Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

elbetteki yitirmiyorum canım umudumu ama çok yorgun hissediyorum kendimi... İlçede toplasan 4 tane falan eczane var ve ben bu testlerden alırken bile artık o kadar utanıyorum ki anlatamam, hastaneye gidip kandan baktırsam o da ayrı dert çünkü kaç kere yaptım bunu artık tanıyorlar. Hangi eczaneye gitmemişsem ondan almaya çalışıyorum, bu kadın da durmadan test alıyo derler gibi geliyo ve çok utanıyorum. Soğan suyu çoğunda akıntı falan yaparmış ben de akıntı falan yok, normalin üstünde yok yani. Zaman zaman kasıklarımda düşük şiddette kramplar oluyor o kadar. 4 gündür falan başdönmem var o da soğandan mıdır bilmem...

kızlar bu ateş listesi var ya. orada menses spotting diye bi şey var o ne demek

canım inşallah bu belirtilerin anlamı olsun...
haklısın ama sen ve bizler rahatsızlığımızdan dolayı bu kadar sık test alıyoruz... ben de eczaneden her ay 4 adet test alıyorum kadın yüzüme bu kim der gibi bakıyor ama umursamıyorum bile.... hep aynı yerden alsan ne olacak ki utanma yani hastalık bu sonuçta... çok merak ederse karşındakine söylersin bırak o utansın merakından ötürü....
soğan suyu mucize gibi bende de normal akıntılar yaptı... şimdi adet günümü bekliyorum... baş dönmesi olmadı bende... belki de sende yorgunluktan oluyordur... dinlenmeyi ihmal etme canım :)
inşallah 10 gün sonra hamile olduğunu öğrenirsin

canım busmai ne durumda?

busmai en son iyiydi ancak endişeliydi sonra da nete gelip yazmadı canım ben de merak ediyorum onu....
kalp atışlarını duymaya gidecekti ama daha gitmemiştir herhalde...
busmai neden yazmıyorsun merak ettik canııııııııııııııııııııımmmm

canım benim çıkmam gerekiyor eşim gelir şimdi :)
öpüyorum seni...

tuncss haberini bekliyorum canım

Son düzenleme:

canım lütfen bu kadar ümitsiz olma bende bir senedir uğraşıyorum ve her ay kırmızıyı görmekten artık gına geldi ama napalım sabretmek zorundayız bizim sınavımızda bu. Bana soracak olursan mutlaka çektir rahim filmini hem için rahatlamış olur hem 6 aya kadar şansın artıyor tüplerin genişleyip temizleniyor azda olsa tıkanıklık varsa açılıp hamile kalan çok var

bu ateş tablolarının türkçesi yokmu.

canım bu tarayıcıyı yüklersen türkçe seçeneği var çoğu yeri türkçeye çeviriyor
google chrome

İNŞALLAH canım ne güzel olurdu:)

tamam canım ben de çok öpüyorum...

hu huuuu kızlaaaaarrrr..
bende değişiklik yok.. idrar bekliyordum biriksin diye ama az önce unutmuşum birden wc gidip yapıverdim.. sonra aklıma düştü öffff..
amaaan ne gıcık iş yahu bu beklemek..
çoğunluk göğüslerde hassasiyet, ağrı sızı sancı, renk değişimi gibi şeyler yaşamış.. bende hiçbirşey yok.. akıntı var bolca, ıslak ıslak.. her an koşuyorum wc aha geldi diyorum ama yok.. varya ciddi ciddi artık ne oluyor diye meraklanmaya başladım :26: bir an önce ne olacaksa olsun yahu artık..
psikolojim alt üst oldu resmen.. acaba diyorum beynim bana oyun mu oynuyor, kendimi hamile gibi hissettirip sonra yüzüme mi çarpacak kırmızıları.. ahh ahh keşke gelmeseler, keşke bende haykırabilsem hamileyim diye
kötüyüm yaa cidden kötüyüm

canım ya ben 22.günüm erkenmi bilmiyorum 1 hafta 8 gün falan var adet olmama acayip gaz var bide kireç gibi diyodunuz ya bembeyaz sıvı şeklinde akıntım oluyo bende mantar falan oldum sandım ama kaşıntım yok bide yanma var idrar yollarımda tam yanma değilde sızlama gibi idrar yaparken değil ama 3 gündür bende ateş ölçüyorum amahiç değişmiyo 36.8 benimki pisikolojik mi yoksa belirti için erken değil mi ben okurken kireç gibi akıntı kelimesini gördümm karabocuq den yazayım dedim inşh yaaaa çok sabırsızım :)

çatlatma +ovitrella bu sefer de sonuç vermezse aşılama üzülmüycem ben şimdiden kendimi alıştırayımmmm bari

canım ya sakin ol çok stres yapıyorsun gerçi bende senin yerinde olsam aynısını hissederdim herhalde ama bence sen sabahı bekle sabahki idrarınla yaparsın
birde herkesin belirtisi aynı olacak diye bir şey yok ki herkesin yapısı farklı bicim ne demişti bir tandığı hiçbir şey hissetmemiş hiçbir belitri yokmuş hamileyken bile çok rahat geçirmiş o yüzden sakinleşmeye çalış ve başka şeye odaklan film falan izle ne biliyim oyala kendini yıpratma kendini

çatlatma +ovitrella bu sefer de sonuç vermezse aşılama üzülmüycem ben şimdiden kendimi alıştırayımmmm bari

canım daha çok erken.. belirti arayıp kendini kaptırma.. sonra kırmızıları görünce insan daha bi sinir oluyor.. ateşi öyle yarım yamalak ölçersen birşey anlamazsın.. adetin ilk gününden itibaren ölçersen tam anlamı ile ortaya çıkar durum.. inşallah iyi sonuç alırsın..
ilk denemen mi senin? benim artık 4 oldu alıştım bunlara

canımm benimmm, valla stres yapmayım diyorum ama yok elimde değil ki.. kımıl kımıl oldum duramıyorum yerimde.. gelecekse gelsinler artık.. eşimde bi yandan sıkıştırıp duruyor.. ona geldi dedim yazık dedim heveslenip duruyor.. en azından o rahatlasın dedim.. eğer bebek varsa da ona çok büyük süpriz olacak.. fatmagülü izliyorum bi yandan da.. hayret o nasıl hamile kalmadı yahu

İNŞALLAH o güzel haberi verir de uzata uzat hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..................... diye yazarsın canım, dua et ve stresini aza indirmeye çalış

Allah iyiliğini versin emi senin geçen gün bir arkadaşla konuştuk tecavüze uğrayanlar hemen hamiş kalıyorlar ya tvde söyle kız kocana çaktırmadan tecavüz etsin sana belki tutar dedi koptum gülmekten
iyi demişsin kocana geldi diye eğer bebiş olursa şok geçiricek adam ay ne güzel

sen dedin yaa adet olmaya yakın düşüşe geçerse adet olcamızı anlıyoz diye bende bari olana kadar ölçim dedim :))) doğru diyosun yaa daha 1 hafta var ama siz öyle belirtileri yazınca aklıma geldi nebilimmm bu arada öğretmenler günün kutlu olsun bende mühendisim bizim niye günümüssss yok yaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))

kızlar Meryem Suresini okuyalım her gün, ben bugün başladım inşallah. İnanıyorum ki Rabbim bizleri de güldürecek, bu kadar istiyor ve dua ediyorken... Hazinesi o kadar geniş ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…