Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bence kullanma çünkü kist olabiliyormuş bende pkoyum bende klomeni istiyorum doktorum vermedi daha

bence kullanma çünkü kist olabiliyormuş bende pkoyum bende klomeni istiyorum doktorum vermedi daha

gluphagace kullanıyordum zaten önceki doktorum vermişti perşembe gideceğim doktora ilk gidicem kararsızım dediğin gibi kist olma durumuda var artık bu ayda böle gitsin napim kist oluşup onla uğraşmayım birde

gluphagace kullanıyordum zaten önceki doktorum vermişti perşembe gideceğim doktora ilk gidicem kararsızım dediğin gibi kist olma durumuda var artık bu ayda böle gitsin napim kist oluşup onla uğraşmayım birde

bende gluphagace ve duphaston kullanıyorum bene bu ay tsh yüksek dedi korkuttu yazmadı hiç bir şey bu doktorumdan pişman oldum gittiğime birdaha gitmicem çünkü başka doktor normal değer abartmış dedi git şimdi ölçtür düşmüştür dedi ve dediği doğru çıktı düşmüş boş boşuna para bayılıyom bu doktora

benim ilk doktorum 6 ay sade duphaston kullandırmıştı adet düzene girsin hemde bebek olursa destek die başka bişi vermemişti sonra gluphagace ve progestan verdi bir ay sonraki ay klomen verdi bir yumurta oluştu ama olmadı sonraki ay klomeni kullandım ama gitmedim doktora 2-3 ay öle boş geçti bu ay tekrar başlıcam inş bu gideceğim doktor iyi çıkar...

ayyyy bicim demek soğan kürü o kadar etkili ... bi ben de yapayım bi adetim gelsin de bi de bir şey soracağım namaz kılıyorum da engel olur mu yani özür mü olur acep sürekli mi geliyor bu minik minik parçalr :2: biraz daha detay verebilir miisn bicimmmm

hmm.. sorunlu öğrencilerle uğraşmak zor olsa gerek.. paylaş paylaş bekliyorum.. bu arada ben rahat duramadım.. gece gece ne yaptım inanamazsın :)) az sonra paylaşacağım..

yaaa tuncs harika görünüyor hem de çok güüzelll nerden esti aklına

canım muhabbete ortak oluyorm kusura bakma doğum kontrol hapı vermişti bana da duphaston daha mı iyi anlamadım. hoş doğum kontrol hapını bıraktım metformin kullanıyorum bu ay yine gelmedi adetim duphastonu önerdi topikteki kızlar . kistler için iyi geliyor mu duphaston?

nerdesin hangi doktora gidiyorsun

canım doğum kontrol hapı kistler için iyi ama bebiş için kötü çünkü gebe kalmayı engelliyor duphaston adet düzenleyici olarak kullanıyorum ben doktorumun dediğine göre ve gerçekten düzenliyor adetimden 15 gün sonra kullanıyorum

teşekkür ederi guis uzun süre kullanımın bi zararı var mı ? sen kaç ay kullandın?

inşallah Rabbim gönlüne göre verir.. benim yıllardır hep Zeynep ismine karşı bir zaafım var.. Adı Zeynep olanlara da
ama sağolsun halamın kızı 12 yıl önce kızına Zeynep adını koydu hayallerim yıkıldı.. sonra 3 yıl önce de amcamın kızı Zeynep koydu kızının adını.. aha dedim artık hiç şansım kalmadı.. ama sonra düşündüm.. hepimiz ayrıyız.. hala kızı ile ayda yılda bir bayramdan bayrama seyrandan seyrana görüşüyoruz.. amcamın kızı ile sürekli.. en iyisi yanına bir eklenti yapmaktı.. ehh pkolu olarak gelecek kuzucuklarımız nazlı olacağından Zeynep Naz dedim süper olacak.. Allah'ım gönlümüze göre versin..
klomene gelince kesinlikle doktor kontrolünde içmelisin.. bence doktorunu ara durumunu anlat 5. güne çektirsen randevunu? ya da bir gün gecikmeden sıkıntı olmayabilir tam bilgim yok.. ama kesinlikle doktoruna danışarak başlamalısın..

yaaa tuncs harika görünüyor hem de çok güüzelll nerden esti aklına

ayy deli gibi tatlı krizim tuttu.. durduramadım kendimi.. çok yemedim ama sadece bir kaşık...

canım bebek istediğim için duphastonu vermişti hem adet düzenleyici hem rahmi destekleyici demişti bebek istemiyorsan eğer doğum kontrol hapı veriyor doktorlar genelde...

nerdesin hangi doktora gidiyorsun

ankaradayım canım atatürk araştırmaya gidicem ulaş beye hastanenin sitesinde bi yazısını okumuştum ona gitmek istedim bakalım sen nerdesin...

teşekkür ederi guis uzun süre kullanımın bi zararı var mı ? sen kaç ay kullandın?

ben 6 aydır kullanıyorum doktorum abana senelersrce kullanman lazım çocuk olsa bile dedi çünkü pko hastaları şeker hastalığı kalp hastalığına yakalnma riski yüksek dedi ve adet olmadıkça o küçük baş belası su kesesi şeklindeki kistlerimiz kısır döngüye oluşuyormuş bu yüzden sürekli adet olmak için kullanmamız şartmış benim bilgim bu yanlış oğru artık doktorun kararı

ben izmirdeyim bu hastaneler beni çok yıprattı başka doktor arıyorum izmirde bilen varmı doktor

bu doktora ilk kez gidicem öne alabilirsem alıyım alamazsam kullanmayım bu ay artık aynen bende zeynep ismini çok seviyorum ve kız çocuklarını çok seviyorum Rabbim hayırlısını nasip etsin tabi çok yakın bir arkadaşım demişti zeynep naz koy die işte bakalım kızımın adı hazır birde kendi gelseydi hayırlısıyla ben rahatım bizde hiç zeynep yok ilk olacak :))

tatlım soğan bendede çok ağrı yaptııı fazla kanamam oldu ama parça parça et kısmı bence normal değillll lütfennn yarın doktora gittttt.korktum vallahiiii
bu arada bencede ortadaki renk süper ama evde tutaramayız dediğin gibi mutlaka kuaföre gitmem gerekecek eminim.
canım beyaz tenliyim saçlarımda kumral ama açık kumral değil ana rengi şuan zaten röfle var, röfleden sıkıldım diye yapmak istiyorum ama dediğin gibi akacaksa eyvahhhhhhh.

canımmm rahim şekli için sanada bilgi vereyim kuzenimi aradım tıpta 4. sınıfta okuyor bu dönemki dersleri kadın doğum sınav olmuşlar rahim filimlerinden anlattım ona evet rahim sağa dönük olabilir dedi ama sol tüp tıkalıysa o an görünmez zatennn belki sol tüpün tıkalıdır dedi.2 ay dene olmazsa bebek laparoskopi yap dedi.rahim sağa dönükse bebek olur ama tutanamaz yerleşemez dedi.ama o durumdada anlarsın dedi hani sanırım adetim parça parça gelir demek istedi.BU yüzden lütfennnnn sen yarın bi doktora gittt.korktummm bennn.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…