Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

HER İNSANIN KADER KAT SAYISI VARDIR (ve gerçektir)
okuyun hesaplayın kişiliğinizle uyuşacaktır.

Kader Katsayısı Nedir?

Bu sayi var olusunuzun gerisindeki amac ve ozellikleri belirliyor.Icinizde sakli olan ozellikler, dusunce biciminiz,kisiliginiz ve yasamdaki amaciniz gizli bu sayi da dogumdan olume kadar bu sayinin isiginda yolunuzu cizeceksiniz.

Kader Sayinizi Nasil Bulacaksiniz ?

Yasam carkinizin kader sayisini bulmak icin dogdugunuz ayin degeriyle gunu ve yilinin sayilarini yan yana toplamaniz gerekiyor.Aylarin sayi degerleri:

Ocak : 1
Subat: 2
Mart: 3
Nisan: 4
Mayis: 5
Haziran: 6
Temmuz: 7
Agustos: 8
Eylul: 9
Ekim: 1
Kasim: 2
Aralik: 3

Sira kader sayinizi bulmaya geldi.
Tablodan dogdugunuzun ayin degerini bulup gün ve yil ile birlikte toplayin.

Örneğin:
20 temuz 1957 'de doğmussanız;
20+ 07+ 1957=1984
1+9+8+4=22 > 2+2=4
Kader sayınız: 4 eder

Kader Sayisi 1
"ÖNCÜ" Öncü, lider, yol gosterici ve planlayicisiniz.
Gercekten guclu bir kisiliginiz var. Yeriniz kaptan kosku. Baskalarina boyun egmek sizin icin yabanci bir kavram. Son derece yaratici ve yeteneklisiniz.Dusuncelerinizi bir an evvel yasama gecirmek, gerceklestirmek icin gerekli olan mucadeleci ruhu sizde mevcut. Yukselme hirsi ise yasaminizin temelini olusturuyor.
Arzu ettiginiz basariya ulasmak icin yilmadan calisiyorsunuz. Yoneticilik yeteneginiz oldugu icin Olaylara hemen hakimolabiliyorsunuz.Yasamin her alaninda bu yeteneginiz gecerli.
Kararlilik, guc ve irade hirsinizin Araclari. Ve siz bu araclari Buyuk bir beceri ile kullaniyorsunuz. Zaman zaman bu Niteliklerin olumsuz yonlerini sergilediginiz oluyor.Boyle durumlarda son derece saldirgan olabiliyorsunuz. Oysa istediginizi elde etmenin yolu iliskilerinizde inceligi elden birakmadan halletmek.Bazen elestiren ve emreden oluyorsunuz ama size elestiri yapildiginda kahroluyorsunuz.Aslinda son derece hassas bir kalbiniz var.Bu durumda kalbinizin sesini dinleyin.Kisa zamanda hem liderliginizi hemde dostlarinizi yeniden kazanirsiniz.

Kader Sayisi 2
"YARDIMCI" Sizi baskalarindan ayiran iki yonunuz var. Taktik ve insan iliskilerinde gosterdiginiz ustalik ve beceri ile ustesinden gelemeyeceginiz hic bir sey yok.Yasaminizdaki anahtar kelime isbirligi. Uyumsuzluk ve tartismali konular sisteminizi hemen etkiliyor. Bu yuzden basiniza boyle bir sey geldiginde butun gucunuzle durumu duzeltmeye calisiyorsunuz. Zarif bir insansiniz bunun yani sira baskalarini da cok dusunuyorsunuz kirmamaya calisiyorsunuz. Bu yuzden cevrenizden dostlariniz hic eksik olmuyor.Kader Carkinin diger sayilarindan daha mucadeleci bir ruha sahipsiniz ( 9'dan sonra ). Ancak yasamin guzel zevklerinden hic mahrum kalmiyorsunuz. 2 rakami toparlayiciligin sayisidir. Ruhunuzun birlestirici yonunu alevlendiriyor. Mutluluguzun temel kosulu ise uyum yaptiginiz hersey de sanki bir sihir var.Cunku bir kavrami ele alip onun icini doldurmakta ustunuze yok.Baskalarinin yardima ihtiyaci oldugunda ortaya cikiyorsunuz ama gerektiginde hic kimsenin yardimi olmadan isinizi kendi basiniza halledebiliyorsunuz.

Kader Sayisi 3
"SECICI" Orgutlenme yetenegi ve yoneticilik sizde toplaniyor. Becerikli bir insansiniz bu ozelliginiz sayesinde basari ve mutluluk dolu bir yasam sizi bekliyor Insanin dogasini ve zaaflarini iyi bildiginiz icin insanligi duzeltmek amacina yonelik meslekler seciyorsunuz. Aslinda cok bagislayici ve halden anlayici bir insansiniz. Otorite en onemli silahiniz. Yonetici olarak girdiginiz her yerde bu silahi kullaniyorsunuz. Ne kadar buyuk bir toplulukla calisirsaniz basariniz ve kazancinizda o derece buyuk olacaktir.Endustri, sirket ve orgutlerde yonetici yeteneklerinizi en iyi sekilde kullanabilirsiniz. Cok cesur bir insansiniz. Amaclariniz ve yapmaniz gerekenleri cok iyi biliyorsunuz. Amaciniz herkesin hareket ozgurlugunden faydalanmasini saglamak. Ama bu da size gore belli bir disiplin icinde olmali. Kendi ozgurlugunuz icin baskalarini incitmekten hoslanmiyorsunuz.Dogal olarak baskalarinin da bunu size yapmasina izin vermiyorsunuz.

Kader Sayisi 4
"DUVARCI" Yasam carkinizin sayisi kareyi simgeliyor. Bu adalet ve esitlik demektir.Siz ise bu karenin tam ortasinda dort tarafiniz cevrili oldugu icin kipirdayamiyorsunuz. Biraz da hareket ve renk lazim degil mi hayatinizda? Sadece yukariya dogru gelisebiliyorsunuz. Kare yasamin tum pratik yonlerini temsil ediyor. Ama olaylara degisik acilardan bakmayi basaramiyorsunuz.Yasam carkina gelecekte olacak iyi seylerin temeli diye de bakabilirsiniz. Sabirli ve sebatli birisiniz calismaya her an hazirsiniz. Aynen bir duvar ustasi gibi araclariniz mantik ve yontemdir. Sizin icin belirli kaliplar var,onlarin disina cikmayi ise hic akliniza getirmiyorsunuz. Sadik ve guvenilir bir kisisiniz. Ancak muhafazakarlik sizi kisitliyor.Ayrintilar ise sizin bazi cabalarinizin sonuclanmasini engelliyor. Kendi fikirlerinizi baskalarina zorla kabul ettirmeye calismazsaniz ilerlemeniz daha kolay olacaktir. Bir sanatcinin yada mimarin size kavram olarak sundugu bicimi tum ayrintilari ile gozunuzde canlandirabilirsiniz. Bundan sonrada kendi pratik yaklasiminizla projeyi kagida dokebilirsiniz. Kimse sizin icin gorev ve sorumluluklardan kaciyor diyemez cunku nerede guvene ihtiyac varsa orada sizi buluyorlar.

Kader Sayisi 5
"YAZICI" Dogustan Merkur ozellikleriniz var. Enerji canlisiniz. Ince bir zekanizin yani sira iyimser bir kisiliginiz var.Yasam sizin icin cesaret gerektiren bir macera. Eglenmesini dahasi yasamasini cok iyi biliyorsunuz.Yasamin degiskenligi sizin degisik ve cesitlilige olan duskunlugunuzle tam bir uyum icinde oldugundan yasama rahatlikla ayak uydurabilirsiniz.Dunyanin merkezi olmaktan hoslaniyorsunuz. Ama olmadiginizi bir turlu kabul etmek istemiyorsunuz.Ozgurlugunuze cok duskunsunuz. Ve hic bir seyin sizi ozgurlugunuzden alikoymasina izin vermiyorsunuz. Sozcukleri kullanmada cok basarilisiniz. Bundan dolayi konusmaya dayali mesleklerde cok basarili olursunuz. Eglence ve yazin dunyasinda bir yildiz gibi parlayabilirsiniz.Ancak ustun konusma yeteneginiz bazen sorunlarada yol acabilir. Bilmediginiz konulara dalarak mahcup olabilirsiniz. Degisken bir karakteriniz var. Bu kotu bir ozellik degil. Kimileri icin bir zevk de denilebilir. Size gore akilli insan zamana ayak uydurmak zorundadir.Ihtiyaclarinizin neler oldugunu biliyor ve bu ugurda yapmaniz gerekenlerden kacmiyorsunuz. Sizin icin mutluluga giden yol buradan geciyor.Her ne pahasina olursa olsun almak. Mutluluk kendinizi ifade etmek ve basariya ulasmaktir.

Kader Sayisi 6
"OGRETMEN" Sizin dunyanizin yoneticisi asktir. Aslinda kime asik oldugunuzun cok da onemi yoktur. Ve evrendeki goreviniz bu Felsefiyi ogretmektir.Amaciniz ise baskalarina yardim etmektir. Aska ve ilgiye olan asiri ihtiyacinizin arkasinda kendinize olan guvensizliginiz yatar. Ailede gerceklestirdiginiz huzuru, cevrenize sonrada tum dunyaya yaymak amaclarin en onemlisi. Kabaliga, bayaliga asla tahammul edemiyorsunuz. Ikili iliskiler tercihiniz. Kalabalikta kendinizi savunmasiz hissediyorsunuz. Muzikten,guzel sanatlardan anliyorsunuz. Yasamin guzelliklerine olan sevginizi bu alanlarda uzmanlasarak dile getiriyorsunuz. Kendinizden cok baskalarini dusunme ozelliginiz, sizi genclerin danismani, yaslilarin sirdasi ve dunyanin ogretmeni yapiyor. Cok ender elestiriyorsunuz. Aslinda sizi rahatsiz eden cok az sey var. Yaninizda sevgiliniz olsun yeter. Gorevlerinizin size yukledigi sorumluluk aslinda gorundugunden de agir.Ancak bu agir gorevlerin onemini gayet iyi biliyorsunuz. Yasamdaki gorevlerinizi yerine getirerek buyuk mutluluga ulasabilirsiniz.

Kader Sayisi 7
"MiSTiK" Gozlemci bir yapiya sahipsiniz herseyin ardindaki nedeni aramaniz en buyuk ozelliginiz. Yuzeysel hic bir sey sizi tatmin etmiyor. Tersine merakinizi korukluyor. Mistik konulari, yeni ve eski ilim alanlari ilginizi fazla cekiyor. Tipki bir doktor gibisiniz. Sorunlu insanlar aradiklari huzuru sizde buluyor. Sizin elinizde adeta sihirli bir guc var. Mesafeli
tavriniz sizi diger insanlardan ayiriyor. Ancak yasamin derinliklerine inenler sizi anlayabilir,suskun donemlerinize bir anlam verebilir.Nitekim zaman zaman boyle manasizca icinize kapandiginiz oluyor. Insanlar ilk tanisdiklarinda sizden cekiniyor. Dogustan itibarlisiniz adeta. Yeriniz ne olursa olsun daima ilgi uyandiriyorsunuz. Felsefi ve kulturel konulara
ilginiz buyuk. Ancak tam olarak cozebilmiz degilsiniz. Muzik yazmak,kesifler yapmak yaraticiliginizi kullanabileceginiz alanlardan. Sizin icin sanatcilarin eserlerinden yararlanmadan yasamak yasamak degil. Bazen yasam sizin icin bir dus kirikligi olsada daha ogreneceginiz cok sey var.Genelde karamsar ve suskun bir yapiya sahipsiniz.Yalniz da yasamayi basarabilecek nadir kisilerdensiniz. Hayat konusunda bazen umutsuzluga dustugunuz de oluyor. Ancak felsefi bakis aciniz yasamin nereden kaynakladigini ortaya cikaracak kudrette.

Kader Sayisi 8
"SANATCI" Herseyi net olarak ifade etme yetenegine hatta herseyi
net olarak hissetme yetenegine sahip olmasanizda, zekanin yasaminizda buyuk bir onemi var. Cok cesitli konulardan zevk aliyorsunuz. Zamaninizi buyuk kismini da hayallere ayiriyorsunuz. Fakat yasamin salt eglence olmadiginin farkindasiniz. Cok yonlu olmak en buyuk ozelliginiz. Cok ve cesitli yetenekleriniz var. Cabuk kavramak da bunlardan biri. Fakat insanlar hakkinda kolay yanilgiya dusuyor, gercek yuzlerini cok gec farkedebiliyorsunuz. Bilgiye aninda ulasmanin yollarini biliyorsunuz.Ancak bilime yeteneginiz ve duskunlugunuz fazla degil. Cunku zamaninizin cogunu gercek bir bilim adami gibi bilime adamak yerine daha sanatsal ve sportif faaliyetlerden hoslaniyorsunuz. Hossohbet ve eglencelisiniz. Bu ozellikleriniz de kolay arkadas edinmenizi sagliyor. Pek cok insan sizi seviyor ama sizi gercekten anlayan cok az insan oluyor. Bunun
sebebi karmakarisik ruhunuzun derinliklerine inebilmeyi cok az kisinin basarabilmesi. Ugrastiginiz size zevk veren konulardan cabuk bikiyorsunuz.Olaylari genelde oldugu gibi kabulleniyorsunuz.Yani fazla dert edinmiyorsunuz. Zaten mucadele etmekten de hoslanmiyor cabuk pes ediyorsunuz. Kivrak zekaya sahip oldugunuzdan baskalarini acimasizca elestirmek ten kacinmiyorsunuz.Sozcukleri kullanmadaki yeteneginiz iyi bir elestirmen, yazar, konusmaci,ya da sunucu olmanizi saglayabilir. Sevgisiz yasamayan bir insansiniz. bu yuzden sizi seven ve anlayan biriyle birlikte olmadikca mutlu
olmaniz mumkun degil.

Kader Sayisi 9
"METAFIZIKCI" Yasaminiz, perdenin gerisindeki esrari, ruhun ve
gizli ilmin ardindaki anlami cozmekle geciyor. Yasaminizin amaci gercegi yalnizca gercegi ogrenmek Bu konuda cok basarili oldugunuz da bir gercek.Ynsanlari tanimak icin genellikle 5 dk. gozlemlemeniz yeterli. Hayati seviyor fakat cok az kisiyi sevmeye deger buluyorsunuz. Hayatinizin her alaninda comert ve kusursuz olmak istiyorsunuz. Karsinizdakilerin de en az sizin kadar kusursuz ve guvenilir olmasini bekliyor, bu yuzden zaman zaman cok aci cekiyorsunuz.Cok guclusunuz fakat cabuk incinen altin bir kalbe sahibisiniz. Cok az insana gercek sizi tanima firsati veriyor, onlara da fazlaca deger veriyorsunuz. Psikolojik olaylari anlama yeteneginiz muazzam. Ancak sizin disinizda gelisen olaylar sizi ve ruh halinizi fazlasiyla etkiliyor.Bagimsizliginiza ve ozgurlugunuze duskunsunuz . Yine de sevgiyi herseyin ustunde tutuyorsunuz. Hayatiniz karisikliklari cozmek uzerine kurulu oldugu icin mucadele etmekten yorulmuyorsunuz. Hemen her seviyeden insanla anlasma yetenegine ve sonsuz sabra sahipsiniz. Insanlarin ihtiyaclarini onlar soylemeden anliyor ve yardimlarina kosuyorsunuz. Cok iyi bir dinleyici, gozlemci ve yol gostericisiniz bu yuzden iyi bir psikolog veya konusmaci olabilirsiniz... !!

yediklerine dikkat et canım çikolata şeker bi de mabalajlı ürünleri yeme :KK19:

bi dakka yaaa.. bende mi saflık var? anlamadım ne demek istediğini.. buz devri ile sid ile ne alakası var?
/QUOTE]

yok canım estağfurullah espiri yapmıştım :2: animasyon yapımcısıyım anaokul çağındaki çocuklar için. ondan ilgim animasyon filmi. espirir ordan yaptım bi blog açacağım demişsin ya beni unutma bende paylaşırım demek istemiştim

evet canım bende okumuştum buna benzer makaleleri :KK43:bicim ege üniversitesi bi araştırma yapmış onu okudun mu pkolu hasataların üzerinde metforminin etksini araştırmışlar sonuçlar çok hoşuma gitti :KK9: :KK1: bir de bir şey soracağım günde sen 850mg tek tablet alıyorsun ya bunu kendin mi ayarladın o araştırmada da günde iki kere 850 mg kullanım yazıyordu .? merak ettim canım

bicimmm :) verirsin inşallah azimli kıza benziyorsun. peki 51 kilodayken adetlerin düzenlimiydi beim düzenli değildi yine :KK43: yaa ara ara 28 günde oluyordum ama sürekli öyle olmuyordu yani .

canım bende 850 mg alıyorum 1 defa.doktora gittim boyumu sordu kiloma baktı 1 tane yeter dediii.yani kiloya göre veriyorlar sanırım.tatlım makaleyi buraya kopyalarmısın.

tekrar baktımda soğan yaptığım 1. ay 41 gün azıcık kanama gelmiş leke şeklinde,46. günde tammm söküldümmm.
sanırım sende 41. günde adet olmuşsunn.

kızlar aşağıya ekleyecem 3 saç rengi var sizce hangisi daha hoşşşş ve bular ne rengi karamelmi yoksa çikolata kahvemi
ben en çok ortadaki rengi beğeniyorum sağdaki daha koyu soldaki daha açık çünküü.en güzeli ortadakii renk işte bu renk neee hangi tonnnn.

Eklentiler

• $en beğendiğim 3 renkkk.jpg
    $en beğendiğim 3 renkkk.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
canım vallahi ben dedimki bi hamile kalayım sonra gerekirse ölüm orucu gibi diyet ve spor yaparım veririm kiloları yeterki bebişimiz olsunnnn.

bende yumurtlama oluşuyor ya kendi kendine adet oluyorumve ilginç olan 1 kez çok büyük yumurtan denmişti onda bile adet oldum ama sanırım soğan yapmıştım ondan.o yüzden duphaston kullanmıyorum adetim geliyor diye ama o düşüğü engelleme olayı kesin değil dedinn ya okuduğun şeyi burayada kopyalarmısın.eğer düşüğü engelliyorsa kesin alacam ondan bennn.

evet ya inicir bence gerçekten yumurta oluşmasını sağlıyor.rahim filmide çektirmişsin belki tüpünde açılmıştır yapışıklık varsa bile peki rahim filmi sonucun normalmiydi.ya ben çektirdim ama maalesef sağa yatık diye rahim sol tüpü hiç göremedik dediler.acaba sol tüp kapalıydı ondan mı göremediler gerçi kapalı bile olsa görnürüdü herhalde.bende sol tüpü göremediler hiçç.sağa dönmüş diye herhalde.laparoskopi yapılması gerekli imişşş.

hoşgeldinnn nasılsın tatlım miden bulanıyormu halaa.

maşallah :)) benim minik yeğenim geçen yıl 20 ocakta doğmuştu senin kızın da aynı zamanlarda doğacak ne güzel...
ada ismine bayılırım... deniz ada da olabilirmiş yani de mi? ama iki isim zor olur kullanması...

canım merak etmiştim ben seni nasılsın miniğin sen eşin? hepiniz iyisiniz inşallah....
benim adet gelmedi de bu gün gelecek gibi öyle hissediyorum... :KK9:

adet oldum şimdi başladı kızlar... migren ondanmış...
rahatlarım 1-2 güne iyi oldu 40.günümde geldi...

hayırlısı olsun bicim sakın üzülme olurmu herseyın hyırlısı..tşk kızlar ben ve cücüğüm iyiyiz bulantım ara ara oluo canım perşembe gunu kontrolum var kontrole gıdıcem ıns ıyı haberlerle gelırım.bı kac gundur hava cok souktu evımde kuzey cephede alt boş üst boşşş kombıyı yaksamda ısınamadk kayınvalıdemlerde kaldık bızde :KK1:

Bicim tatlım bak pkolu olup burda hamile haberlerini aldıklarımızı yazayım bulabildiklerim tabi
nediyim
nihalite
minietek-ekim 2011 annesi
moontorent-agustos 2011
xelifxx-kasım 2011
sevdebilge-kasım 2011
mariecurie-eylul 2011
ronya- mart 2012 annesi olacak
simiramis-kasım 2011
fato- ocak 2012
h_aydın-11 martta kanda pozıtıfı gormus ama bıdaha gırmemıs sıteye
veeee ben nasipse ocak 2012 annesı olucam
ha bıde yellow ıle esperanza var ama onlar nekadarlık oldu onu bılmıyorum yanı kızlar daha yazamadıgım kac kısı var kımbılır onun ıcın benım hıcbızaman bebegım olmıcak moduna gırmeyın nefes aldıgımız surece her zaman umudumuz var..

süpersin canım yaa.. ellerine sağlık..
hepimiz kuzuları olacak en kısa zamanda.. buna inanmak zaten başarmanın yarısı olsa gerek :KK9:

canım ne güzel kilo vermişsin aslında evlendikten sonra... ama tabi hiç bişey yiyememek doğru değil.... yasmini ben de kullandım hiç iyi bir ilaç değil.... kilo aldırdı bana...
ama şu andaki kilon iyi...
:)) eşinde sen de çok haklısınız.... ama o da senin kadar çok istiyor bebek öyle anladım ben bu yüzden laf etmeyecek artık.... benim eşim uzak bu bebek konularından...
gün aşırı ya da 3 günde 1 falan ilikşki olsun bundan sonra yeterli canım.... 1 yumurtam oluştu diye düşünme sakın en sağlıklısı böylesi bir tane olsun ama hayırlı ve sağlıklı evlat getirsin size canım.... :KK1: :KK9:

ay sorma canım benim eşimde abur cubur cips, mısır patlağı vs hiç izin vermiyor yememe :2: hele ben tahan pekmez karışımını çok severim ama bana esas o kilo aldırmıştı şimdi onu da yemiyorum hep meyve sebze ve et ıyyyyyyyyyyyy :2: bıktım :KK15: tabi eşim sağolsun yesem çok kilo alırdım bunun üstüne boy da kısa artık kötü görünürdü...
sınırsız internette süperonline ablamlar kullanıyor çok memnun canım hem cep telefonu turkcell hattı varsa indirim yapıyorlar... aklında olsun... kablo net de çok iyi ama bizim burda yok ttnet var bizde...
bizim bebeklerimiz daha bile tatlı olacaklar :KK1:

hayal kırıklığı hepimizde oluyor canım haklısın ama birbirimize verdiğimiz moral süper... inşallah öncesinde de çatlayan ve tutan yumurtan vardır... yoksa bile bu çatlayacak korkma... benim 26mm lik bile çatlamışken herkesin yumurtası çatlar :)))
progestan evet bizdeki düşük riskine karşı metformin de aynı amaçla verilmeli ama bazı doktorlar verirken bazıları kestiriyor bu hapı...

TUNCSS canım tuanatay yazdı isimleri yapabilirsin tablomuzu

benimde aklıma gelen 1 isim var şule 3306 mıydı şimdi tam bilemeyeceğim biz yazışmıştık onunla ve hamileyken de ara sıra geldi baktı...

internet önerilerin aklımda olacak.. ama ocaktan sonra muhtemelen ttnetin sınırsızına geçicez.. olmuyor böyle çünki..
listeyi de ben bi kurcalıyım sonra ekleyim..
inşallah bebek gelir bu ay..

slm kızlarrrr :KK3: nasılsınızz kaç gündür giremioduım netimiz bozulmustuu :KK25: nasılsınız ne var ne yokk bicimmmmmmmmm adet oldunmuuuu ayy inş olmazsın yaaa

yaaaaa söyle o nete bozulmasın merak ettik seni.. :KK9:

Bulabıldıgım ısımler bunlardı canım bıraz daha bakınsam emınım ıkıye katlardı lıste. pko aslında en kolay cozulebılen ınfertılıte sebebıymıs ben buna emın oldum artık:)
evet kızımla kavusmamızada az kaldı hayırlısıyla 22 ocaga kadar gelıcek sanırım.esım ve ben tam bı denız manyagıyız kızımızda bızım ada'mız olucak:)

en yakın arkadaşımın kızının adı Ada.. daha miniminnacık.. süper isim.. birşey kalmamış valla 22 ocak çok yakın.. heyecanlanıyor musun?

adet oldum şimdi başladı kızlar... migren ondanmış...
rahatlarım 1-2 güne iyi oldu 40.günümde geldi...

süper en azından seni çok bekletmeden zamanında geldi adetin.. bu bile iyi birşey.. en azından yumurtladığını biliyoruz ve adet oldun.. bebeğin gelecek en kısa zamanda..

yok canım estağfurullah espiri yapmıştım animasyon yapımcısıyım anaokul çağındaki çocuklar için. ondan ilgim animasyon filmi. espirir ordan yaptım bi blog açacağım demişsin ya beni unutma bende paylaşırım demek istemiştim

anladm canım :) ben de diyorum bu ne demek istedi ki.. bu arada sid en sevdiğim karakter o filmdeki.. hele şu hanıııııım hanıııııım bunlar benim yavrularım dediği sahnenin hastasıyım..
blog açınca meraklanma hepinizi davet edeceğim..

Denız en yakın arkadasımın oglunun ısmı ondan hıc dusunmedık o ısmı.ada olucak sadece ıkı ısım sevmıyorum canım ya.senın reglınınde baslaması ıyı olmus bak cok beklemeden yenı aya basladın bıle ınssaallah hayırlısıyla bu ay gelır mınık.sen rahım fılmını cektırmemıstın dımı?
tek isim seviyorsan ki ben de öyleyim ada süper bir isim ben oğlum olursa efe kız olursa naz düşünüyorum.... erkeğe can ismi de çok yakışıyor... rahim filmi çektirmedim... olmazsa 6 ay daha bebeğim o zaman çektirmeyi düşünüyorum canım...

adet olmuşsun canım hayırlısı hiç üzülme hatta bu ay soğan yaptın ya sakın ağrı kesici almaaa çok ağrın olacak ama öyle bir temizlenecekki içi sen bile şaşıracan hatta bendeki gibi yumurta aklarıda gelebiliri küçük kistlerini yok edebilir.bana bunları yaptı soğann 1. ay ,2 .ay daha hafifti ilki kadar değildi ama ondada ağrımm oldu ve çok kanamam oldu.
hatta ilk ay regly oldum yoğun yoğun regly bitti haydiii bu seferde bi akıntı geldi sormaaa hatta doktor demişti iltihabın var diye ilaç kullanmıştım sanada yazmıştımmm.bunlar olursa sakın korkma tatlımmm.
bide şuna ÇOK SEVİNNNNNNN İLAÇ ALMADANN YUMURTLAMAN OLDUUUU VE ADET OLDUNNN.BU ÇOK GÜZEL BİR GELİŞME BENCEEEE.
yok canım üzülmedim evet soğandan galiba çok ağrılı geçiyor ve fazla geliyor canım inşallah benim de içim temizlenir ve bebeğe giden yollar açılır...

evet canım bende okumuştum buna benzer makaleleri :KK43:bicim ege üniversitesi bi araştırma yapmış onu okudun mu pkolu hasataların üzerinde metforminin etksini araştırmışlar sonuçlar çok hoşuma gitti :KK9: :KK1: bir de bir şey soracağım günde sen 850mg tek tablet alıyorsun ya bunu kendin mi ayarladın o araştırmada da günde iki kere 850 mg kullanım yazıyordu .? merak ettim canım

bicimmm :) verirsin inşallah azimli kıza benziyorsun. peki 51 kilodayken adetlerin düzenlimiydi beim düzenli değildi yine :KK43: yaa ara ara 28 günde oluyordum ama sürekli öyle olmuyordu yani .
canım ben 850 mg bana yeterli gelir mi caba diye öyle içtim ki yeterli geldi adetim geldi çünkü 39 gün sonra ki bu da ilk aya göre normal...
51 kiloyken de doğum kontrol hapları içtiğimden canım düzenli adet görüp görmediğimi bilmiyordum...
45 kiloyken bile 2 ayda bir görürdüm 25 yaşımdayken 44-45 likoydum...

tekrar baktımda soğan yaptığım 1. ay 41 gün azıcık kanama gelmiş leke şeklinde,46. günde tammm söküldümmm.
sanırım sende 41. günde adet olmuşsunn.
39 gün sonra gelmiş oldu adet canım yani40. günümde... geç değil aslında önceki ilaçlı adetlerime göre 1 hafta gecikti 25. günümde yumurtam çatlamış...

kızlar aşağıya ekleyecem 3 saç rengi var sizce hangisi daha hoşşşş ve bular ne rengi karamelmi yoksa çikolata kahvemi
ben en çok ortadaki rengi beğeniyorum sağdaki daha koyu soldaki daha açık çünküü.en güzeli ortadakii renk işte bu renk neee hangi tonnnn.
bence de ortadaki güzel ve burengi ancak kuaförtutturur ben evde kendim denedim olmadı kumral bakır karışımı canım bu...

hayırlısı olsun bicim sakın üzülme olurmu herseyın hyırlısı..tşk kızlar ben ve cücüğüm iyiyiz bulantım ara ara oluo canım perşembe gunu kontrolum var kontrole gıdıcem ıns ıyı haberlerle gelırım.bı kac gundur hava cok souktu evımde kuzey cephede alt boş üst boşşş kombıyı yaksamda ısınamadk kayınvalıdemlerde kaldık bızde :KK1:
üzülmedim canım regl gelmesi bile iyi bişeydi benim için...
aman sen kendini üşütme dikkat et canım :))
internet önerilerin aklımda olacak.. ama ocaktan sonra muhtemelen ttnetin sınırsızına geçicez.. olmuyor böyle çünki..
süper en azından seni çok bekletmeden zamanında geldi adetin.. bu bile iyi birşey.. en azından yumurtladığını biliyoruz ve adet oldun.. bebeğin gelecek en kısa zamanda..

canım ikimizin de ve hepimizin bebeklerimiz gelecek :KK9: bence de 40.günümde gelmiş oldu önümüzdeki ay 25. günüme dikkat ederim o zaman oldu çatlama...
öpüyorum seni canım benim
:KK1:

herkese iyi geceler olsun....
sancım var uzanacağım...

tek isim seviyorsan ki ben de öyleyim ada süper bir isim ben oğlum olursa efe kız olursa naz düşünüyorum.... erkeğe can ismi de çok yakışıyor... rahim filmi çektirmedim... olmazsa 6 ay daha bebeğim o zaman çektirmeyi düşünüyorum canım...

canım ikimizin de ve hepimizin bebeklerimiz gelecek :KK9: bence de 40.günümde gelmiş oldu önümüzdeki ay 25. günüme dikkat ederim o zaman oldu çatlama...

sancım var uzanacağım...

Naz.. dün akşam eşimle konuştuk.. kızım olursa kesinlikle tercih edeceğim isimlerin başlarında.. Zeynep Naz olacak ama muhtemelen.. erkek olursa Onur.. ama önce bi olsa da isim düşünme telaşımız olsa:KK9:
canım neden bekliyorsun ki rahim filmi için.. hiç değilse baştan anormal birşey varsa ortaya çıkar.. bence 6 ay uzun süre.. bekleme o kadar..
benim bugün ateşim yükseldi.. sanırım yumoş çatladı.. progestana başlamadım ama daha.. bekleyeceğim bir kaç gün daha..
gün aşırı ilişki kesinlikle şansı artırıyor.. adet sonrası gün aşırı diğer adete dek çalışmak gerekli..
sana da iyi geceler canım..
dikkat et kendine, öptüm :KK54::KK54:

canım ben 850 mg bana yeterli gelir mi caba diye öyle içtim ki yeterli geldi adetim geldi çünkü 39 gün sonra ki bu da ilk aya göre normal...
51 kiloyken de doğum kontrol hapları içtiğimden canım düzenli adet görüp görmediğimi bilmiyordum...

39 gün sonra gelmiş oldu adet canım yani40. günümde... geç değil aslında önceki ilaçlı adetlerime göre 1 hafta gecikti 25. günümde yumurtam çatlamış...

sancım var uzanacağım...

öncelikle geçmiş olsun Bicimmm bence de adetinin böyle gelmesi de olumlu bence :KK9: boyun kaç bicim 45 kilo az değil mi ben 49 kiloya indiimi hatrlıyorum da iskelt olmuştum . 166 cm boyum var.bu ay bende soğan kürüne başlayacağım :) bende duphastona başladım 5 gün kullanacağım değil mi?

ten rengin nasıl canım bu boyalar sonraları hemen akıyor bakır rengine yakın bi renk oluyor tecrübem var :) kumralsan yakışır..

anladm canım :) ben de diyorum bu ne demek istedi ki.. bu arada sid en sevdiğim karakter o filmdeki.. hele şu hanıııııım hanıııııım bunlar benim yavrularım dediği sahnenin hastasıyım..

teşekkür ederim Tuncss :) bende bayılıyorum Sid 'e sorunlu öğencilere sorunlu derken mutsuz karamsar olan büyük küçük herkese tavsiye ediyorum kaç kere tekrar izledim sayısını bile unuttum. bu arada yeğenime bi albise örüyordum bugün bitti paylaşırım inşallah :KK14:

ten rengin nasıl canım bu boyalar sonraları hemen akıyor bakır rengine yakın bi renk oluyor tecrübem var :) kumralsan yakışır..

Teşekkür ederim tuncss :) bende bayılıyorum sid 'e sorunlu öğencilere sorunlu derken mutsuz karamsar olan büyük küçük herkese tavsiye ediyorum kaç kere tekrar izledim sayısını bile unuttum. Bu arada yeğenime bi albise örüyordum bugün bitti paylaşırım inşallah

:KK9: Olacaktı kodları karıştırdım yanlış smileyy kullanmışım

Naz.. dün akşam eşimle konuştuk.. kızım olursa kesinlikle tercih edeceğim isimlerin başlarında.. Zeynep Naz olacak ama muhtemelen.. erkek olursa Onur.. ama önce bi olsa da isim düşünme telaşımız olsa:KK9:
canım neden bekliyorsun ki rahim filmi için.. hiç değilse baştan anormal birşey varsa ortaya çıkar.. bence 6 ay uzun süre.. bekleme o kadar..
benim bugün ateşim yükseldi.. sanırım yumoş çatladı.. progestana başlamadım ama daha.. bekleyeceğim bir kaç gün daha..
gün aşırı ilişki kesinlikle şansı artırıyor.. adet sonrası gün aşırı diğer adete dek çalışmak gerekli..
canım ben rahim şeklimden korkuyorum hiç baktırmazsam umudum daha çok olur ve nedense inanıyorum hamile kalacağıma...
rahim şeklim için 2 doktor farklı dedi hem de aynı odadaki usg den farklı zamanlarda bakarak alttan bakmışlardı çok net görünen farklılık var evet bende gördüm birisi rahim filmi önerdi diğeri önermedi bence hamile kalabilinecek bir rahim bu dedi ve hamilelikte ancak kendini belli eder dedi.... ben de çektirmedim film... hamile kalabilirsem rahmimde büyüyeceğinden anlaşılacak durumu... tüplerde herhalde soğan suyundan sonra tıkalı bile olsa açılmışlardır.... rahmim inanılmaz döküldü inanamadım... et parçaları geliyor minik minik aferdersiniz garip bir muhabbet oldu ama korktum önce ama sonra anladımki kalınlaşan rahim duvarı dökülmesi... kan pıhtısı gelirdi önceden şimdi pembe renkte et parçası gibi şeyler geliyor ağrılı ve sıkıntılı geçiyor ama değer....
canım bence de progestan için bekle.... hem geç bile içsen sorun değil hapı içerken de gebelik baktırabilirsin erken içmenden iyidir bana inan...

öncelikle geçmiş olsun Bicimmm bence de adetinin böyle gelmesi de olumlu bence :KK9: boyun kaç bicim 45 kilo az değil mi ben 49 kiloya indiimi hatrlıyorum da iskelt olmuştum . 166 cm boyum var.bu ay bende soğan kürüne başlayacağım :) bende duphastona başladım 5 gün kullanacağım değil mi?
160cm benim ayakkabısız düz boyum 45 kiloyken çok iyi hissediyordum gel gelelim şimdi 58 kiloyum ve iyi hissedemiyorum..... genelde karın bölgemde kilo diğer yerlerim normal...
evet canım 5 gün sabah 1 akşam 1 iç son hapını içtikten sonraki 4. gün falan gelir adetin sonra da kürlere geçersin...soğan kürü benim yumurtalıklarımı ve rahmimi temizliyor 123m demişti zaten tuvalete bakmaya korkuyorum et parçaları düşüyor minik minik.... adet bitsin kontrole giderim sanırım içimde iyi bir temizlik var şu anda... :KK9:

yok canım üzülmedim evet soğandan galiba çok ağrılı geçiyor ve fazla geliyor canım inşallah benim de içim temizlenir ve bebeğe giden yollar açılır...

bence de ortadaki güzel ve burengi ancak kuaförtutturur ben evde kendim denedim olmadı kumral bakır karışımı canım bu...

üzülmedim canım regl gelmesi bile iyi bişeydi benim için...
aman sen kendini üşütme dikkat et canım :))

sancım var uzanacağım...
tabikide en azından ne güselll adet olabiliosun

süpersin canım yaa.. ellerine sağlık..
hepimiz kuzuları olacak en kısa zamanda.. buna inanmak zaten başarmanın yarısı olsa gerek :KK9:

yaaaaa söyle o nete bozulmasın merak ettik seni.. :KK9:

en yakın arkadaşımın kızının adı Ada.. daha miniminnacık.. süper isim.. birşey kalmamış valla 22 ocak çok yakın.. heyecanlanıyor musun?

tamam canm sölerim zaten bi ton fırca attım müşteri hizmetlerini arayıppp :KK1: bende sizleri cok merak ettim valla :KK16:

teşekkür ederim Tuncss :) bende bayılıyorum Sid 'e sorunlu öğencilere sorunlu derken mutsuz karamsar olan büyük küçük herkese tavsiye ediyorum kaç kere tekrar izledim sayısını bile unuttum. bu arada yeğenime bi albise örüyordum bugün bitti paylaşırım inşallah :KK14:
hmm.. sorunlu öğrencilerle uğraşmak zor olsa gerek.. paylaş paylaş bekliyorum.. bu arada ben rahat duramadım.. gece gece ne yaptım inanamazsın :)) az sonra paylaşacağım..

canım ben rahim şeklimden korkuyorum hiç baktırmazsam umudum daha çok olur ve nedense inanıyorum hamile kalacağıma...
rahim şeklim için 2 doktor farklı dedi hem de aynı odadaki usg den farklı zamanlarda bakarak alttan bakmışlardı çok net görünen farklılık var evet bende gördüm birisi rahim filmi önerdi diğeri önermedi bence hamile kalabilinecek bir rahim bu dedi ve hamilelikte ancak kendini belli eder dedi.... ben de çektirmedim film... hamile kalabilirsem rahmimde büyüyeceğinden anlaşılacak durumu... tüplerde herhalde soğan suyundan sonra tıkalı bile olsa açılmışlardır.... rahmim inanılmaz döküldü inanamadım... et parçaları geliyor minik minik aferdersiniz garip bir muhabbet oldu ama korktum önce ama sonra anladımki kalınlaşan rahim duvarı dökülmesi... kan pıhtısı gelirdi önceden şimdi pembe renkte et parçası gibi şeyler geliyor ağrılı ve sıkıntılı geçiyor ama değer....
canım bence de progestan için bekle.... hem geç bile içsen sorun değil hapı içerken de gebelik baktırabilirsin erken içmenden iyidir bana inan...

canım için nasıl rahat edecekse öyle yap o halde.. inşallah gönlünün dilediği gibi olur herşey..
soğan içen herkes kanamasının yoğun ve parçalı olduğunu söylüyor genel olarak.. eğer ben hamiş kalamazsam bu ay soğan yapacağım ocakta.. sonra ki ay doktora gideceğim.. kesin kararımı verdim senden de bu işe yarama durumunu görünce muhakkak deneyeceğim..

ben rahat duramadım az sonra foto geliyor.. bakın gece gece ne yaptım.. durduramadım kendimi ne yapayım yahu :KK9:

$helva1.jpg $helva2.jpg

hmmm afiyetle yedim hepimizin yerine.. bu bendeki iştaha biri dur demeli.. zararlı olmaya başlayacak ama tutamıyorum ki kendimi napıııyımmm :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
herkese ii akşamlar bir konuda bilgi alıcaktım cevap verirseniz sevinirim ben yatak almayı düşünüyorum yatak tavsiyesi olanlar var mı en iii yatak hangisidir.

hmm.. sorunlu öğrencilerle uğraşmak zor olsa gerek.. paylaş paylaş bekliyorum.. bu arada ben rahat duramadım.. gece gece ne yaptım inanamazsın :)) az sonra paylaşacağım..

canım için nasıl rahat edecekse öyle yap o halde.. inşallah gönlünün dilediği gibi olur herşey..
soğan içen herkes kanamasının yoğun ve parçalı olduğunu söylüyor genel olarak.. eğer ben hamiş kalamazsam bu ay soğan yapacağım ocakta.. sonra ki ay doktora gideceğim.. kesin kararımı verdim senden de bu işe yarama durumunu görünce muhakkak deneyeceğim..

ben rahat duramadım az sonra foto geliyor.. bakın gece gece ne yaptım.. durduramadım kendimi ne yapayım yahu :KK9:

merak etttımmm ne yaptınnnnnnnnnnnnnn :26:

canım puzzle mı bitti yoksa maşallah :))
soğandan olduğu kesin normal adet gördüm ağrılı çünkü uzun zamandır ağrılı adet görmüyordum ve tuvalete de baktığımda parçalar görüyorum acayip yüzüm buruştu :KK53:
mutlaka sen de yapmalısın ben bu siklusumda da son 15 gün yapacağım adet 2. yarısında yapılmalıymış... :KK9:
bizim gibi kist hastalığı olanlarda da 3 ay yapılabilirmiş sonra da bebeğimizin olmaması için bir neden yokmuş ibrahim saraçoğlu öyle demiş...

yarışmayı izliyorum showdaki çıktım ben... görüşürüz...

Son düzenleme:
canım puzzle mı bitti yoksa maşallah :))
soğandan olduğu kesin normal adet gördüm ağrılı çünkü uzun zamandır ağrılı adet görmüyordum ve tuvalete de baktığımda parçalar görüyorum acayip yüzüm buruştu :KK53:
mutlaka sen de yapmalısın ben bu siklusumda da son 15 gün yapacağım adet 2. yarısında yapılmalıymış... :KK9:
bizim gibi kist hastalığı olanlarda da 3 ay yapılabilirmiş sonra da bebeğimizin olmaması için bir neden yokmuş ibrahim saraçoğlu öyle demiş...

yarışmayı izliyorum showdaki çıktım ben... görüşürüz...

canım önceki mesajıma ekledim fotoları.. helva yaptım helva.. ama pişman oldum fotoları eklediğime.. hamişleri düşünemedim yahu.. inşallah canı çeken filan olmaz..
çeken olursa da yapar gönderirim artık kargo ile :KK9::KK9:
ikinci yarıda soğan yapmak bebek olursa riskli değil mi..? o ay korunacakmısın ki? kesinlikle deneyeceğim.. ama inşallah gerek kalmaz.. bu ay pek bi çalışıyoruz valla.. Allah'ım emeklerimizi boşa çıkarmasın..
bende yarışmaya bakıyorum. bir yandan da blog için yazılar yazıyorum.. diğer yandan da buraya yetişiyorum.. maşallahım var bu gece :KK9: :KK9: :KK9:

slmlar sayfanızı son zamanlarda takip eder oldum zeynep nazı görünce dayanamadım yazmak istedim Rabbim banada nasip ederde kızım olursa bende bu ismi koymayı çok istiyorum...
birde kızlar size sormak istediğim bişi var benim bugün reglimin 2.günü perşembeye doktora randevu aldım 6.gün oluyo bu ayım boşa gitsin istemiyorum 5.günü kendim klomen alıp başlasam sorun olurmu...

X