Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ee tabi yeni evli çift in hemen bebeği gelirse böyle bizimki gibi olmaz o kadar kıymetli olmuyor demek ki...

kızlar yarın öğleden sonra hormon sonuçlarımı alacagım. bakalım hayıt kaça düşürmüş lh'ımı

canım inşallah düşer... bana yaz mutlaka çünkü ona göre devam edeceğim hayıta içip içmemek arasında kararsızım da...

öyle tabi canım hayırlısı demek gerek de...
busmai ayayığnı sürüdü biz de onun peşine takılalım artık diyorum ben ya neyse benim de olmayacak zaten kaçırdım verimli günlerimi...
ama seninki daha 1 günün var yani belli olmaz umutlar bitmez...

2 saat sonra gibi gelirim herhalde alışverişe gitmem gerekli yemek de yapmam gerekli... öptüm...

Son düzenleme:

ıyı yapmıssın tatlım keske daha once baslasaydın metfrmıne neyse hayırlı zamanda gelsın bebegın.ama sen yınede gun asırı ılıskıyı ıhmal etme bızde senı cok optuk:)

verimli günler gitti deme.. reyyan nasıl hamile kaldı biliyorsun nasip kısmette varsa olacak nasılsa.. günler akıntılar çalışmalar bahanesi işin..
Allah hayırlısını versin.. görüşürüz canım.. bende öpüyorum

tuanatay; 30 haftalık olmuşsun maşallah size.. bişey kalmamış doğuma.. sağlıkla kucağına da al inşallah canım..

ıyı yapmıssın tatlım keske daha once baslasaydın metfrmıne neyse hayırlı zamanda gelsın bebegın.ama sen yınede gun asırı ılıskıyı ıhmal etme bızde senı cok optuk:)

sağol canım inşallah iyi gelecek bu ilaç bana...
gün aşırı olamıyor her zaman da artık 3 günde bire dikkat etmeye çalışıyorum canım.... sağlıkla doğur inşallah meleğini... bizlere de haber verirsin de mi?

maonyaaaa selam,
canım yazdıklarını okudum çok üzüldüm gerçekten bana kalırsa sen en iyisini yapıyorsun onların seviyesine inme zaten sana ulaşamadıkları için böyle yapıyorlar onlara cevap verirsen senınde ol-nlardan farkın kalmaz bence en ıyısını yapıyorsun boşver gitsin...
Allah gönlüne göre versin inşallah...

ee tabi yeni evli çift in hemen bebeği gelirse böyle bizimki gibi olmaz o kadar kıymetli olmuyor demek ki...

anladığım kadarıyla siz de hamilesiniz sizdemi pko yaaaa ne güzel bi sürü hamile var burda saydınız mı bu topiğe girip hamile olan ne kadar bide sen nasıl kaldın canım ilaç kür ...

ateş aldatıcı oldu ya bu ay bilemedim ondan öyle yazdım ama tabi Allah bilirki belli olmaz yine de... sürpriz her şey....
sağol canım görüşürüz...

hayırlısı olsun canım en azından bu ay dinlenmiş olursun. dinlenmek çok olumlu etki yapıyor..

vay be demek 2 ay kaldı doğumuna.. nasıl da geçti ,ilk hamile olduğunu öğrendiğin anı hatırlıyorum. inşallah hepimiz görürüz o günleri

canım inşallah düşer... bana yaz mutlaka çünkü ona göre devam edeceğim hayıta içip içmemek arasında kararsızım da...

tamam canım yarın sonucu alıralmaz gelip yazacagım buraya...
yanı muhakka düşürdüki benım reglim 2 3 aydan önce olmazdı reglı olmaya başladıgımdan beri hayatımda ilk kez 28. gün regli oldum

yanlız bu hayıtı agdetliyken kullanmak tehlikelı mıdır? bilenınız var mı

arkadaşlar herkese selamlar...
merak ediyorum da ben bu ay soğan kürü yapıyorum bugün 6.günüm soğanda, reglimin 7.günü başladım hafifi sol tarafımda ağrı var sizce bu kadar erken yumurtlamış olabilirmiyim???
bir de arada incir yesem olur mu??? kürü değil kendisini o da yumurtalıkları kaliteli yapıyomuş...

hohoyt evet ayda tek bir ilişkiyle..

canım bak bana başka biride 1 tane inciri dörde bölüp yarım çaybardağı zeytinyağına akşamdan koy ağzını kapat sabah aç karna o inciri ye eşine de yap acayip faydasını görüyorsun ben bi ay yaptım ii yumurtladım ama olmadı bide bağırsaklara falan da çok faydalı tabi spermlere de

hiçbirşey yoktu.. adet sonrası tek bir ilişki ve sonra hamile olduğunu öğrendi.. hemde tam eşinden ayrılmak üzereyken.. mucize oldu yani..

aaaaa allahım sen herşeye kadirsin kızlar ben daha da inançlanıyorum bunları okudukça zaten namazlarımı artık tam kılıyorum hepimize dua ediyorum herşey onun elinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…