Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

çok saol canım bende gurbette sayılırım babam istanbulda ben tekirdağa gelin geldim 1.5 saat yol sürüyor çok uzun değil ama yinede gurbet herzaman göremiyorum şimdi hasta hep yanında olmak istiyorum ne kadar zor bişi evet şimdi yanımda ama bu hastalık onu benden almazsa keşke uzakta gurbette olsa senede iki kez görsem ama sağlıklı olsa ben onada razıyım

kızlar ağlamıycam dedim ama tuıtamadım kendimi baba mevzusu bambaşka eşim yok neyse biraz ağlayım rahatlıyayım çok bunaldım çokkkkk :'(

seni üzdüysem özür dilerim ama ağlama sakın Allahın gücüne gitmesin sonuçta sağlıklı şükret hayatım

sonunda bubenimiste ben sana demiştim eşinin bu nedenden dolayı sana kızdığıını . eşinden destek görmen rahatlamıştır seni moralini yüksek tutmaya çalış canım benm :) stres en büyük düşmnımız bi de hakiki bal al canım benm ve az kullan çünkü bal kandaki şekeri hemen yükseltebiliyor insülin direncine dikkat et :) her şeyin hayırlısı benm de amcamın kızı pko lu hemde bazen hapsız adet göremezdi evlendi kendiliğinden oldu . dua edelim bol bol bende seni öpüyorum

seni üzdüysem özür dilerim ama ağlama sakın Allahın gücüne gitmesin sonuçta sağlıklı şükret hayatım

geçmiş olsun gyaman yeni farkettim ... bende bubenmiste gibi oldum şimdi hatta aynı üniversiteye giderken yola koyması geldi aklıma bende babamdan uzaktayım malesef

canım usg kontrolu cumartesi günü adetimden bu yana 10. gün oldu bugün sabırsız olmakda ekstra kötu oluyor tabiki:)
ne yemek yapıyorsun bakalım canımız çeksin :)
hımm az kalmış canım ya inş bu defa gelişmiştir... soslu tavuk ve patates kızartması yaptım tabi salatada var...

canım sakın üzülme sağlık olsun olur canım bir dahaki seferde olur bak eşin de üzülmeni istemiyormuş dert etme... tek çocuğu geç olan bizler değiliz ki bir sürü kadın var böyle....
zamanla hepimizinki gelecek eminim...aşılama ile şansın çok artacak canım korkma...

teşekkür ederim bicimcim biraz kurcalayyım bilg alanım halledebilirim inşallah

merhaba kızlar nasılsınız?? hepinizin az çok nasıl olduğunu biliyorum yazamasamda okuyorum yanii.. :)) ben tedaviye başlıyorum bu ay 1.5 yıllık bi beklemeden sonra ilk defa heycanlıyım o yüzden.. yeni bi doktora gidiyoruz artık.. inanılmaz iyi bi doktor, eşimede banada baktı ikimizdede sıkıntı görmedi şimdilik eşimin ameliyatınada gerek yokmuş.. kaliteli yumurtlama için neler yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz bu konuda???? bide bi jel varmış onu alıp kullanıcam bu tedavi süresince preseed diye bi jel.. umarım işe yarar şekerlerim öpüyorum hepinizi

canım öncelikle hoşgeldin ..sendeki sorun pko mu onu tam anlayamadım

yok canım ne demek ben zaten bahane arıyom ağlamak için :) allaha şükür sağlıklı her ne hkadar 18 saatlik bi mesafe kadar uzağımda olsada
evet canım çok sağol sende üniversiteyi uzakta okuyosun galiba bari memleketinden evlende gurbetin bitsin :)

biliyorum ama gönlüme laf geçiremiyorum inşh olucak yaaa inşh senden bu ay bu haberi alalım bari birazcık yüzümüz gülsün :)

arkadaşlar bende bekliyorum ama belirtileri var kendisi yok kistim büyüdü galilba bir de test yaptım acemiyim anlamadım testte bir garip geldi al bi gebelik testi diye bir marka daha önce kullanan var mı

canım bende evleneli4 seneyi geçti,önce ben istemedim şimdi bebek beni istemiyor.ama 1-2 yıl bebek olmazsa 6 yıllık evli olacam aman tanrımmm.allahım inşallah bir an önce gelir bebişelerimiz.

kızlar ağlamıycam dedim ama tuıtamadım kendimi baba mevzusu bambaşka eşim yok neyse biraz ağlayım rahatlıyayım çok bunaldım çokkkkk :'(
canım negatif çıktı ya ondan bende çok ağladım bu ay çok üzüldüm.tam geçti dedim şu an gene kötüyüm.bide ben bu ay ara verdim ilaç almıyom sadece metformin bide rahim filmi çekecem sonra devam edecem.ama bu ay kendimi hamileliğe fena kaptırmışımmm sormaa.

canım gurbet olmak çok kötü yaaa.ister 1.5 saat olsun ister benim gibi 15 saat olsun.aile bi başka yaaa.inşallah bir an önce iyileşir baban canımmm.

canım bende almayı düşünüyorum şu jelden önce rahim filmi çektireyim sonra alacam.incir kürü yap canım yumurtaların gelişsin diye bide metmorfin iççç.

canım senin dediklerin doğru galiba ben adet günlerimde yumurtluyorum sanırım.uzayan akıntılar gitti şimdi tühhhh yaaa ben her zaman adet günümde yumurtlarsammm nasıl bebişim olacak ya.

canım senin dediklerin doğru galiba ben adet günlerimde yumurtluyorum sanırım.uzayan akıntılar gitti şimdi tühhhh yaaa ben her zaman adet günümde yumurtlarsammm nasıl bebişim olacak ya.

muhabbetinize ortak oldum 123 .. bazı bazı arda arda gelen akıntıların nedeni yumurtlama olması mı anlamdım canım bilmiyordum aydınlatırmıısn azıcık.. sanırım bende sendeki durumdan oluyor

geçmiş olsun gyaman yeni farkettim ... bende bubenmiste gibi oldum şimdi hatta aynı üniversiteye giderken yola koyması geldi aklıma bende babamdan uzaktayım malesef

saolasın canım özellikle kızlar için babaların yeri ayrı dimi

yok canım ne demek ben zaten bahane arıyom ağlamak için :) allaha şükür sağlıklı her ne hkadar 18 saatlik bi mesafe kadar uzağımda olsada

rahatladıysan ağlayarak sorun yok

canım gurbet olmak çok kötü yaaa.ister 1.5 saat olsun ister benim gibi 15 saat olsun.aile bi başka yaaa.inşallah bir an önce iyileşir baban canımmm.

inşallah canım Allah razı olsun evet gerçekten kötü az mesafe diyorlar ama her kafana esince gidemiyorsun işte özellikle böyle zamanlarda gerçekten zor

canım bende başladım dün bal çörek otu tarçına aynı zamanda polende katıyorum içine aklında bulunsun

hastalancağın gün hemen ilişki sanırım yani regli olmadan hemen önce en azından spermler iki üç gün yaşıyorlar ya içerde belki o zaman tutar aklıma gelen tek çözüm bu oldu :)

muhabbetinize ortak oldum 123 .. bazı bazı arda arda gelen akıntıların nedeni yumurtlama olması mı anlamdım canım bilmiyordum aydınlatırmıısn azıcık.. sanırım bende sendeki durumdan oluyor
canım şöyle anlatayım regly oldum kanama değişikk geldi kanla karışık o uzayan akıntı yani yapışık ve sünen akıntı varya onun gibi geldi.biçimde dediki sanırım sen adet gününde yumurtluyorsun.ki ben derdimki neden o uzayan akıntı bende yok hiç görmüyorum derdim meğer sanırım ben adetle yumurtluyorum.

hastalancağın gün hemen ilişki sanırım yani regli olmadan hemen önce en azından spermler iki üç gün yaşıyorlar ya içerde belki o zaman tutar aklıma gelen tek çözüm bu oldu :)

evet canım bundan sonra buna dikkat edecem zatennn.

busmai çok sevindim canım tebrikler.gerçekten bir mucize bu .hiç beklemediğin anda oldu. kalp atışlarını duymana çok sevindim.söylemeye kimseye canım bende olursa söylemeyi düşünmüyorum insanlara laf anlatmak çok sıkıcı ,ancak bizler birbirimizi anlayabiliriz aynı şeyleri yaşadığımız için bizede dua et.

123m canım bencede gyman dediği gibidir.adetliyken doktora gitmişsindir mutlaka ultrasonda doktor görürdü öyle olsa takma kafana bence adetliyken yumurtlama çok nadir insanda olur diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…