Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

inşallah arkadaşım..
biriciği bende merak ediyorum.. kimbilir belki de hamiştir süpriz yapmaya gelir birkaç gün içinde..

ya bence de öyle yani hamile olabilir hadi inşallah....
öpüyorum kızlar ütü bitti yemek hazırlığı yapıyorum acıktık eşimde evde :)
görüşürüz
tuncss çok heyecanla bekliyorum senin sonucunu....

çok tebrik ederim rabbim inşaallah hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin inanılmaz mutlu oldum bende senin gibi coraspirin kullanıyordum bebeğe kan akışı iyi gittsin diye e birde clexone kan sulandırıcı iğne kullanıyordum haftada 2 kere daha sonra hafatda 1 kullanmaya başladım karın ağrıması bendede oluyordu aynı adet sancısı gibi birde ben daha önce düşük yaptığımdan düşük sancısını biliyordum aynı ona benzetiyordum ondan çok korkuyordum bebeğime birşey olucak diye bak bende heran kalbim ağzımda bugünlere geldim canım sürekli yat ben kanamam bitene kadar ve kalp atışlarını duyana kadar elimi hiçbirşeye sürmedim içim içimi yerdi evi dağınık pis gördükçe ama napıyım ve şimdi şükürler olsunki bugünlere geldik rabbim cümlemizinkini hayırlısıyla sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin canım tekrar hayırlı olsun

kızlar yaaa bilgisyaraım artık yok benim ve her zaman giremiyorum tvye bağlanan bilgisayardan giriyrum nete
ben ve kızım iyiyiz çok şükür sizler nasılsınız herşey yolundadır inşaallah rada girip hamile var mı diye bakıyorum hep hamile olması dileğiyle açıyorum bu sayfayı canlarım benim cuma günü detaylı ultrasona girdik rabbime şükürler olsun herşey yolunda
rabbim sizlerede nasip etsin hayırlısıyla hep duamdasıınız
nasip olursa normal doğum yaparsam hepinize dua ediceğim kızlar martın 7si doğum tarihi gözüküyor ama benim içimden şubat gibi geliyor az kaldı yani
hepinizi öptüm kızlar

yelloww canım öpüyorum seni de minik kızını da..

bicim canım kolaylar gelsin..

bende şimdi kalkıyorum hazırlanmaya başlayım..

öpüyorum hepinizi

ateş tablomu da ekliyim gitmeden;

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

3 gündür çok sulu akıntım var.. watery olarak işaretledim o zaman çizgiyi kesikli yaptı bende kaldırdım.. bi değişik kremsi yapışkan ama sulu akıntım var.. inşallah mantar filan olmam..

sizede iyi eğlenceler canım görüşmek üzere

bence mantar falan deilsin sen benceee senn sölemicem neseeeee

sizede iyi eğlenceler canım görüşmek üzere

saol canım, görüşürüz.. kocişine söle pc alsın sana bol bol gel. özletme kendini..

bence mantar falan deilsin sen benceee senn sölemicem neseeeee

hahaha söleme söleme.. yok öyle bişey.. olsa muhakkak bir belirti bir his olurdu içimde gibi geliyor.. oysa bende sadece ama sadece umutsuzluk var
hayırlısı hakkımızda.. cücüğünle bana dua edin.. hepimize dua edin.. Allah bir gün hepimize yaşatsın bu duyguyu..
öpüyorum seni de cücüğünü de..

içinde hiiç bi belirti olmuooo canımm :))) genelde umutsuzluk oluoo adet oldum ha olcam oluoo hadi hayırlısı bakalım inşşşşşş bi hamiş daha gelir topictennnnn bisde cücügümle seni öpüoruzzzz teysesiiii

bende röfleden bıktım değiştirmek istiyorum inşallah hamileyizde kendi kendine 9 ayda bayağı uzar doğumdan sonra değiştiririz rengimizi.bu arada bende de akıntı var bayağı.

bende karamal istiyorum ama karamel derken hangisini kastediyorsun biçim hani şimdi çocuklar duymasındaki meltem saçını boyatmış o renkmi karamel daha açığımı karamel.

evet canım 28inde adet olmam lazım haftaya pazar hala adet olmamışsam doktora gidecem.gerçi bende garip bi durumda var ovülasyon testim yine yumurta var diye gösteriyor o bi tane küçük yumurta vardı acaba o mu gelişti diyorum.umarım çatlatma iğnesi hala etkisini yitirmemiştir eğer 2. yumurta varsa oda çatlar inşallah..

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.. sizlere bir şey danışmak istiyorum. Eylül ayında 2. menoglon iğnelerimle çatlatma iğnesi olmuştum fakat bir sonuca ulaşamamıştım. ekim ayı adetimle beraber incir kürünü başladım .ilk kürü bitiridkten sonra 7 günlük arada adet olmayı bekliyordum fakat olmadım . adetim normalde regli tarihiminden 3. önce gelirdi. 2. incir kürüne başladım adet olmadan acaba bu mu geciktirmiş olabilir mi?

canım bence de akıntı hamilelik belirtisiymiş...hayırlısı....

yok benimki baya açık karamel sarı parlıyor güneşte canım... syoss altın karamele boyuyorum ben...
2. boyamada iyice oturacak rengim... daha öncesinde de bal köpüğüne boyuyordum....

umarım gebelik testini yaptıktan sonra 2. küre geçmişsindir canım... adetin gelmeliydi kaç gündür adet olmadın önceki adet tarihin neydi...

Son düzenleme:
başım çok ağrıyor dayanamayıp içeceğim apronaxı napayım... (
minoset hiç etkilemedi...
aaa Ronya gelmiş...
nasılsın canım?

evet canım yaaa biri bize anlatsın şu alt alta konulara bir arada cevap vermeyi

bicimm özledim ben seni nasılsın canım arkadaşımm

canım ya ben de çok özledim iyiyim sen nasılsın kızın nasıl?

başım ağrıyor adete de var migren tuttu ne yapsam içsem mi apronaxı sana da gelir gelmez soru soruyorum canım ama...

Son düzenleme:

daha gebelik testi yapmadım 17 kasım da olmam gerekliydi ama olmadım sakıncası olurmu incir suyunun?

adetlerin düzenliymiş canım geciktrme yaparmı bilmiorum ama test yaptınmı ewde ?

başım çok ağrıyor dayanamayıp içeceğim apronaxı napayım... (
minoset hiç etkilemedi...
aaa Ronya gelmiş...
nasılsın canım?

bicim içme yaaa parol yokmu o varsa ondan iç bak hamilelikte baş agrısına parol verio doktorlarrr belki bebişin sennledir :26:

evet canım yaaa biri bize anlatsın şu alt alta konulara bir arada cevap vermeyi
mesajların hepsinde sağda bir kare yanında da + işareti var cevaplayacağınız her mesaj için ona basıp en son konuya cevap vere basarsanız tüm yazılar alt alta gelir...
daha gebelik testi yapmadım 17 kasım da olmam gerekliydi ama olmadım sakıncası olurmu incir suyunun?

bence testini hemen yap sonra küre devam et... ya hamileysen sonuçta çatlatma etksi yapan bişey belki de zararı olur canım...

canım ya ben de çok özledim iyiyim sen nasılsın kızın nasıl?

başım ağrıyor adete de var migren tuttu ne yapsam içsem mi apronaxı sana da gelir gelmez soru soruyorum canım ama...

canım bendede migren var ama bu dönemlerde kesinlikle minoset ve parol dışında ağrı kesici içmiyordum
bence riske atma belki bebiş vardır
çok çok geçmiş olsun bu arada ben son zamanlarda aktardan bitkisel bir krem almıştım
onu sürüyorudm çok iyi geliyordu
içinde envayi çeşit yağ vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…