Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ben izmirdeyim bu hastaneler beni çok yıprattı başka doktor arıyorum izmirde bilen varmı doktor

ben önceden özele gidiyordum doktorumdan başta memnundum ama bu progestanı bana erken kullandırdı ve 15 günde regl olmuştum o ilacı verdiği gün çok asabiydi zaten güvenimi kırdı birde hep olumsuz konuşuyordu buda beni kötü ediyordu sonra devlet hastanesinde bir doktor bulmuştum süper biri ama çok yoğun hastaları 3-5 kişi aynı anda alıyo o kadar insanın içinde benim sorunum bu demek çok zoruma gitti birdaha gitmedim ona o yüzden bakalım inş bu son olurda bunla dvm ederim...

Son düzenleme:

izmirde devlet hastaneleri tam bir facia hiç gitmiyorum bazen sadece tahlil için gidiyorum hiç ilgilenmiyorlar ilk adet düzensizliğinden doktora gittimde özel bir hastaneydi pko lusun dedi biliyormusun ne bu hastalık dedi bende bilmiyorum dedim bana ilç yazdı ve git internetten biraz araştır dedi kadın anlatmaktan bile aciz ya bir çok övdüler kadını

doğru demiş doktorun aynen öyle metformin insülin direncini kırıyor dedi doktorum bu hastalığın altındaki neden buymuş bende 2 aydır kullanıyorum 3. aydan sonra adetleri düzene giren çok hastası varmış .. kullanıyorum bakalım ... ben çok geç farkettim açıkçası adetlerim düzenli düzensiz sorun olduğunun bilmiyordum bi de utangaçlık işte evli kadınlar jinekloga gider sanki :2: ah ah kafamı nereler evursam :2: :2:

evet hep bu vurdum duymazlıklarımız yüzünden kaybediyoruz zaten bekar ken gitmiştim ama bilemedi pama 6 ayko lu olduğumu doktorlar yada bana bişey demediler evlendikten sonra alttan muayenede bilindi pko ama 6 aydır düzenli adetim bu ilç sayesinde

ya özellerde artık devllet gibi artık ilgilenmiyorlar fazla tavsiyeyle gidiyosun umutlanıyosun işte böle oluyor bu gideceğim yer araştırma hastanesi bi arkadaşım gidiyor oraya memnun bakalım inş bende memnun olurum

teşekkür ederi guis uzun süre kullanımın bi zararı var mı ? sen kaç ay kullandın?

canım tıpta okuyan kuzenim var yazmıştım ya o anlatmıştı doğum kontrol hapları yumurtlamayı durduruyormuş ve böylelikle o kistleri yok ediyormuş,bu da yumurtaların tembelleşmesine sebep oluyormuş.ama o dönemlerde doğum kontrol hapı yerine başka bir tedavi yöntemi bilmiyorlardı.allahtan soğan kürü ve metformin çıktıı.

ayyyy benimde kızım olursa elif koyacam adını.

inşallah canım bu sefer sen olsun iyi bir doktora başvurusun kaç yaşındasın kaç senelik evlisin sormamda sakınca yoktur inşallah

ay benim bebişim olsunda adı eksik olsun önemli değil yeterki olsun allahım inşallah biran önce olur

inşallah canım bu sefer sen olsun iyi bir doktora başvurusun kaç yaşındasın kaç senelik evlisin sormamda sakınca yoktur inşallah

28 yaşındayım canım 1.5 yıllık evliyim 1 senedir bebek istiyoruz sen ne kadardır istiyosun kaç yıllık evlisin...

oo maşallah.. annene benzersin inşallah.. ama kesinlikle dedim valla ahh bi hamiş olsam kilo umrumda mı olur dedim.. o bebeği izledikçe Allah'ım beni ne güzel şeyle ödüllendirdin der dünyayı unuturdum kesin..

inşallah benzerim valla aman hamiş olayımda benzemesemde önemi yok yeterki isteyelim veririz o kilolarıda

canım az kıloyla tamamlamak mumkun aslında sağlıklı besnemek ve zamanında beslenmek aburcubur zaten zararlı tuketmezzek olur.

tabiki mümkün önemli olan çenemizi tutabilmek herkez başaramıyor biliyorsun :)

canım regli olmuşsun ama önemi yok çok yaklaştın sen hissediyorum gyaman dediydi dersin :)

canım vallahi ben dedimki bi hamile kalayım sonra gerekirse ölüm orucu gibi diyet ve spor yaparım veririm kiloları yeterki bebişimiz olsunnnn.

ay ölüm orucu deme ya Allah korusun biraz dikkat edersen ve günde bir saat yürüyüş yaparsan kesin verirsin yeterki bebişlerimiz gelsin dimi

bicim canım adet olmuşsun geçmiş olsun genelde klomeni bırakanlar 2.ayda hamile kalıyor psikolojik rahatlamadan olabilir ..inşallah olur canım en sağlıklı yumurtanla

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…