Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

slmm güzel bi hafta geçirmemiz dileğiylee:KK16:

[size sölemiştim ya 2kuzenimd eyeni evlendi 2sininde eşi evli die.dünn onlarla aynı masadaydıkk 2yeni evli gelin ve bide bizim gelin oda benden snr evlendii çocuğunu doğurdu bilee.ben ortalarında oturuodum bizim gelinn sadece çocuk konusunu açtıı sen çok tembelmişsin dediibirazda aramızda bizim gelinlee anlaşmazlıkk var o beni sevmez ben onu.lafı vurdukça vurduu.eyy güzel allahım sen görüosunn artık kullarının içine çıkacak dermanım kalmadıı die için içinn kendi kendimi yedimm:KK43::KK43:

Son düzenleme:
hepinize iyi haftalar olsun...
busmai nasılsın canım?

Hamile kalmayı kolaylaştıran bitkisel kürler var mı? - UZMANTV
kızlar bu linki dinleyin çekirdek ,kabak çekirdeği ,fıstık,badem gibi tohumlu şeyler hamile kalmayı zorlaştırıyor yenmemesi gerekiyormuş
evet canım ben de izlemiştim o videoyu şaşırmıştım hatta ama buna dikkat etmeyen ve çocuğu olan insan da çok bence....

evet canım çünkü akıntım ozaman olmuştu yumurta akı gibi offf ya inşallah gelir bebişim ne güzel olur varya

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ateşin iyi gidiyor maşallah... :KK1: güzel haberini ne zaman alırız canım 10 gün var mı?

günaydın kızlar hepinize iyi haftalar diliyorum işte benim ateş tablom sonunda çizgiyi çekti ama kesik kesik çekti bu arada progestanım bu akşam bitiyorrr bakalım adetim ne zaman gelecek progestan sabah akşam 1tane içtim 5gün 200mg hadı hayırlısı

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com
canım inşallah gebelik oluşsun adet de gelse üzülme tamam mı? ama yumurtlama olmuşsa site öyle diyor şansın var :KK9:

**şimdi gelelim bana.. akşam düğüne gittik, ordan da Atatürk Orman Çiftliğine gittik. oooohh kokoreç yedik bi güzel.. ama ben hayatımda ilk kez kokoreçten tiksindim,içim bulandı.. arkadaşlar hemen oooo bebek geliyo bebek demeye başladılar.. bi an öyle bozuldum ki, yok öyle bir şey diye tersledim elimde olmadan.. sanırım içten içe sıkıntım artıyor.. bu sabah ateşim bir tık düştü.. geçen ayda böyle olmuştu, adete son 3 gün kala birer kademe düşmüş sonra adetim gelmişti.. bakalım yarın ne olacak.. ateşimi ekliyim;

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

hepinize mutlu bir hafta diliyorum.. güzel haberlerle dolu geçsin haftamız..
ateşin çok iyi gidiyor kırmzılar da gelmedi korkma canım... ohh yemekten de tiksindin maşallah iyi işaretler bunlar...
:13:

[size sölemiştim ya 2kuzenimd eyeni evlendi 2sininde eşi evli die.dünn onlarla aynı masadaydıkk 2yeni evli gelin ve bide bizim gelin oda benden snr evlendii çocuğunu doğurdu bilee.ben ortalarında oturuodum bizim gelinn sadece çocuk konusunu açtıı sen çok tembelmişsin dediibirazda aramızda bizim gelinlee anlaşmazlıkk var o beni sevmez ben onu.lafı vurdukça vurduu.eyy güzel allahım sen görüosunn artık kullarının içine çıkacak dermanım kalmadıı die için içinn kendi kendimi yedimm:KK43::KK43:

senin de haftan iyi geçsin canım benim...
bak ne diycem anladığım kadarıyla senin etrafında cahil insanlar var çünkü ancak onlardan böyle rahatsız edici cümleler duyarsın... demek istiyorum ki cevabını ver susma ağızlarını öyle bir kapatki bir daha açamasınlar canım tamam mı.... gerekirse 3 yıl daha çocuk yapmayacağım size ne ? de onlara bu senin özelin ya ne diye burunlarını sokarlar kendileri hemen doğurmuş aman madalya takmak gerekli....:KK3:
:KK34: her lafı kulak ardı yap ve sen bu lafların altında ezilirsen olmaz canım eşinde bu defa üstüne gelir daha çok sıkılırısn... :KK54:

Son düzenleme:
tuanatay daha dün seni düşündüm hiç gelmiyor diye çınlattım kulaklarını nihayet nasılsın canım miniğin nasıl?
ne zaman doğacak kısmet?:KK3:

gunaydınkızlarrr nasılsınız :KK43:( bugun kendimi hiç iyi hissetmiorum ben yaa zaten gecede bi rüya gördüm hala onun etkisindeym boynumun her yerinde kocaman kocaman sivilceler cıkmıstı allahım öle bi fırldımki yataktn hemen aynaya koştummm :KK43: şimdide böle bi daralma bi moral bozukluguu off off :KK31:

oo süper yöntem.. bende kuru temizlemeciye götürüyorum orda ütületiyorum.. evde makinede yıkıyorum. makinemim elde yıkama özelliği var. süper bişey.. tambur dönmüyor sağa sola yavaş yavaş salınım yapıyor.. bol suyun içinde sallanıyor sadece kıyafet.. çok rahatlık valla.. yeni evine beyaz eşya alacaksan bu özellikleri araştır derim..
bende ilk zamanlar çok stres oluyor kaynanaya götürüyordum ütülesin diye baktım sonraları ayıp olcak :KK9: şimdi hallediyorum ben..
bu arada ateşin süper gidiyor.. hadi bakalım inşallah güzel haber gelir senden de..

canım inşallah iyi haberler getirirsin, getirmezsen de bu ay kontrollerini yaptır muhakkak.. eşin gidecek mi teste?

**şimdi gelelim bana.. akşam düğüne gittik, ordan da Atatürk Orman Çiftliğine gittik. oooohh kokoreç yedik bi güzel.. ama ben hayatımda ilk kez kokoreçten tiksindim,içim bulandı.. arkadaşlar hemen oooo bebek geliyo bebek demeye başladılar.. bi an öyle bozuldum ki, yok öyle bir şey diye tersledim elimde olmadan.. sanırım içten içe sıkıntım artıyor.. bu sabah ateşim bir tık düştü.. geçen ayda böyle olmuştu, adete son 3 gün kala birer kademe düşmüş sonra adetim gelmişti.. bakalım yarın ne olacak.. ateşimi ekliyim;

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

hepinize mutlu bir hafta diliyorum.. güzel haberlerle dolu geçsin haftamız..

merhaba canım iyiym çok şükür bir tek şu progestan benı kötü ediyor sabahları ama sadece 1ilacın kaldı onudA akşm içinde bekleyecem bakalım sonuc ne olck normalde eşimin bu ay kotrolu vardı ama gitmeye pek niyeti yk gibi ben konuyu açıyorum gideriz gideriz diyo ama ne zaman gtcek bellık degıl valla bende onun sonuçlarını almadan gitmek istemiyorum ama gitmem lazım baklaım mnapcam bende b
lmiyorumn

herkese mrb kızlar bende pko derdinden çok çektim ben evlendim ve hiç tedavi olmadan 3 aylık evliyken 2 aylık hamileymişim sonra bebegim oldu şuan 9 yaşında ben hani daha sonrada kolay olur düşüncesiyle korundum tam 7 yıl falan sonra 2. olsun istedik ama benim ailemde genel olarak pko hakim osnra dr gittim defalarca klomen iğne kullandım ama arka arkaya degil ara vererek bu böyle1,5 2 yıl sürdü her tedavim hüsranla sonuçlamdı ben daha sonra internetten araştırdım ve bitkisel kürler denedim kimden ne duyduysam mantıklı olanları denedim yine olmadı en sonunda dr bana ramazan ayını geçirelim sana gonal f tedavisini yapalım olmazsa tüp bebek dedi ama o dönemlerimi anlatamam yani o yüzden sizleri çok iyi anlıyorum ben ramazanı geçirmek için memlekete gittim ramazanda havalar çok sıcak ve bunaltıcıydı çok zor oruç tuttum daha sonra kardeşlerim sen hiç oruç yemedin hamilemisin falan dediler bende güldüm benim hep böyle 1 ay adet görüyorum 2 ay görmüyorum ama içleri rahat etsindiye test aldık yaptım ve sonuç inanılmazdı pozitif hemen dr gittim 7 haftalık hamile oldugumu söyledi şuan 19 haftalık hamileyim hiçbir zaman umudunuzu yitirmeyin bitkisel kürleri deneyin kaybedecek hiç birşeyiniz yok.............inanıyorum ki sizlerinde benim gibi hiç ummadık beklemedik bir anda hamile oldugunuzu öğrenirsiniz.......

metformin de içiyoruz bitkisel şeyler de deniyoruz ilaçlar da tüketiyoruz... sonuç da alıyoruz arkadaşlarımızın sırayla geliyor bebekleri....:KK9:
senin için çok sevindim yarılamışsın canım sağlıkla dünyaya getirmen dileğiyle....

busmai tebrik ederim canım...

bicim bir de incir ye mutlaka,yer fıstığı,fındın ve ceviz,metformin.
sağol canım darısı sıradakilere Allahın izniyle

peki sen ne dedin canım? korkma Allah görüyor seni üzenleri,hepsi ettiğini bulacak.. "biz evliliğimizin tadını çıkarıyoruz" de. hemen çocuk yapanlar bizim kadar eşleriyle özel anlar yaşayamıyor. sen de bunu vur onların yüzüne ve eğer bunları duymak seni bunaltıyorsa o tür ortamlara girmemeye çalış. ben hep öyle yaptım gerçi çok içime kapanık oldum ama olsun. Allahım insanlar çok acımasız. bir kere biz onların hepsinden daha çalışkanız 3günü geçmiyor ilişkide.salaklar bilmiyorlar ki.tek seferde hamile kalıyorlar.sonra da yatıyorlar :KK4:

busmai nasılsın canım?

evet canım ben de izlemiştim o videoyu şaşırmıştım hatta ama buna dikkat etmeyen ve çocuğu olan insan da çok bence....

ateşin iyi gidiyor maşallah... :KK1: güzel haberini ne zaman alırız canım 10 gün var mı?

canım inşallah gebelik oluşsun adet de gelse üzülme tamam mı? ama yumurtlama olmuşsa site öyle diyor şansın var :KK9:

ateşin çok iyi gidiyor kırmzılar da gelmedi korkma canım... ohh yemekten de tiksindin maşallah iyi işaretler bunlar...

senin de haftan iyi geçsin canım benim...
bak ne diycem anladığım kadarıyla senin etrafında cahil insanlar var çünkü ancak onlardan böyle rahatsız edici cümleler duyarsın... demek istiyorum ki cevabını ver susma ağızlarını öyle bir kapatki bir daha açamasınlar canım tamam mı.... gerekirse 3 yıl daha çocuk yapmayacağım size ne ? de onlara bu senin özelin ya ne diye burunlarını sokarlar kendileri hemen doğurmuş aman madalya takmak gerekli....:KK3:
:KK34: her lafı kulak ardı yap ve sen bu lafların altında ezilirsen olmaz canım eşinde bu defa üstüne gelir daha çok sıkılırısn... :KK54:

sagol bicim çok sagol hayırlı artık bekleyecez bakalım sen nasılsın

sen hayırtsuyu içiyordun dimi nasıl içiyoırsun sumu katıyorsun fincanmı içiuorsun yoksa çay bardagımı bende adetle içmeye başlayacmda

gunaydınkızlarrr nasılsınız :KK43:( bugun kendimi hiç iyi hissetmiorum ben yaa zaten gecede bi rüya gördüm hala onun etkisindeym boynumun her yerinde kocaman kocaman sivilceler cıkmıstı allahım öle bi fırldımki yataktn hemen aynaya koştummm :KK43: şimdide böle bi daralma bi moral bozukluguu off off :KK31:

hayır olsun canım
rüyandan etkilendilendiğinden öyle hissediyorsundur... yüzünü yıka iyi gelir iyi şeyler düşün tamam mı?
sıkılman için neden yok öyle düşün...
:KK9:

hayır olsun canım
rüyandan etkilendilendiğinden öyle hissediyorsundur... yüzünü yıka iyi gelir iyi şeyler düşün tamam mı?
sıkılman için neden yok öyle düşün...

olblr ruyann etkisi bugun cekılmz bırı olrum artıkk bu içdaraltısı nerden geldi yaa :KK14: böle oturup hungur hungur aglaysm varrr

sen hayırtsuyu içiyordun dimi nasıl içiyoırsun sumu katıyorsun fincanmı içiuorsun yoksa çay bardagımı bende adetle içmeye başlayacmda
canım ben tohumunu demleyip içiyorum ama düzenli olarak yapmıyorum... suyunu gyaman içiyordu ona sor istersen....
tohumu 5 dk kaynar suda bekletiyor, içiyorsun...

iyiyim canım nolsun bekliyoruz evden hiç çıkmıyorum
sen nasılsın başağrın geçti mi

canım hep böyle dinlen senin meleğin iyi olacak bu defa korkma... ilacını bırakma kendine de dikkat et
başım bu gün geçti şükür.... sağol canım düşündüğün için...
yalnız bu ay verimli günlerimi değerlendiremedim ben eşim baya rahatsızdı... yani öbür aya kısmetse... benden bu ay için umutlanmayın sakın kızlar...

olblr ruyann etkisi bugun cekılmz bırı olrum artıkk bu içdaraltısı nerden geldi yaa :KK14: böle oturup hungur hungur aglaysm varrr

canım hormonların etkisi de var tabi kendini sıkma yokmu komedi bir film ya da bişey izle kafan dağılsın....

benim alışverişe çıkmam gerekli buzdolabında bişey kalmadı kızlar ama hepiniz buradasınız sohbet çok güzel çıkasım da yok da çıkmak zorundayım
öpüyorum hepinizi...:KK9:

merhaa kızlar nasılsınız bakim ben iyiyim gayet iyiyim gün sayıyorum bugün daha 7. günüm demin sağlıkocana gliforu yazdırmaya gittim bi gelimn damat yani yeni evli çift geldiler kız içeri girip çıktı çocuk neyin var dedi kız çok normal bi şekilde hamileymişim dedi ve çocukla iyi deyip arkalarını dönüp gittiler şok oldum bu kadar normal karşılanır mı ben mi çok abartıyorum dedim yaaaa hiç sallamadılar :) allahım sen kıymetini bilene sabretcek mi diye denersin kıymetini bilmeyene de kıymetini bilip şükretcek mi diye denersin sennnnn çooook büyüksün rabbim :)

tuanatay daha dün seni düşündüm hiç gelmiyor diye çınlattım kulaklarını nihayet nasılsın canım miniğin nasıl?
ne zaman doğacak kısmet?:KK3:

cok hayırsız cıktım dımı. hergun bebekle ılgılı bıseyler okuyarak gecırıyorum vaktımı busmai icin cok sevındım hepınız bu duyguyu hak edıyosunuz olucakta.benım bebıs buyumeye devam edıyo dogum ocak sonu gıbı ama bakalım artık nasıp.sen neler yapıosun platese devammı?

ecrin canım gribim daha geçemedi boğuşuyorum hala... eşim de hastaydı... yani bu aydan hiç umudum yok akıntımın olduğu tüm günleri kaçırdık ne yazıkki...
hayırlısı artık...ama başım geçti şükür... sen nasılsın canım?
:KK8:

cok hayırsız cıktım dımı. hergun bebekle ılgılı bıseyler okuyarak gecırıyorum vaktımı busmai icin cok sevındım hepınız bu duyguyu hak edıyosunuz olucakta.benım bebıs buyumeye devam edıyo dogum ocak sonu gıbı ama bakalım artık nasıp.sen neler yapıosun platese devammı?

ay canım maşallah bişey kalmamış doğumuna
ben platese de devam ediyorum klomen 2 ay kullanıp bıraktım şimdi metforminle devam ediyorum böyle canım iyiyim ama ısrarla düşünmüyorum artık kafam rahat...
ilişki günlerini bile takmıyorum yani kafama göre takılıyorum...
seni ve meleğini öpüyorum...

canım benim gelmedi daha kırmızılar ama ben adet olacağım kocaman bir sivilce daha çıktı bugün.. bu ay da geçti gitti sanırım.. ateşte bir tık düştü, yarın da eğer düşerse kesin adet geliyor derim.. aman yemekten tiksinmek filan hikaye bicimim canım :KK9: hayırlısı olsun bakalım..

merhaba canım iyiym çok şükür bir tek şu progestan benı kötü ediyor sabahları ama sadece 1ilacın kaldı onudA akşm içinde bekleyecem bakalım sonuc ne olck normalde eşimin bu ay kotrolu vardı ama gitmeye pek niyeti yk gibi ben konuyu açıyorum gideriz gideriz diyo ama ne zaman gtcek bellık degıl valla bende onun sonuçlarını almadan gitmek istemiyorum ama gitmem lazım baklaım mnapcam bende b
lmiyorumn

ay sen onu bekleme, kendinin son durumunu öğren en azından.. o da nasılsa bi şekilde ikna olur.. hadi bakalım belki de mucizen seninledir..

kızlar yarın öğleden sonra hormon sonuçlarımı alacagım. bakalım hayıt kaça düşürmüş lh'ımı

X