Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

aaaaa allahım sen herşeye kadirsin kızlar ben daha da inançlanıyorum bunları okudukça zaten namazlarımı artık tam kılıyorum hepimize dua ediyorum herşey onun elinde

Allah kabuletsin dualarını, benimde lh 11 'ken doktor tedaviye başlayalım dedi ve mayıs ayında sadece 1 kere ilikşi oldu ve hamile kalmıştım:)

kızlar benim çatlatma iğnesinden sonra 7. günüm ve kasıklarım özellikle sağ taraf batıyo normal mi sizce yoksa ilaç iğne mi yapıyo

kızlar benim çatlatma iğnesinden sonra 7. günüm ve kasıklarım özellikle sağ taraf batıyo normal mi sizce yoksa ilaç iğne mi yapıyo

benımde geçen ay sağ tarafım felaketti doktora gıttığımde yumurtan çatlamış dedi...
yumurta çatlayınca bir sıvı akıyomuş boşluğa o biraz ağrı yapar demişti... belki o dur belkide çatlamayan yumurtan varsa yeni çatlamıştır çünkü benımkı o gun çatlamıştı... hayırlısı

evt canım 18 17mm den hariç bi sürü küçük yumurta vardı bende onlar gelişip çatladıkimi diye düşünüyodum neyse iiyisimi ben ilişkiyi devam ettireyim düzenli ilişkide önemli tam günaşırı :)

ben bişi demedimm ortam baktımkii beni bozmaya çalışıo bizim gelin diğer kuzenimin eşlerini kullanarak bende dedimkii bunlarr hızlı çıktılar dedimm.bozuldumu fark ettirmemek için bizim gelinde sen çok tembelmişsin çok tembel çıktın dedii.bende sadece güldümm ama kahkahayla arsız gibi durmak için ama içim kan ağladı resmen.daha neler neler dedii.bende kalktımm roman havasıı istedimm bi güzel kurtlarımı döktüm her masaya gelişimdee iğnelediiiieline ne geçtiyseee
amin cnmm.zaten allaha havele ediyrmmm

hiç bişey olmaz incir yiyebilirsinn ama kürünü yapma soğan kürü bitsin öyle yap.sadeceee yee şimdilik

canım sorma benim ateşim bi düştüki sorma yani.anlayacağın geliyor benim adetimmm üstüne sivilce gerginlik tatlı isteği ayyy bu ayda gitti mi boşa neeeee:18::18:

387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com

ayyy canım iyiki yazdın moral oldun bize.

onlara deki allah hayırlı evlat versin geç olsun ama hayırlı evlat olsun de.inşallah sizin çocuklarınızda hayırlı evlat olur de onlar anlarlarrr..

olacak canım duygusallık herşeye canın sıkılıp ağlayacaksın bunlar normal şeyler bence.

bence de en iyisini yapıyorsun ben de takmıyorum zaten olacaksa tek gecede bile olur.

kızlar yarın öğleden sonra hormon sonuçlarımı alacagım. bakalım hayıt kaça düşürmüş lh'ımı
mutlaka yaz bize tatlım.

gün aşırı işi beni de yoruyor ya.en iyisi 3 günde bir oda önemlimi.

kür değil incir ye tatlımmmm.

Allah kabuletsin dualarını, benimde lh 11 'ken doktor tedaviye başlayalım dedi ve mayıs ayında sadece 1 kere ilikşi oldu ve hamile kalmıştım:)

işte bu.allah ol desin bi gece yeter ya.

Son düzenleme:
ayy iyiyim sanırım.. depresif hale büründüm bugün kırmızılar gelecek diye..
bekliyorum işte..
sende durumlar ne?

ayy dur gelmesin sırf varya psikolojik olarak getiriceksin bu gidişle:)
napim bende soğana devam 6.günüm bugün biraz akıntım var bakalım hayırlısı:)
işteyim şimdi sıkıntıdan ölüyorum bi an önce çıksam keşke...

selam tuncss nasılsın?

ayy canım yaa bu gidişle psikolojik olarak getiricen kırmızalrı takma :)
bende napim soğanın 6.gunundeyım biraz akıntım var devam ediyorum hayırlısı inşallah...
şimdi işteyim sıkıntıdan ölüyorum bi an önce çıksam keşke...

ayy iyiyim sanırım.. depresif hale büründüm bugün kırmızılar gelecek diye..
bekliyorum işte..
sende durumlar ne?

ayy canım yaa bu gidişle psikolojik olarak getiricen kırmızalrı takma :)
bende napim soğanın 6.gunundeyım biraz akıntım var devam ediyorum hayırlısı inşallah...
şimdi işteyim sıkıntıdan ölüyorum bi an önce çıksam keşke...

ya hayır ya ne kırmızıları yaaa.ateşin bana nazaran çok iyiymiş ayyy sende iyi haber verde bana moral olsun sivilce gerginlik bahane diyeyimmmm.bak benim tabloma inanılmaz düştü.ayy inşallah 2. yumurta gelişmiştir ondan düşmüştürrrr.offff yaaaaa.

yok be arkadaşım psikolojik filan değil durum.. resmen bağırıyor ben geliyorum diye.. başım da hafif hafif başladı ağrımaya.. migren tutacak gibi..
bende 2 ay daha deneyeceğim eğer olmazsa bırakıp soğan deneyeceğim ve boş takılacağım. yoruldum sanırım..

123m; canım senin ateş de düşüşe geçmiş.. hakkımızda hayırlısı olsun canım.. moral bozukluğu yok asla.. hayırlısını dile ve sakinlikle bekle.. elbet bir gün bizde anne olacağız..

inşallah dediğin gibi ikinci yumoştandır bu düşüş.. bozma moralini.. ben kendimi biliyorum.. tanıyorum artık vücudumu.. geliyorlar bagıra bagıra

beni de dün doktorum aradı test sonuçlarımı söyledi çok iyisiniz dedi bekleyin dedi daha önce hamıle kalabıldınız dedi, bende bu ay olmazsa bende klomene başlıcam bakalım hayırlısı hepimiz için...

benim soğanda 2. ayımdı canım belki son kür olan 3. sünüde yaparım.bu ay olmazsa bende rahim filmi çektirip ara verecem.son soğan kürü ardına incir ve metformin kısmet artık gerisi.

süper değerlerin iyi olması.. hayırlısı olsun hakkında..

benim soğanda 2. ayımdı canım belki son kür olan 3. sünüde yaparım.bu ay olmazsa bende rahim filmi çektirip ara verecem.son soğan kürü ardına incir ve metformin kısmet artık gerisi.

klomen de kullanıyorsun ama değil mi sen? ya bitkisel kürlerle ilaçlar olmaz diyorlar hep.. ben o nedenle soğan denemedim.. rahim filmini bi an önce çektirmelisin bence.. aklın rahatlar en azından..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…