Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Negüzel sende metformin baya etkisini göstermiş maşallahSaç dökülmesi bendede oluyor ama geri çıkar merak etme.Ben doktorun önerdigi bitkisel şampuan aldım onu kullnıyorum.bakalım ilerde görecem faydası olup olmadını.Allahtan benim saçım gür okonuda sıkıntım yokYüzümdede hafif derecede tüylenme oluyo tek tük onuda sır agdayla aldırıyorum cımbız kesinlikle sürmüyorum.Herşeyin çaresi var canım ölüm hariç.Kendine dert etme olur inşllh

çok sağolasın bahar . içim rahatladı biraz yarın erekn kalkmam gerekiyor iyi geceler. bu arada hangi şampuanı önerdi doktorun? benmde ince telli ve yağlı bi ayar tutturamadım saçlarıma

çok sağolasın bahar . içim rahatladı biraz yarın erekn kalkmam gerekiyor iyi geceler. bu arada hangi şampuanı önerdi doktorun? benmde ince telli ve yağlı bi ayar tutturamadım saçlarıma

Tamam canım iyigeceler.Ducray ismi şampuanın eczanelerde bulablirsin.Ama her eczanede olmuyor araştırırsın kaldığın yerde.Allah şifa versin iyigeceler...

canım hamile olma ihtimalin çok yüksek silik çizgilerde negatif ihtimali azda olsa vardır ama genelde yüksek ihitmal pozitiftir.silik olmasının sebebi testi erken yapmandır.
canım benim yaaa ne kadarda sakin yazmışsın.bir umut bekliyoruz ama ne kadarda zor inandıramıyoruz kendimizi değilmi.bu verdiğimiz mücadeleden kaynaklanıyor işte başkaları gibi hemen sahip olamadığımız için inanmak zor oluyor.bu haberin çok mutlu etti beni inşallah doğrudur,meleğin seninledir.

merhaba kızlar bende pkoluyum yani okadar çok dr gittim ama 2 dr sayesinde plkolu oldugumu öğrendim hemen klomen iğne ilaç okadar çok kilo aldım ki en büyük etken dedi dr ama v eremiorum kilo düzensiz adet her ay umut bi kere aşılam ayaptırdım tutmadı şimdi tüpbebğe gitmeyi düşünüyorum ocak gibi nasdise sogan suyuna başladım bide sol tarafımda öle çok agrı hissediyorumki acaba kistlarim mi gidio anlsamadım

canım ben dün düzeldim şükür bu gün de iyiyim ateşimi de ölçmeye devam ediyorum...zaman zaman olan sıkıntılar bunlar çünkü bu hastalık yüzünden dengesiz olan hormonlarımız bizlere bu sıkıntıları çektiriyor ben bundan eminim artık.... yapmamız gereken sabırlı olmak canım sakın üzülme bizim de öyle çok sağlıklı meleklerimiz olacak...
canım 3. aydan sonra düzenli hale gelmeye başlayacaktır... bir de kilo verebilirsen harika olur senin için... ben de kilo vermeye çalışıyorum metformin bir de hayıt tohumu kullanıyorum...

bak sana bir örnek vereyim 2 ay klomen ve çatlatma iğnesi tedavisi ile 18. günde yumurtlama oldu ve bebeğim gelmedi bu ay bu tedavileri görmüyorum metformin ve hayıt içiyorum ve ateş tabloma bak
359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com
kırmızı çizgiyi çektiği 25. günde yumurtlama olmuş bu da demek oluyor ki 40. günde adet olacağım veya bebeğim gelecek inşallah yani şunu demek istiyorum...tedavinin arkasından bile regl düzeninde aksamalar olabiliyorken sen daha ilaca yeni başlamış sayılırsın gecikme yaşaman çok doğal.... 45 günü geçirmemeye çalış benim sana önerim bu 45 gün geçerde adet gelmezse duphaston diye bir ilaç var ondan 5 gün sabah akşam iç bırak adetin gelir canım...

soğan kürünün 15 güne tamamla bu kürle hamile kalan çok olmuş... hem kistleri attırıyor... hatta sağlıklı yumurtaysa çatlatabiliyor... soğan kürü yaparken ilişki de olmalı yani bebek şansı var... o ağrılar yumurtlamadan da olabilir yani canım bende de olmuştu hala daha da var ama geç yumurtladım ateş tabloma göre
359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com
bu sebeple test yapmam için beklemem gerekiyor 11 gün daha
inşallah hamile kalırsın ...

canm akşam misafirim geldi gelemedim çok mrk ettm.adetinn 2.günümü görmesi lazımmış iğneye geçmek için o neden acaba.iğneli tedaviyi 1aymı deneyecek.iğneli tedavide saçma geliyor aslında bana.zaten bizim yumurtalarımz klomenle büyüyo ama kısmet belli olmaz ozamn tutar.sonra aşılamamıymış.bu klomende 5.ayınmı olcak canm.2kez aşılama iyiymiş canm ya.off çok pahalı bu tedaviler 2-3kez iğneli olup aşılama yaptırsan ohoo.Bunlara gerk kalmadan gelir bebeğimiz inşallah.yeni ayın hayırlı olsun canm bu ay getirsin sana bebeğini inşallah...

banada mantıklı geldi canm.benm eşiminde hareketliliği azmış onada etkili olur heralde bi dr.a sormak lazım benm dr.gerekli görmez eminim ama şu topiğede bi göz atayım.demek işe yarıyor.

sana katılıyorum canm.kesinlikle soranlardan olmuyor.evet diziler ne kadar kolay gösteriyolar bende eskiden okadar kolay olacağını düşünürdüm ama değilmiş malesef.benm işyerimde bi kadın var taktı bana 1gün izin alsam hamilemisin deyip duruyo meraktan ölecek.önce çok sinir olmuştumda şimdi gülesim geliyo.çok salak çünkü ben hamile olsam ne olacak olmasam ne olacak yani.sadece beni merak ediyo sanıyodum 1çocuğu olan bikadın var ona soruyomuş 2.yi düşünmüyonmu diye.Allahım ya senn başka işin gücün yokmu bunları merak edip duruyon.insanlar çok komik gerçekten..

teşekkür ederim biçin dün gece özellikle sana bakmıştım göremedim forumda . sabırsızlık biraz ondan böyleyim. çok zmandır uğraşıyoruyorum pko ile

kızlar bende bebiş mebiş yok inşh bidahaki aya ben kendimi kandırdım galiba üstelik eşimden azar işittim sizide meraklandırdım ben çok kötüyüm 2. çizgi görünmeyecek kadar belirsiz eşimde burda bu ne sen buna 2. çizgi mi diyosun diye kızdı kendini kandırma bidaha erken test yapma adetin yakın bekel ve bu konuyuda kapat dedi kendimi çok kötü hissediyorum :'''(

selam kızlar
bugün regli oldum ama ateşim çok düşmeden ilginç kahverengi leke geldi regli sayıyorum sökülürüm akşama doğru ne ağrım oldu doğru düzgün ne bişi ama reglim 31.gün geldi
ne üzüldüm nede bişi sanırım artık alıştım belkide boşuna uğraşıyorum

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

kızlar,rahim filmime saatler kaldı evde muscoril var onu içsem olurmu acaba.çok güçlü bi kas gevşetici deil mi bu.olmadı giderken tuncss söylediğin kas gevşeticiyi alır içerim bilemedim dr.u aradım cvp vermiyo.

eşin sana niye kızıyo ya silik çıkmasınn sebebi erken olduğu için zaten bilmeden konuşup seni üzmüş.bugün yine yaptınmı canm testini.silik olsun canm negatif olunca o silikte olsa çıkmıyo ama.bence hamilesin ama sen yinede sabret ve adet gününü bekle kandan baktırırsın.

canm muscoril senn söylediğin kas gevşeticilerle aynı etkiyi yapmaz mı?bu işlem ameliyathanedemi yapılıyo yoksa dr.n odasındamı?sanki bi ameliyata gidecekmişim gibi hissediyorum kendimi.

ben kendimi kaptırıp sonra çıkmayınca üzülüyorum oda kaptırmamamı 2. çizginin olmadını söylüyo yaptım canım çıkmadı testler ucuz olandan olduğu içinmi bilmiyorum adetimi beklicem artık test almıycam

canım klomende 5. ayım olacak evet.. iğneli için 2. günü bakmam gerek ve hemen iğnelere başlamamız gerek bunda yumurtayı çok yakın izleyeceğiz dedi. ama bilmiyorum ben çok kararsızım.. dediğin gibi bizim yumurtalar zaten oluşuyor ilaçla iğne bana da zor geliyor ama diyor ki iğnede daha kaliteli yumurtalar oluşuyor.. tüp bebekte de iğnelerden destek alınıyor.. Allah kimseleri uğraştırmadan versin yavrucuklarını.. ekonomik olarak evet çok zor ama bir şekilde üstesinden geleceğiz mecburen.. yemekten içmekten gezmekten keseceğiz para birikecek ve yavrucuğumuz gelecek
bu arada ben kuzenimle konuştum az önce, teyzesinin bir yöntemi varmış.. zeytinyağını kaynatıp filan birşeyler dedi ama tam bilmiyor.. az sonra arayıp haber verecek.. sizinle de paylaşırım hemen.. belki vesile olur sizlere de..

canım moral bozukluğu yok.. herşey güzel olacak.. buna inanarak yaşamalıyız.. bak bana.. 5. tedavi ayım.. sen en azından bu süreçlere girmedin.. belki de hiç girmeden gelecek kuzucuğun.. lütfen stres yapma kendine.. hem bak lekelenme diyorsun belki de tutunmadandır

canım olabilir muscorilde.. ama doktorunla irtibata geçebilsen daha iyi olurdu.. neyse artık.. iç sen onu işlemden 1 saat önce... hadi inşallah kolay geçer.. ve tüplerde sıkıntı çıkmaz..

ayyy canım inşh yerleşme kanamasıdır bendende umut kalmadı göğüslerim ağrıyo adet olcam 2. test negatif

tuncss canım bu iğne olayını ben tam anlamıyorum klomen gibi yumurta oluşması sağlıyo mu ve ben gelecek aşılama yapcam klomen değilde iğne ile yumurta geliştirmek daha mı iyi olur sence bide iğnenin fiyatı fazla mı canım

canm muscoril senn söylediğin kas gevşeticilerle aynı etkiyi yapmaz mı?bu işlem ameliyathanedemi yapılıyo yoksa dr.n odasındamı?sanki bi ameliyata gidecekmişim gibi hissediyorum kendimi.

canım benim filmim bir görüntüleme merkezinde çekilmişti. muhakkak görmüşsündür klasik röntgen odalarını.. ortada masa ve koca alet vardır, batın filmi için kullanılır, duvarda ciğer,boyun vs filmi için alet vardır.. böyle bir oda işte.. bana önlük verdiler, altımda hiçbirşey kalmadı soyundum, önlüğü giydim.. masaya yattım, en ucuna kadar geldim.. doktorum klinikten gelirken steril edilmiş aletlerini getirmişti.. şu yeşil örtülerden sarılı halde.. onu açtı yan tarafta ve önce şu değişik bi alet varya bak adını unuttum, vajinayı açtı onunla.. o esnada hiç acı olmadı.. sadece biraz gerginlik hissi.. sonrasında şimdi başlıyoruz dedi.. cımbız gibi birşeyle rahmin ucunu tuttu.. bak bu rahmin tutuyorum ucundan dedi.. sonra şimdi biraz çekicem, filmde şekli düzgün çıkmalı dedi.. az acın olabilir dedi.. ve gerçekten hissettiğim en şiddetli ağrı bu anda oldu.. sonrasında şimdi ufak bir iğne yapıcam dedi ve ilacı enjekte etmeye başladı.. bu esnada da sızlama gibi bir ağrı oldu.. biraz daha dedi ve o esnada şiddetli adet ağrısı gibi bir ağrı oldu ve canı kıymetli ben bu esnada aaaaaaaaaa diye böğürdüm doktorda şimdiye kadar ses çıkarmadı şuna bak şimdi nazlanıyo birşey yok tuncc'cum dedi.. bu esnada bir bayan vardı odada aşama aşama filmleri çekti.. ilk işleme başlamadan önce çekti, rahmin ilk halini gördü.. sonra ilaç verirken 3 kez daha çekti filmi.. ve en sonunda işlem bittikten yarım saat sonra çekti.. karına ilacın yayılıp yayılmadığına bakmak için.. toplamda 5 film var. hiiiç korkma ama arkadaşım.. birde 2-3 gün cinsel perhiz verdi bize.. iltihabik bir durum olmasın diye.. sonrasında çalışmalar devam etti.. hatta ben o ay klomen de kullandım.. yani hamile kalmanda hiçbir sakınca yok dedi.. aldığın radyasyon bebeğe asla zarar vercek boyutta değil dedi.. rahim filmi sonrası şansın çok fazla olacak dedi.. bende bi fark olmadı
ama en azından aklım rahat artık.. tüplerim açık, rahmim normal.. bunlara da çok şükür..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…