Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

saol canım çok tşkler ev için ayrı sıkılorum tabiki çok zor bunalıyorum bazen nefes alamıyorum bekarken çok rahattım serbesttim yani güzel bir hayatım vardı eşimden yana çok şanslıyım o ayrı ama alışık olmadığım şekilde yaşıyorum şu anda ve ev ev üstüne kurulmuyor günler geçmek bilmiyor evime nisan gibi Allah kısmet ederse canım
şu insanların merakları deli ediyor beni onları ne ilgilendiryorsa saygısız insanlar

canım çok geçmiş olsun gerçekten çok zor bir bekleyiş bu sizin için inşallah temiz çıksın tamamen iyileşmiş çıksın bize de yaz merak ettim şimdi... sen moralini yüksek tut tamam mı haklısın çok zor ama iyi çıkacak diye düşün...çok geçmiş olsun...

süt meyve suyu corba falan elimden geldnce imeye calısıorum ama ne bilim bi garibim bi kaç gundur

cnm ya cok gecmıs olsun sıkma canını bol bol dua et inş sıçramamştır canım sonçlr temiz cıkar umarım

Benim de ilginçtir erken gelsin die farlutal içiyorum, 6 gün içiyorum, 2-4 gün sonra da geliyor. Orgametril daha uzun. Sizin dedikleriniz kaç gün sonra sonuç veriyor, yaklaşık?

Kesinlikle doğru değil ama içmediğim zamanı kaldıramıyorum ki! surat sivilce dolu, her tarafım şiş! depresyonu da cabası Allahım sen bize sabır ver!!!! O yüzden bırakamadım hiç, bir kere denedim o da hüsran oldu hala o dönem aldığım birkaç fazla kilom var.. Çok kilolu değilim balık eti gibi, normal kilodayım yani ve hiç bir zaman aşırı kilolu olmadım acep bende kilo verince bişi değişir mi?

Soğanda 12.günümdeyim, bir değişiklik yok bekliyorum ( akıntı sürekli geldiği için bir tespit de yapamıyorum.. Eve ultrason cihazı alasım var hehehe...

Ben de kendime 1 sene gibi bir süre verdim, olmazsa dediğin gibi ya drilling ya da tüp bebek. Allah büyük! O ne zaman isterse
Sözlerin moral oldu! İnşallah!!!!! Hepimiz sağlıklı bir gebeliğe, sağlıklı bir çocuğa en hayırlı zamanda kavuşuruz!! Hepimize dua ediyorum!

İyi ki varsınız...

hadiya canım senin durum baya vahim ee nasıl adet görüyorsun bekar mısın evli misn? kullandığın bi tedavi var mı merak ettim

Evliyim cnm, doğal seyrimde neredeyse göremiyorum (baya vahim hem de ((), yıllardır doğum kontrol hapı, birkaç aydır da orgametril farlutal vs.. klomen ve femara işe yaramadı..

karabocuq sakın bu konuda canını sıkma! çünkü sen hiçbir şey yemesen bile bebeğin neye ihtiyacı varsa senin stoklarından alacak ve beslenecek, yiyemezsen sadece sen aç kalırsın, senin stokların azaldığından senin sağlığın bozulabilir! O yüzden bebek için hiç endişe etme, neleri yiyebiliyorsan da onlardan azar azar yemeye çalış! İnan bana insanın yemek ihtiyacı bizim normalde yediğimiz kadar değil. Şu an yiyebildiğin kadarı da sana yarar.
Bebeğine asla negatif bir düşünce gönderme, her zaman pozitif ol ki mutlu sağlıklı cici bir bebişin olsun :))))
Darısı başımıza!!! :)))

Allah sabır versin canım... Baban da tez zamanda şifasını bulur inşallah. Dualardasın...

Geçmiş olsun bngl33, geçmiş gitmiş ne güzel tüpler de açık...

benim kaç yıl olmuş hesaplayayım..17 yaşımda başladım ilaca, ara ara bıraktım geri başladım falan.
şimdi 26 yaşımdayım, 9 sene olmuş baksana
ya benim de durumum garip,hiç bol folikülüm olmadı, hep ilaç kullandım, aylık olarak attım sanırım ondan.
evlendikten sonra da hiç doktora gitmedim, alttan muayeneden çok utanıyorum:26::26:
ama mecbur gidicem, gitmeliyim artık.

evet ultrasona baktım neden büyüdü bu kadar hangi ilacı kullandın da böyle oldu? anlayamadım tam kusura bakma

sürekli yasmin içiyordum canım, bi ara ilaca başlayamadım 40 gün kadar..
o arada oluşmuş kist. ağrılarım oldu,makatıma doğru baskılar falan.
neden olmuş dedim doktora, yasmini bıraktın mı hiç dedi, evet dedim. o zaman o arada oluşmuştur dedi.
ben de bir daha bırakmadım ilacı.

canım superisi diye bir arkadaş vardı film çektiren kişi bu ay korunun demiş,doktoruda sakın boş geçmeyin bu ayı demiş yada tam tersi idi.oda korunmamış ve bebiş gelmişti hatta korkuyordu ya bebk sağlıksızsa diye oda pkoydu.sanırım bebişide çok iyiydi.

canım benim çok ama çok geçmiş olsun allah sabrını versin.ama şu var karaciğer kendini hemen yeniler kötü bişey çıkarsa alırlar o tarafı zaten karaciğer kendini yeniler.

Amin canım aminnnnnnnn

Geçmiş olsun Allah şifa versin babanıza.Stres yapmamaya çalış canım streste etkiliyor bu hastalığı inşllh hepimiz bebeklerimize kavuşuruz

saolun kızlar yaa iyki varsınız içimirahatlatıosunuz işte ana yüregi dedkleri bu olsa gerek kendmden önce onudüşünüorumm inş en kısa zamanda sizlerde kavusrsunuz bebişlerinize kızlar canı gönülden istiorum bunu inanın.

busmai neler yaptı acaba?
sağolun kızlar, merak edenler, Allahıma şükür ki kalp atışını duyduk.çok duygulandım..artık yola girdik inşallah sonuna kadar iyi gider.
doktorum da: "çok sevindim,kalp atışını duymasa gene ağlardı buralarda"demiş eşime. sürekli ağladığım için
ama yine de 3 aylık olmadan söylemeyi düşünmüyorum kimseye.kimseye birşey kanıtlamak zorunda değilim.insanlardan öyle soğudum ki..
"hala inanamıyorum" dedim doktora çıkarken."ben de inanamıyorum" dedi.galiba o da benden ümidi kesmişti
herkese sıra gelecek inşallah,tedavilere devam. rabbim hepimizin kucağını doldursun

benim de sabahları çok midem bulanıyor
canım çok ama çok sevindm rahim filminin ağrısız geçmesine

canım maşallah hiç kistin oluşmadan devam ediyorsun bu da güzel birşey inşallah sonuç verecek çabalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…