Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım benim.. valla bence de konuşmayalım.. son günlerde benim stresim başlıyor.. eskiden ilk klomen gününden başlardı.. en azından artık çalışmaları rahat yapabiliyorum.. :KK9: dediğin gibi herşey bebek değil.. gelecekler elbet.. herşey bir sebep.. belki aşılama belki tüp belki de kendi haline bıraktığımız bir anda.. ama olacak işte.. buna inanmak zaten olayı bitiriyor bence :KK16:
adet olma inşallah da bebeğin içinde olsun..
bir de ben doktorun dediği günlerden sonra uzun aralıklarla çalışma yapıyordum ama bu ay onu yapmıcam.. gün aşırı adet olana dek devam edeceğim kesin kararlıyım.. belki de yumoş geç çatlıyordur.. :KK34:

ahh ahh.. bende evliliğimizin ilk yılında böyleydim işte.. aman borç var aman ödeme var boşver çocuk filan derken bir anda ev aldık.. 1300tl her ay kredi ödememiz var.. hem de 10 yıl boyunca.. eşim 1700 tl maaş alıyordu.. düşün işte.. kalan 400 tl ile ne kadar bi hayat yaşanırsa.. ama yaşıyorduk.. hiçbirşeyden de geri kalmıyorduk.. çok şükür Allah hep yardımcı oldu bize, hep kapılar açtı.. sonra biz bebek yapmaya karar verdik.. denedik denedik olmadı.. doktora ekonomik imkanlardan dolayı ancak ocak ayında gidebildim.. ocaktan beri yani 11 aydır düzenli olarak her ay kontrolüm var.. hemde bazı aylar 2-3 kez gitmek durumunda kalıyorum.. hazirandan beri 4 kez çatlatma iğnesi vs de eklendi.. aylık ortalama ilaçlarım iğnelerim ve doktor kontrollerim 200tl'yi buluyor.. arada rahim filmi çektirdim 400 tl de ona gitti.. ama bu süreçte eşim çok düşünür vaziyette iken bir kapı daha açıldı, iş değiştirdi.. şimdi daha çok çalışıyor, belki geceleri eve geç geliyor.. ama maaşı daha iyi.. biraz olsun nefes aldık.. ve artık hiç korkmuyoruz.. ne gerekiyorsa onu yapacağız.. aşılama ise aşılama, tüp bebekse tüp bebek.. biz elimizden geleni yapacağız canımız pahasına ve en sonunda mutluluğu bizde tadacağız.. sakın ekonomik durumlar için ertelemeyin.. bak 1 buçuk yıl sonra ancak doktora gidebildim ve 1 yıldır neredeyse sürekli gidiyorum.. hala ortada birşey yok.. ama ekonomik olarak da bizi çok zorlayan birşey yok.. Allah veriyor bir kolaylığını.. güç kuvvet alıyorum ben her hamile haberinde.. aşılama olmaz, eşim o kadar ekonomi ayırmaz bu iş için diyordum ama o benden hevesli.. gerekirse arabamızı satarız yine de ne gerekiyorsa yaparız diyor.. mal her zaman alınır ama bir cana sahip olmak hepsine bedel olsa gerek.. Allahım o kadar uğraştırmadan versin kuzucuklarımızı.. kusura bakma çok yazdım :KK9: bi an kendimi gördüm orda.. lütfen sen ben gibi yapma.. erkenden başla savaşmaya..

evin hayırlı olsun canım güle güle oturrr.haklısın canım ben zaten 2yıldır savaşıyorum ama tek başıma savaşıyorum eşin ne kadar anlayışlı valla benim böyle demem eşlimin isteksiz olması canım elbetteki savaşıyorum savaşacamda ama acele etmeyevcem hakkımızda hayırlııs olsun eşimd e haklı aslında çünkü yok yanı zor yetiştiriyoruz bide ben çalıştıgım için izin almam çok zor oluyor özele gitmem lazımkı hemen muayne olup evıme döneyim belli mi olur kendılıgınden geli verri bebeğim alladan umut kesilmez bakalım zaman gösterecek nolcagını bende kendımı böyle avutuyorum işte borç bitermi asla bitmez :)))

canm benm dr.m ara verdircek ya.bende vermek istemiyom neyse metformine devam ediyorum zaten olmadı giderim 14.gün felan yumurtalar gelişmişmi baktırırım.yazın başka bi dr.a gitmiştim ben o hemen rahim filmi demişti hem o ay şansın daha çok artar demişti.başka bi dr.a mı gitsem bu ay:)

inşallah canm faydası olur filmin.sen rahim filmini adetinn kaçıncı günü çektirmiştin.5.gün klomene başlatmışmıydı o ay dr.n?

benim doktor hiç ara demiyor.. hazır kaptırmışken denemeliyiz diyor sürekli :KK9::KK9:
metformini bende hiç aksatmıyorum.. 3 ay olucak nerdeyse her gün içiyorum..
doktorundan memnun değilsen git başka doktora yoksa hiç değiştirme.. ben rahim filmini sanırım 9. günümde çekilmiştim.. benim adetler genelde 5-6 gün sürüyor.. bittikten sonra demişti, doktor ve benim için uygun olan zamanı belirlemiştik.. klomene dediğin gibi 5. gün başlamıştım ben.. doktorum bu ay önemli boş geçmek istemiyorum demişti.. tüplerde ufak tefek tıkanıklık varsa ilaçla açılır ve şansın artar demişti.. ama olmadı.. bu 3. ay filmden sonraki.. nasip herşey..
bir de bu gidişimde aşağıda kasadaki kızlar gıcık etti beni.. gebelik var mı dedi, yok dedim.. ayy hala olmadı mı gelip gidiyorsunuz sürekli dedi.. böle gırtlağına yapışasım geldi :KK9: gıcık şey.. kıtır kıtır yiyecektim kadını :KK56: :KK9::KK9:

evin hayırlı olsun canım güle güle oturrr.haklısın canım ben zaten 2yıldır savaşıyorum ama tek başıma savaşıyorum eşin ne kadar anlayışlı valla benim böyle demem eşlimin isteksiz olması canım elbetteki savaşıyorum savaşacamda ama acele etmeyevcem hakkımızda hayırlııs olsun eşimd e haklı aslında çünkü yok yanı zor yetiştiriyoruz bide ben çalıştıgım için izin almam çok zor oluyor özele gitmem lazımkı hemen muayne olup evıme döneyim belli mi olur kendılıgınden geli verri bebeğim alladan umut kesilmez bakalım zaman gösterecek nolcagını bende kendımı böyle avutuyorum işte borç bitermi asla bitmez :)))

hayatta bitmez hemde o borçlar.. bak biz evi otomatiğe aldık, 18 ay ödemişiz daha ve 120 aylık kredi :KK9::KK9: yani hala 102 taksit var.. ama diyoruz ki arabayı satıp daha iyi bişey mi alsak.. insan oğlu böyle doyumsuz.. hazır kıt kanaat yaşamaya alışmışken iyi şeyler elde edelim ilerleyen yaşlarda rahatılığını yaşarız diyoruz ama sonra çocuğu düşünüyoruz.. kararımız değişiveriyo.. ama şu da var bak özeller gözünü korkutmasın.. benim gittiğim klinikte muayene 20 tl.. evet sadece 20 tl.. gebelik oluşursa da aylık gebelik takibi 35 tl.. tüm tahlilleri tetkikleri dahilmiş. 2li 3lü test ayrıntılı ultrason hariç tabi. bence sende etrafında araştır, iş yerine ya da evine yakın bir klinik hastane birşey bulsan.. doktorunu seçsen.. için de rahat olur belki.. canım eşim anlayışlı çok şükür.. eminim seninki de içten içe bunun stresini yaşıyordur.. borçları sakın ha takmayın kafanıza bunu eşine de söyle.. Allah verir kolaylığını.. ben ilk günden beri eşime sürekli bunu diyorum, Rabbim bi kapıyı kapatsa diğerini açar.. yeter ki kalpten iste isteyeceğini.. duanı et.. :KK54:

kızlar doktor bana ileri pko n var demişti dün doktora gittim sağ tarafında yumurta yok sol tarafında yumurtan var 10 gün sonra gel kan testi yapalım dedi çatlamışsa ilaca gerek yok çatlamamışsa ilaca başlayacağız dedi şimdi yumurtan var ne demek pko olunca yumurta olmuyomu ben durumumu hiç anlamadım ya

hayatta bitmez hemde o borçlar.. bak biz evi otomatiğe aldık, 18 ay ödemişiz daha ve 120 aylık kredi :KK9::KK9: yani hala 102 taksit var.. ama diyoruz ki arabayı satıp daha iyi bişey mi alsak.. insan oğlu böyle doyumsuz.. hazır kıt kanaat yaşamaya alışmışken iyi şeyler elde edelim ilerleyen yaşlarda rahatılığını yaşarız diyoruz ama sonra çocuğu düşünüyoruz.. kararımız değişiveriyo.. ama şu da var bak özeller gözünü korkutmasın.. benim gittiğim klinikte muayene 20 tl.. evet sadece 20 tl.. gebelik oluşursa da aylık gebelik takibi 35 tl.. tüm tahlilleri tetkikleri dahilmiş. 2li 3lü test ayrıntılı ultrason hariç tabi. bence sende etrafında araştır, iş yerine ya da evine yakın bir klinik hastane birşey bulsan.. doktorunu seçsen.. için de rahat olur belki.. canım eşim anlayışlı çok şükür.. eminim seninki de içten içe bunun stresini yaşıyordur.. borçları sakın ha takmayın kafanıza bunu eşine de söyle.. Allah verir kolaylığını.. ben ilk günden beri eşime sürekli bunu diyorum, Rabbim bi kapıyı kapatsa diğerini açar.. yeter ki kalpten iste isteyeceğini.. duanı et.. :KK54:

çok haklısın canım benim eşm borcları sorun yapıyor biraaz canım bi kez gitti normal özel bi hastaneye her gitmende 35tl para odedım bide tahlıller falan 130tutmustu yine aynısı olcask diye korktum acıkcası ama uygun bi hastane bulruum elbet :) dua ediyorum zaten hepimiz için :))9

kızlar doktor bana ileri pko n var demişti dün doktora gittim sağ tarafında yumurta yok sol tarafında yumurtan var 10 gün sonra gel kan testi yapalım dedi çatlamışsa ilaca gerek yok çatlamamışsa ilaca başlayacağız dedi şimdi yumurtan var ne demek pko olunca yumurta olmuyomu ben durumumu hiç anlamadım ya

canım pko bir anda birden fazla yumurtanın gelişmek istemesi yada gelişen yumurtanın çatlayamaması bu durumda da pko oluyor. hipofiz bezinden salgılanan hormonlar normalde bi yumurtayı seçer ve onu geliştirir çatlatır sonra döllenme olmazsa atılılır. ileri derece de pko var demişse uzun süredir yumurtlama gerçekleşmemişitir. adet düzenlerin nasıl kaç günde bir adet görüyorsun?bi de kilo dengen nasıl bziim grubun hastaalrında göbek/kalça çevresi oranı 0,8 den büyük oluyıor. muhtemelen doktorun yumurtan çatlamazsa ilaç verecektir çatlaması için ..

bicimcim sana bir şey sormak istiyorum bu ateş tablosun yapıyorsunuz ya onu nasıl yapıyorsunuz nereye kaydediyorsunuz bende yapmak istiyorum çok hoşuma gitti.

selam kızanlar busmai çokkk sevindim ya Rabbim sorunsuzca eline almak nasip etsin bencede söyleme kimseye her kafadan bi ses çıkar ben hala kimseye demedim bi rahatımki ohh zaten göbekliydim şişko değilim ama göbeğm hep vardı o yüzden herhalde bi 3 4 ay daha sölemem:KK70: pat doğuma gidiyomuşum herkes şokk:KK1:
kızlar size birşey sölicem bu arefe günü yani önümüzdeki pazartesi Allah teala hazretlerinin dualara çok kabul buyurduğu bir zamanmış bir çok peygaberi bu gün imtahanlarından felaha erdirmiş.boll bollll dua edelim birbirimize inşallah.öyle bişey olsumki buradaki herkes gebe kalsın yeni gelenlerde geldikleri buraya dert döktükleri ay hemen gebiş kalsınlar.çok istiyorum

selam kızanlar busmai çokkk sevindim ya Rabbim sorunsuzca eline almak nasip etsin bencede söyleme kimseye her kafadan bi ses çıkar ben hala kimseye demedim bi rahatımki ohh zaten göbekliydim şişko değilim ama göbeğm hep vardı o yüzden herhalde bi 3 4 ay daha sölemem:KK70: pat doğuma gidiyomuşum herkes şokk:KK1:
kızlar size birşey sölicem bu arefe günü yani önümüzdeki pazartesi Allah teala hazretlerinin dualara çok kabul buyurduğu bir zamanmış bir çok peygaberi bu gün imtahanlarından felaha erdirmiş.boll bollll dua edelim birbirimize inşallah.öyle bişey olsumki buradaki herkes gebe kalsın yeni gelenlerde geldikleri buraya dert döktükleri ay hemen gebiş kalsınlar.çok istiyorum

inşallah canım amin. bu arada o göbek pko olmamızın sembollerinden biri bende öyleyim hertarafım incecik bi göbeğim önde var :KK70: metformin baya bi eritti sağolsun :) Allah bebişlerinizi sevdiklerine bağışlasın

dün gece ben de ısınamadım canım hava çok soğudu aman dikkat et kendine koltukta bahtaniye ile örtündüm :)
canım adet olsam da üzülmeyeceğim... bebek gelirse çıldırırım sevinçten o da ayrı tabi...

canım maddi açıdan rahatlamanıza sevindim biz de kıt kanaat geçiniyoruz benim de çalışmam gerekli iş arayışlarım sürüyor ama bulamıyorum....
içini ferah tut gelecek bebeğin sağlık olsun yeterki bebeklerimiz gelecek....
bence de gün aşırı ilişki olsun ve çatlamadan önce de olsun bence canım... nasıl olsa eşinde sorun yok bu ayını iyi değerlendir...:KK1: gerisini de düşünme....

Bicimcim, burdan o kdr dua alıyorsun ki, en güzel zamanda kavuşcaksın bebeğine Allahın izniyle inanıyorum :)) Ne güzel ki yumurtlayabiliyorsun, adetlerin düzenli geliyor.. Önemli olan bu, diğeri bebişin keyfine kalmış ne zaman isterse canı :))))

Yediklerime daha çok dikkat etmeye başladım, yürüyüş yapabilirsem iyi olacak. Nedense hiç umudum olmadı kilo verince düzeleceğinden :KK43:(

Ben hala yumurtladığımı hissetmedim, çok fena bir duygu bir bayan için :KK43:(( Allahtan benim eşim de çok iyi, Allah onlardan razı olsun...

Benim de fena evde oturasım var da bebişi bekliyorum :)) o gelene kdr çalışmaya devam.. Aynen evde oyalancak uğraşcak o kdr çok şey buluyorum ki hiç sıkılmıyorum!!! evciyim evci :)))

saolun kızlar yaa iyki varsınız içimirahatlatıosunuz işte ana yüregi dedkleri bu olsa gerek kendmden önce onudüşünüorumm :KK49: inş en kısa zamanda sizlerde kavusrsunuz bebişlerinize kızlar canı gönülden istiorum bunu inanın.

Amiiinnn!!!! İnşallah canım!!! Allah isteyen herkese sağlıklı bir bebek nasip etsin!!! Sen de bu noktadan sonra negatifliği hayatından çıkar :))) Zor kısmı atlattın, darısı başımıza :))))

benim kaç yıl olmuş hesaplayayım..17 yaşımda başladım ilaca, ara ara bıraktım geri başladım falan.
şimdi 26 yaşımdayım, 9 sene olmuş baksana:KK53:
ya benim de durumum garip,hiç bol folikülüm olmadı, hep ilaç kullandım, aylık olarak attım sanırım ondan.
evlendikten sonra da hiç doktora gitmedim, alttan muayeneden çok utanıyorum:26::26:
ama mecbur gidicem, gitmeliyim artık.

Canım foliküller öyle atılabilecek şeyler değil malesef :KK43: yumurtalıklarda güzel güzel dizilmiş durumdalar..Eğer yoksa polikistik over olman zor? Dediğim gibi ben de hep ilaç kullandım ama o görüntü baki :)
Aynen ilk muayene oldukça zordu benim için de :KK43:(( Yani kabullenmesi. Ben hala giderken çok rahat olamıyorum ama onlar için diğer şeylerden farkı yok, rahat olmak lazım. Sıkıntı bize çoooook zarar :KK43:

çoğunlukla yumurta oluşmuyor canım ama bu herkese mahsus değil, kimisi yılda 1 belki, kimisi de her ay! herkeste seyri ayrı oluyor, herkesin altta yatan nedeni de farklı oluyor... Yumurta oluşturduysan ne mutlu sana!!! :) Hadi bakalım hayırlısı.. Darısı benim foliküllere :KK43:(

Reyyan, Busmai, bngl (eğer yanlış yazmadıysam)... Yeni olduğum için henüz isimleri ezberleyemedim, yanlışım varsa çok özür!
Bebeği olan herkese hayırlı olsun demek istiyorum! İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirir ve sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız :)))
Darısı başımıza ve isteyen herkesin başına :))) Bizi de unutmayın dualarda olur mu :)

Son düzenleme:
selam kızlar nasılsın zaman geçmek bılmıyor femara bıttı gelısıyormu yumurtalarım bılmıyorum bılmek ıstıyoruummmmmmmmmmmmmmm:KK15::KK37:

canım çok geçmiş olsun :KK43: gerçekten çok zor bir bekleyiş bu sizin için inşallah temiz çıksın tamamen iyileşmiş çıksın bize de yaz merak ettim şimdi... sen moralini yüksek tut tamam mı haklısın çok zor ama iyi çıkacak diye düşün...çok geçmiş olsun...

cnm ya cok gecmıs olsun sıkma canını bol bol dua et inş sıçramamştır canım sonçlr temiz cıkar umarım

Allah sabır versin canım... Baban da tez zamanda şifasını bulur inşallah. Dualardasın...

canım benim çok ama çok geçmiş olsun allah sabrını versin.ama şu var karaciğer kendini hemen yeniler kötü bişey çıkarsa alırlar o tarafı zaten karaciğer kendini yeniler.

Geçmiş olsun Allah şifa versin babanıza.Stres yapmamaya çalış canım streste etkiliyor bu hastalığı inşllh hepimiz bebeklerimize kavuşuruz:KK16::emir_bebek:

canım çok geçmiş olsun babana.. inşallah sonuçları da temiz çıkar..
kafana takmamaya çalış dicem ama tahmin edebiliyorum mümkün olmasa gerek.. Allah'ım hayırlı zamanda verecektir yavrucağını.. sakın moralini bozma..
kızlar çok tşk ederim Allah razı olsun hepinizden ama güzel haberler veremiycem evet karaciğerinde birşey yok sadece lenf bezinde görülmüş aurt damarına yakın olan bir lenf bezi var orda çıktı gerçi daha doktoru görmedi ama yengem doktor o biraz anlattı bize bütün gün ağladım durdum ama şimdi biraz iyiyim ona söylemedik emarda taşta çıkmıştı onu söyledik çıkan şey taştı diye çok duygusaldır babam hemen etkileniyor hiç güçlü değil napıcaz bilmiyorum eğer bilse çıktığını hemen hayata küser pazartesi günü doktoruna göstericez bakalım ne diycek Allah büyüktür inşallah mucizesini gösterir düzelir babacım :KK14:

REYYANNNNNNN hamilesinnnnn inanmıyorummmm...çokk uzun zamandır girmedim siteye inşallah tanıdık birilerini görürüm dedim ve sen çıktın karşıma çook ama çokk sevindimmmmm....naptın nettinn tedaviylemi oldu ilaçkullandınmıı:):) ne çook soru sordumm..bende durum aynı bi ara gitmiştim yaa bunalım bunalımm sonra çekildimm kenaraa...şimdi yeniden başlıcamm herşeyee başlamadan bile ağır geliyorr banaaa....ve hala bende aşırı kilolarr varrrrr:KK43::KK43::KK43:dua et bizede:KK14: öpüyorumsenide bebeğinide iyi bak kendinee:KK54::KK54:

canm çıksında paylaşırım resmi.şekli nasıl hiç bilmiyorum bende merak ettm bak şimdi.
canm geçti çok şükür yine olucak diye çok korktum ama iyiyim.nasıl ağrıdı ama akşam.çok şükür ki okulda bişeyim olmadı.
sen naptın canm adetinimi bekliyosun kaç günün var.
canım merak etmene gerek yok normaldir bence şekil farklı olsa aralarında konuşurlardı mutlaka anlardın...her şey normaldir korkma....
ağrının geçmesine sevindim inşallah yumurtlaman da olsun bu ay gelsin bebeğin...

bicimcim sana bir şey sormak istiyorum bu ateş tablosun yapıyorsunuz ya onu nasıl yapıyorsunuz nereye kaydediyorsunuz bende yapmak istiyorum çok hoşuma gitti.
canım siteyi vereyim de ben de başka bir topicten nasıl yapıldığını okuyarak yapmıştım ve bir arkadaş yardım etmişti sen dene yapamazsan tuncsstan yardım alırsın...
Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Charting
site bu canım buraya üye olacaksın ücretsiz üyelik her gün düzenli ateş, akıntı, ilişki vs giriş yapacaksın...

inşallah canım amin. bu arada o göbek pko olmamızın sembollerinden biri bende öyleyim hertarafım incecik bi göbeğim önde var :KK70: metformin baya bi eritti sağolsun :) Allah bebişlerinizi sevdiklerine bağışlasın
bence de bende de var göbek ve gitmiyor.... biraz azaldı şükür içime çekince gider hale geldi biraz....
metforminle az yiyorum şekeri de kestim mecburen...

Bicimcim, burdan o kdr dua alıyorsun ki, en güzel zamanda kavuşcaksın bebeğine Allahın izniyle inanıyorum :)) Ne güzel ki yumurtlayabiliyorsun, adetlerin düzenli geliyor.. Önemli olan bu, diğeri bebişin keyfine kalmış ne zaman isterse canı :))))

Yediklerime daha çok dikkat etmeye başladım, yürüyüş yapabilirsem iyi olacak. Nedense hiç umudum olmadı kilo verince düzeleceğinden :KK43:(

Ben hala yumurtladığımı hissetmedim, çok fena bir duygu bir bayan için :KK43:(( Allahtan benim eşim de çok iyi, Allah onlardan razı olsun...

Benim de fena evde oturasım var da bebişi bekliyorum :)) o gelene kdr çalışmaya devam.. Aynen evde oyalancak uğraşcak o kdr çok şey buluyorum ki hiç sıkılmıyorum!!! evciyim evci :)))
canım ne güzel yazmışsın inşallah gelir bebeklerimiz... ateş ölçsen anlayabilir misin acaba yumurtlamayı bir de akıntıdan falan anlar mısın ki? ben öyle anlıyorum... evde ultrason olsa harika olurdu :KK19: ama yok napalım ay iyice kafayı kırdık bu bebek sendromu oldu çıktı sanki pko değil de bebek sendromu....
canım inşallah bebeğin bir an önce gelsin de sen de izne çık dinlen valla ben de ev hayatına öyle alıştım ki... çalışma hayatı da güzeldi şüphesiz ama evi tercih ederim... hele bir de bebeğim olsa ...ay düşünemiyorum bile harika olur...:KK9: ben de hepimiz için dua ediyorum...inşallah bebişimin keyfi uzun sürmez...

selam kızlar nasılsın zaman geçmek bılmıyor femara bıttı gelısıyormu yumurtalarım bılmıyorum bılmek ıstıyoruummmmmmmmmmmmmmm:KK15::KK37:
canım ne zaman usg kontrolün? baktır bir an önce belki de geliştiler... :KK9:

yemeğe bakıp geleceğim kızlar...

Son düzenleme:
canım merak etmene gerek yok normaldir bence şekil farklı olsa aralarında konuşurlardı mutlaka anlardın...her şey normaldir korkma....
ağrının geçmesine sevindim inşallah yumurtlaman da olsun bu ay gelsin bebeğin...

canım siteyi vereyim de ben de başka bir topicten nasıl yapıldığını okuyarak yapmıştım ve bir arkadaş yardım etmişti sen dene yapamazsan tuncsstan yardım alırsın...
Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Charting
site bu canım buraya üye olacaksın ücretsiz üyelik her gün düzenli ateş, akıntı, ilişki vs giriş yapacaksın...

bence de bende de var göbek ve gitmiyor.... biraz azaldı şükür içime çekince gider hale geldi biraz....
metforminle az yiyorum şekeri de kestim mecburen...

canım ne güzel yazmışsın inşallah gelir bebeklerimiz... ateş ölçsen anlayabilir misin acaba yumurtlamayı bir de akıntıdan falan anlar mısın ki? ben öyle anlıyorum... evde ultrason olsa harika olurdu :KK19: ama yok napalım ay iyice kafayı kırdık bu bebek sendromu oldu çıktı sanki pko değil de bebek sendromu....
canım inşallah bebeğin bir an önce gelsin de sen de izne çık dinlen valla ben de ev hayatına öyle alıştım ki... çalışma hayatı da güzeldi şüphesiz ama evi tercih ederim... hele bir de bebeğim olsa ...ay düşünemiyorum bile harika olur...:KK9: ben de hepimiz için dua ediyorum...inşallah bebişimin keyfi uzun sürmez...

canım ne zaman usg kontrolün? baktır bir an önce belki de geliştiler... :KK9:

yemeğe bakıp geleceğim kızlar...

canım usg kontrolu cumartesi günü adetimden bu yana 10. gün oldu bugün sabırsız olmakda ekstra kötu oluyor tabiki:)
ne yemek yapıyorsun bakalım canımız çeksin :)

canlarım beni merak ettiniz için çok teşekkür ederim 2 gündr feci ağrılarım vardı gözümü açamadım bel kasık karın bacak ne ararsan bugün öğlen regl oldum :KK43: eşimle konuştuk uzun uzun ben senin üzülmeni istemiyorum seni üzecekse bu çocuğuda istemiyorum o yüzden kızdım sana kendini çok kaptırıp çıkmayınca üzülüyosun bende sna üzülüyorum gel bi anlaşma yapalım dedi eğer adet olursan üzülmüycene söz ver aşılamayı kabu edim dedi tamam dedim bende normalde aşılama için erken diyodu bi kaç ay böyle çatlatma ile devam etmek istiyodu ama ben söz verdim oda kabul etti bugün 1. günüm ateş ölçmeye başladım yarın bal-çörekotu-tarçına başlyıp bi on gün yiycem kaliteli yumurtalar olsun bu aşılamayı kaçırmak istemiyorum herşeyin hayırlısı olsun kızlar durum böyle ben sizi okudum takip ettim neler yaptınızı biliyorum beni merak ettiniz çok sağolun canlarım benim öpüyorum kocaman

tatlım baban rahatsızmış çok geçmiş olsun babalar çok duygusaldır benim babam beni üniverstiye gönderirken her otobüs kalkışında ağlardı bende ıspartaya gidene kadar tabii evlendim aydına her dönüşümde ağlar gözleri dolar ben evin büyüğüyüm bana çok düşkündü onu çok seviyorum seni çok iyi anlıyorum yanında olmanın tadını çıkar tatlım bak ben gurbette babamın kokusuna yüzüne hasret :'( ....

kızlar ağlamıycam dedim ama tuıtamadım kendimi baba mevzusu bambaşka eşim yok neyse biraz ağlayım rahatlıyayım çok bunaldım çokkkkk :'(

X