Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Son düzenleme:

anladım canım dayanmaya çalışayım o zaman sabrımı zorladı da artık ne yapsam bilemedim... bitkisel karışımı ben de sorayım aktara... iyi gelir herhalde bana da....
hamile olma ihtimalim herkes kadar var elbette inşallah
ne çok büyümüş kızın yarılamışsın hamileliği...maşallah canım

rica ederim canım yapmışsın ama yazılarını yazmaya quote diyor ya onun ardından yazmaya başla her kişi için ayrı ayrı....
canm bi tane içmişsin bence bekle biraz içme arka arkaya
tamam canım bekleyim biraz daha...

sağol canım bicimimmm
perşembe günü detaylı ultrasona giricez umarım herşey yolundadır
canım bitkisel kremler işe yarıyor eşin şöyle güzel masaj yaparak sürsün rahatalrsın
bu arada ateş ölçtünmü bu ay yumurtlaman oldumu canım

kızlar benimde başım ve kasıklarım ağrıyor,adteim gelicek galiba.
biçim geçmiş olsun canım .Adet olursam değerlerimi merak ediyorum 3.günü doktara gidicem.aslanpençesi kürü işe yaramışmı bakalım görücez.bazen çok karamsar oluyorum bebeği olan arkadaşlarımla aynı ortamlarda bulunmak istemez oldum.

Son düzenleme:
yaw kızlar beni moda sokmayın şurda son 2 günüm kaldı.. hamile hissine kapılıp sonra da hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum bu kez
tabii ki tüm dileğim isteğim duam bu yönde, inşallah bebek vardır benimledir..

ronya buralardaymış, belki ateş tablomu görür de yorumlar.. dün gece progestanım bitti..

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

bicim sende hiç yorum yapmadın ateşime..
bu arada evlendiğimden beri ilk kez kumaş pantolon ütüledim.. aferim bana gayet de güzel oldu.. şimdi süslenme zamanı.. 6da çıkıcaz evden, saça fön çektirip düğüne gidicez..

canım benm inş bebegin seninledir hadi inş hayırlısıyla bu ay müjdeyi ver bizlere.ohh iyce eglen kafanı dagıt ama öle cok hoplayı zıplama iyi eğlenceler canım

canım benm inş bebegin seninledir hadi inş hayırlısıyla bu ay müjdeyi ver bizlere.ohh iyce eglen kafanı dagıt ama öle cok hoplayı zıplama iyi eğlenceler canım

hahaha eğlence mi.. hiç sevmem tanımadığım kişilerin düğününe gitmeyi.. iş arkadaşı eşimin ve eminim sıkıntıdan patlayacağım orda.. ama ordan çıkınca başka yere gidicez eğlenmeye inşallah tabi eğer eşim su yapmazsa.. merak etme çok hoplamam zıplamam orda
inşallah bebek vardır, iyi dileklerin için de teşekkür ederim...

evde bşka bişey buldum onu sürdüm evet eşim masaj yaptı birazcık, iyi geldi sanki...
359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ateşim delirmiş durumda canım ekledim sana da site hiç bişey anlamadı bu ateşten dolayısıyla ben de anlamadım ama 2 gündür akıntım var E ve W şeklinde...
inşallah perşembe günü kızını uzun uzun görürsün canım :))

canım ben evlendiğimden beri eşime kumaş pantolon ütülüyorum ayy çok sıkıcı gerçekten de....
ateşin 2 gündür atak yapmış yarın da bakalım böyle güzel mi olacak :)) ateşin
iyi düğünler olsun canım sevmiyormuşsun ama eğlenmeye çalış boşver...

Son düzenleme:

canım yumurtan var mı yok mu diye hiç baktırmadın sen bu ay değil mi? inşallah habersizce gelir bebeğin..
ayy ben hep dua ederdim resmi bir işi olmasın diye.. çok şükür resmi yerde çalışırken de kotla gidiyordu işe, şimdi de hepten rahat artık.. arada sırada düğünde, iş görüşmesinde filan lazım oluyor o da kuru temizlemeciler sağolsun.. iş görüyorlar.. şimdi kendim ütüledim pantolonumu oldu.. korkuyorum çift ütü izi olacak diye.. azıcık dikkatli yapınca sıkıntı olmuyormuş.. ateşim sorma gün içinde 37.3lere kadar çıkıyor.. inşallah bebektendir bunlar..
teşekkür ediyorum canımcım.. şimdi artık çıkmam lazım.. gece belki gelirim yoksa yarın görüşürüz

maşallah ateşin çok iyi bu gün benim de 37.3 tü ama işte yumurtlamayı çizmedi site...
ben de doktora gtmedim bilmiyorum durumumu...kendine dikkat et ve eğlenmene bak canım...

karabocuq turuncu öpüyorum sizleri ben uzanayım birazcık iyi gelir baş ağrıma da...
görüşürüz

turuncss canım maşallah ateşine inşallah hep yüksek devam eder ve bebeişin gelir
bicimm canım hakikaten ateşin çıldırmış gibi sen ne ateşli hatunmuşsun öyle beni bile geçtin
canım senin akıntı durumuna göre bugün yarın çatlıcak gibi duruyor hadi hayırlısı olsun

evet canım sen anlarsın korkularımı..bugun arkadaşımı çağırdım eve, sağolsun geldi de kafam dağıldı biraz. maşallah senin ne kadar az kalmış inşallah biz de görürüz o günleri..

sağolasın canım inşallah senin de hamile haberini alırız burdaki herkesin.
benim de adet belirtilerim vardı.sürpriz oldu. evet busmai ki hamile kaldı sizin sıranız çok yakın:)

sakın endişe yok sakin ol hamile psikolojisine bürün ve kendine iyi bak canım :) sıvı almayı unutma...dinlen...ağır iş yok...
sağol canım senin emeklerin gözardı edilemez benim bu yolda devam etmemde..bu günü görmemde..Allahım inşallah, senin haberini de alırız
zaten sürekli susuyorum hiç susamayan ben elimde şişeyle dolaşır oldum demek suya gerçekten ihtiyacım varmış.

arkadaşlar selam. aranıza yeni katıldım çok anlayamıyorum konuştuklarınızı ateş konusu nedir bana da yapabilirmiyiz?

bnde pko var 3 aydır glucophage kullanıyorum ben tam ne zaman denemeliyiz bilem,iyorum çünkü adet düzenliği oluyor pko dan dolayı.. adet görmeme tabi gecikmezse 3 gün var eğer gecikirse bu ne anlama geliyor yani her adet görmek yumurtlamak mı demek...akıntım var hareket edince kasığımda agrı oluyor ve göğüsüğm de hassaslaşmaya başladı bu normalde adet belirtisi ama keşke bebek olsa inş herkes için hayrılısı olur Rabbim hayırlı hamilelikler nasip etsin yardımlarınızı rica ediyorum arkadaşlar..

slmm güzell hatunlarrr
birazdan düğünü gidicezz.kuaföre gittim fön çektirmeye fönümü çeken çocuk(25yaşlarında) kaç yıllık evlisin dedi 3 dedim çocuk dedi yok dedim çalışıomsunki dedi yok dedimm eee nie olmuo ozmn dediii bende ne bileyim ben yaradan nasip etmesse benim elimden ne gelir dedimmmben böyle olmuo diyenlerii hiç anlamıyrm dediiiiiiçimden bi sen eksiksinn allah başına vermesinde anlama dedimmmiyiki dünkü ruh halim yoktuuu sadece gülüyrm düşündükçee.millete dert olduumaonyaayı anne yapma kampanyasıı paşlatırlar yakındaa diyorumm

Son düzenleme:

bende aynı durumdayım.bugünki düğüne bile zorla gidiyrmm biri sorar bana acıyan gözle bakarlarr diee çok sinir oluyrmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…