazgeçtim annemin ve eşimin tavsiyesiyle. sık ultrasona girmek iyi değil diyorlar,artık bekleyeceğim 2 hafta daha
ben de inanıyorum ki sorun çıkmayacak beynimi hep pozitif yönlendiriyorum...aceleci davranmıyorum artık...sağlıklı yumurta olsun yeterki Allah verecek bebeğimi böyle düşünüyorum :)) sen sabırlısın canım baya tamam bekle o zaman zaten bir sorun olsa bilirsin... hiç bir sorun çıkmayacak canım :KK8:

hastalanınca rahatlayacaksın canım son haplarda gerginlik tavan yapıyor bazen... birbirinizi kırmayın canım tavsiyem çok zor da olsa sakinliğini korumaya çalışman hormonlar bizi böyle yapıyor...

Son düzenleme:
X