Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

esrayyy ve bicim sağolun beni merak edenler, dün akşam geldim siteye giremedim bir türlü.. akrabalar falan toplanmıştı annemde oraya gittim.kimseye birşey söylemedim tabi. biraz açıldım iyi geldi.günlerdir evdeydim. bugun de kayınvalidem geldi. yemek falan yaptı oturduk konuştuk giremedim nete. çok şükür henüz bi kanama falan olmadı sadece karnımda çok şişkinlik var o beni rahatsız ediyor. randevum çarşamba günü. 6 gün kaldı yani daha çoook var:KK25:

esrayyy ve bicim sağolun beni merak edenler, dün akşam geldim siteye giremedim bir türlü.. akrabalar falan toplanmıştı annemde oraya gittim.kimseye birşey söylemedim tabi. biraz açıldım iyi geldi.günlerdir evdeydim. bugun de kayınvalidem geldi. yemek falan yaptı oturduk konuştuk giremedim nete. çok şükür henüz bi kanama falan olmadı sadece karnımda çok şişkinlik var o beni rahatsız ediyor. randevum çarşamba günü. 6 gün kaldı yani daha çoook var:KK25:

canım bu kadar bebişin için bekledin altı gün daha bekle inşallahh güzel haberlerle gelceksin buraya ne mutlu sana canım her anının keyfini çıkar :KK16:

canım naptın, geçmişi okuyamadım çok. Özelden mesaj atmışsın canım daha yeni gördüm:KK43:

evet baya oldu canım sana mesaj atalı. ben de iğnelere geçecekken hamile kaldım dinlendiğim ay.Allaha şükür de daha kalp atışı duyamadık bekliyoruz bir hafta geç yumurtlamışım. tabi metformin sayesinde. evet meryem suresini ben de duydum özellikle ilk 2 sayfası,anlamını okursanız anlayacaksınız. inşallah sen de bir sürprizle karşılaşırsın canım pko lular sürprizlere bayılıyor:KK1:

canım kaçıncı cüz
cüz 16 sayfa 305 ,bir de kenzül arş duası var onu gece yatmadan okumak da iyiymiş türkçe bu.
canım bu kadar bebişin için bekledin altı gün daha bekle inşallahh güzel haberlerle gelceksin buraya ne mutlu sana canım her anının keyfini çıkar :KK16:
canım hepimiz hamiş olduğumuzda işte o zaman çok mutlu olacağım
Allah ikişer üçer versin hepimize

cüz 16 sayfa 305 ,bir de kenzül arş duası var onu gece yatmadan okumak da iyiymiş türkçe bu.

amin canım inşallah tek tek hamile kalırız çok isterim bende Allah isteyen herkese versin

teşekkür ederim canım çoksağol...hadi iyigeceler ben uyukluycam birazdan pc başında :KK66:

İNŞALLAH o güzel haberi verir de uzata uzat hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..................... diye yazarsın canım, dua et ve stresini aza indirmeye çalış

inşallah arkadaşım.. hepimiz bir gün avazımız çıkana kadar haykıralım :KK9:
zaten elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyor..

Allah iyiliğini versin emi senin :KK1::KK1: geçen gün bir arkadaşla konuştuk tecavüze uğrayanlar hemen hamiş kalıyorlar ya tvde söyle kız kocana çaktırmadan tecavüz etsin sana belki tutar dedi koptum gülmekten :KK1::KK1:
iyi demişsin kocana geldi diye eğer bebiş olursa şok geçiricek adam ay ne güzel :KK1::KK1:

:KK9::KK9: ayyy tecavüze çok güldüm yahuuu :KK9::KK9:
valla şok ki ne şok olacak eğer bebek varsa..

sen dedin yaa adet olmaya yakın düşüşe geçerse adet olcamızı anlıyoz diye bende bari olana kadar ölçim dedim :))) doğru diyosun yaa daha 1 hafta var ama siz öyle belirtileri yazınca aklıma geldi nebilimmm bu arada öğretmenler günün kutlu olsun bende mühendisim bizim niye günümüssss yok yaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))

evet adete yakın düşüşe geçer ama düzenli takip edersen daha iyi anlarsın diye dedim.. teşekkür ederim günümü kutladığın için.. valla günleri icat edenler sizi neden düşünmemişler ki :KK9::KK9: eşim de mühendis.. ahhahaha :KK9::KK9:

ooo süper kanama olmasın.. kış kış kanlar kış kış :KK9::KK9:
inşallah bu sefer hayırlı haberlerle geleceksin canım.. kötü düşünceleri çıkar aklından canım.. herşey çok güzel olacak.. :KK16:

.... dün okula gittiğimde laf arasında müdürün eşinin hamile olduğunu öğrendim. Akşam eve geldim oturuyoruz benden bir ay önce evlenen kuzenimin hamile olduğunu öğrendim. Ardından eşimin 2 ay önce evlenen kuzeninin 6 haftalık hamile olduğunu öğrendim. Evet hepsine çok sevindim, asla ama asla kıskançlık ve hasedin içinde var olmadığı duygularla dün gece uyuyana kadar sabah uyandım bu akşama kadar böğüre böğüre ağladımmm. Gözlerimden bakamıyorum, kimseye anlatamıyorum hissettiklerimi. BİLİYORUM Kİ BU DUYGUYU ANCAK BUNU YAŞAYANLAR ANLAR. Kızlar çok kötüyüm. Kötü olmam almış olduğum hamile haberlerinden değil. Şöyle ki:
- En son 29 eylülde adet olmuştum ve hala olamadım.
- Van'ın çaldıran ilçesinde görev yapıyoruz ve 2 depremi de korkuyla atlattık ve hala artçılarla yaşıyoruz.
- Tedavi olduğum hastane 2 ay sonra açılacakmış ve doktorum başka bir ilde göreve başlamış.
- İstemedim halde müdür yardımcılı yapıyorum ve bunun stresini yaşıyorum.
- Bu sıralar başdönmesi yaşıyorum. Nedenini bilmiyorum, dün akşam test yaptım yine ama her zamanki gibi yine tek çizgi... Progestan bende acayip başdönmesi yapmıştı aynı onun gibi oluyor yine. Soğan kürüne başlayalı 9 gün oldu acaba ondan mıdır onu da bilmiyorum.... benden böyle....
Çok şükür diyorum ve sabırla, duayla bekliyorum...

geçmiş olsun allah sabır versin gerçekten zor zamanlar internette de satılıyor bunlar test kitleri uygun fiyata yumurtlama kitleride var dr yoksa takibini yapabilirsin.

canım çok zordur çok iyi anlıyorum seni bana da bazı arkadaşlar ne zaman ne zaman bebeğin olacak diye soruyorlar bazı meraklılar ben de onlara Allah ne zaman nasip ederse diyorum :))
sıkıntılar yaşamışsın deprem hepimizin sıkıntısı oldu ortak sıkıntısı.... Allah ım bir daha yaşatmasın... ne zorluklar çektiniz kim bilir... sıkıntılı iş de olsa çalışman çok iyi evde olsan bebek aklından hiç çıkmayacak iş yerinde biraz olsun aklın dağılır canım....
soğan yumurtlamayı sağlar muhtemelen sıkıntın ondandır.... 7 gün sonra yine adet görmezsen gebelik testini yinele umudunu da yitirme... :KK9:

soğan kürü benim bildiğim kistler için yapılıyor eritmesi için yumurtlamayla ilgili olan incir kürüydü!

elbetteki yitirmiyorum canım umudumu ama çok yorgun hissediyorum kendimi... İlçede toplasan 4 tane falan eczane var ve ben bu testlerden alırken bile artık o kadar utanıyorum ki anlatamam, hastaneye gidip kandan baktırsam o da ayrı dert çünkü kaç kere yaptım bunu artık tanıyorlar. Hangi eczaneye gitmemişsem ondan almaya çalışıyorum, bu kadın da durmadan test alıyo derler gibi geliyo ve çok utanıyorum. Soğan suyu çoğunda akıntı falan yaparmış ben de akıntı falan yok, normalin üstünde yok yani. Zaman zaman kasıklarımda düşük şiddette kramplar oluyor o kadar. 4 gündür falan başdönmem var o da soğandan mıdır bilmem...

dediğim gibi interneti kullanabilirsin bu konuda

hu huuuu kızlaaaaarrrr..
bende değişiklik yok.. idrar bekliyordum biriksin diye ama az önce unutmuşum birden wc gidip yapıverdim.. sonra aklıma düştü öffff..
amaaan ne gıcık iş yahu bu beklemek..
çoğunluk göğüslerde hassasiyet, ağrı sızı sancı, renk değişimi gibi şeyler yaşamış.. bende hiçbirşey yok.. akıntı var bolca, ıslak ıslak.. her an koşuyorum wc aha geldi diyorum ama yok.. varya ciddi ciddi artık ne oluyor diye meraklanmaya başladım :26: bir an önce ne olacaksa olsun yahu artık..
psikolojim alt üst oldu resmen.. acaba diyorum beynim bana oyun mu oynuyor, kendimi hamile gibi hissettirip sonra yüzüme mi çarpacak kırmızıları.. ahh ahh keşke gelmeseler, keşke bende haykırabilsem hamileyim diye :KK14:
kötüyüm yaa cidden kötüyüm :KK43::KK43:

aferim sana :))) inşalah gelmezler

Bismillahir Rahmanir Rahim
.....
3. (O) Rabbine gizli bir seslenişle yalvarmıştı.
4. Demişti ki: " Rabbim hakikaten artık ben yaşlandım, saçım başım ağardı. Rabbim! Sana dua etmekle hiç bedbaht ( ve mahrum ) olmadım. "
5-6. " Doğrusu ben, arkamdan yerime geçecek yakınlarım(ın âsî olmaların)dan korktum; karım da kısırdır. Artık tarafından ( yerime geçecek ) bir yardımcı (oğul) ihsan et ki o bana da mirasçı olsun, Yakub ailesine de mirasçı olsun. Rabbim! Hem de onu rızana layık olanlardan kıl."
7. Allah şöyle buyurdu: " Ey Zekeriya! Hakikaten biz sana bir oğul müjdeliyoruz, onun adı Yahya'dır, bundan önce ona hiçbir adaş yapmadık."
8. ( Zekeriya ) "Rabbim! Benim için bir oğul nereden olacak? Üstelik karım kısırdır, ben de ihtiyarlığın son haddine ulaştım.
9. "Hal böyledir." dedi. Fakat Rabbin de buyurur ki: " O bana göre kolaydır. çünkü BUNDAN EVVEL SEN HİÇBİR ŞEY DEĞİLKEN SENİ YARATMIŞIMDIR.
Kısaca Allah " Kün feyekün " derse buna hiçbir şey mani değildir. Yeter ki dua etmeyi bilelim, elimizden geleni yapalım ve tevekkül edelim...

güzel dileklerin için sagol canım allah yardımcımız olsun ama ben adet oldum ama olsun üzülmüyorum bunda şükürler olsun

tabiki üzülme canım herşeyde bir hayır vardır tedavini oluyorsan tedbirli davranıyorsan sorun etme kendine Allah biliyor herşeyin zmanlamasını inşllh hayırlısıyla hepimiz o güzel duyguyu yaşarız:KK16:

Allah dileyen,isteyen herkese nasip etsin.. kimseyi evlat hasreti ile sınamasın..

ayy canım ama gaz midemde sadece.. yani bağırsaklarda oluyor diye okumuştum ben:KK17: bak şimdi yaa ben cidden heveslenmeye başladım.. inşallah bu mide ağrılarım gazlarım hepsi bebektendir..

sabretmeyi öğretti bu hastalık bana.. yoksa ben varya daha çalışma sonrası test yapmaya başlardım.. ama her ay kırmızı kart yiye yiye öğrendim.. hala da hiç konduramıyorum, gelecek kesin diye bakıyorum.. sizin gazınızla işte test yapıyorum.. eşim almış test.. sabah ilk işim yapmak olacak.. sormuş eczacıya bunlar farkeder mi diye.. yok demiş hepsi aynı:KK9: bakalım sabah ola hayrola..

akıntım nasıl, beyaz renkli.. çamaşırımda kurumuş hali evet kireç gibi.. ama sildiğimde de ıslak ıslak yapışkan bi akıntı.. hatta sürekli ıslaklık hissi var bende.. wc koşuyorum aha geldi diye.. ama yok :KK5: inşallah bi 8 ay daha gelmezler :KK9::KK9:

ayy ben senden cok umutluyum yaaa hala test yapmadınmı sennn yap artkkkkk

kızlar herkese merhaba ben geldim 2 gündür yoktum şehir dışındaydım okumaya çalıştım bayağa kaynatmışsınız.hamile haberi yokmu?tuncss vallahi sabrına hayran kaldım bırak .yerinde olsam herhalde on tane test bitirmiştim.inşallah haberini bekliyorum
123m sakın üzülme alıştık artık bizler negatifleri görmeye gelecek bebeklerimiz 2012 de buraya yazan herkesin bebeği olacak ,inanıyorum kendimle beraber hepiniz dularımdasınız. Biçimde süpriz yapabilir.:KK23:

Son düzenleme:
ayy ben senden cok umutluyum yaaa hala test yapmadınmı sennn yap artkkkkk

yok yapmadım arkadaşım.. herkes benden umutlu da bir ben kendimden umutlu değilim..
senin midende gaz olmuşmuydu? en belirgin belirtin neydi? belim çok ağrıyor benim yaa her an sökülecek gibi adet.. :18:

yok yapmadım arkadaşım.. herkes benden umutlu da bir ben kendimden umutlu değilim..
senin midende gaz olmuşmuydu? en belirgin belirtin neydi? belim çok ağrıyor benim yaa her an sökülecek gibi adet.. :18:

kızz yapsanaaaaa artıkk ayy ben meraktann ölcem şimdiii zaten senın en umutsuz oldun anda geliverr miciğin walla bende adet oldum ha olcam diip duruodum aynı adet olcakmısım gıı belım agrıodu kasıklarm agrıodu benm en belrgn özellim göğüslerimdi cünkü benm göğüslerim adet zamanı pek agrımazdı bide cok sık wc gidiodum ordan tahmın etmıstım az cok benmde acayip akıntm oluodu kireç gibi oluodu iç çamaşırımda :KK76:

canım demekki her şey yolunda sakın sıkma canını 1 hafta bile değil 6 gün sonra haberini alacağız.... sen kendine dikkat et bebeğin seninle bence... bir sorun olsa anlardın bir şekilde canım... hem rahimde kesen görülmüştü... unutma iyi düşün :KK9:
Allah dileyen,isteyen herkese nasip etsin.. kimseyi evlat hasreti ile sınamasın..

amin canım.... bekliyorum haberini...:KK9:

kızlar herkese merhaba ben geldim 2 gündür yoktum şehir dışındaydım okumaya çalıştım bayağa kaynatmışsınız.hamile haberi yokmu?tuncss vallahi sabrına hayran kaldım bırak .yerinde olsam herhalde on tane test bitirmiştim.inşallah haberini bekliyorum
123m sakın üzülme alıştık artık bizler negatifleri görmeye gelecek bebeklerimiz 2012 de buraya yazan herkesin bebeği olacak ,inanıyorum kendimle beraber hepiniz dularımdasınız. Biçimde süpriz yapabilir.:KK23:
canım inşallah yaparım sürprizi tam sürpriz olur benimki herhalde...
ama daha yumurtlama olmadı yani ateş tabloma göre...

soğan kürü benim bildiğim kistler için yapılıyor eritmesi için yumurtlamayla ilgili olan incir kürüydü!

ibrahim saraçoğlu soğan kürüyle hamile olmayan kalmayacak demişti... demekki yumurtlamayı da sağlıyor canım... ve birçok kişide de işe yaramış...:KK9:

herkesin olacak bebeği.. hiç telaşa kapılmaya gerek yok.. yeterki kalpten isteyelim.. Rabbim duaları geri çevirmez..
sabrıma gelince valla tamamen hastalığın bana hediyesi.. ben hala adet olacağım diyorum inatla.. bakalım bir iki güne benim akıbetim belli olur..

kızz yapsanaaaaa artıkk ayy ben meraktann ölcem şimdiii zaten senın en umutsuz oldun anda geliverr miciğin walla bende adet oldum ha olcam diip duruodum aynı adet olcakmısım gıı belım agrıodu kasıklarm agrıodu benm en belrgn özellim göğüslerimdi cünkü benm göğüslerim adet zamanı pek agrımazdı bide cok sık wc gidiodum ordan tahmın etmıstım az cok benmde acayip akıntm oluodu kireç gibi oluodu iç çamaşırımda :KK76:

:KK9:yok anam yok cesaretim yok.. test yaptım negatif çıktı hep.. az sonra yine yaparım belki.. ya da sabaha yaparım bilmiyorum..
göğüslerim adet öncesi şişkinleşir benim.. birde çok hassas olur.. ama yok öle bişey.. şişkinlik var ama hassas değil.. odun gibi ruhsuz :KK9::KK9: wc ben zaten çok su tükettiğim için hep çok gidiyorum.. ama akıntı feci durumda.. hep ıslak vaziyetteyim..
hayırlısı olsun bakalım.. inşallah güzel haber veririm..

bu arada ben yarın olmayacağım.. kuzenime gidiyorum.. akşama gelirim ancak.. beni merak etmeyin :KK34:

X