Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

hoşgeldin canım nasılsın az kaldı sana da inşallah iyi haberlerini alacaz.tatlım bişey soracam benim 2 yumurtam gelişti sanırım çünkü tükürük testimde eğrelti otu görünüyor bide çok ilginçtirki sizdede öyle oluyormu ilişki esnasında hissediyorum yumurtayı resmen hani orda kist vardır ya bişey arada engeler gibi sende hissediyormusun gelişmiş yumurtayı ilişki esnasında bu normal bişeymi.

canım ben bugun ani bir kararla doktora gittim..yumurtladım mı bari onu bileyim diye. ve, hamilelik kesesi gördü. şok geçirdim, ağlama krizine girdim:KK43: kadın sarıldı bana. 30unda gel kalp atışına bakalım dedi.
bu ay bebek hiç aklımdan çıkmadı açıkçası,kafamı dağıtamadım. oyuzden olmaz diyordum ve biliyosun 2 ay once kimyasal düşüğüm de oldu. bu ay sadece metformin içmiştim. demek işe yaramış. 7 aylık tedaviden eli boş ve iğneye geçmek üzereyken şaşkın ve tabi ki endişeliyim. 2 yıllık bekleyiş.. sonunda bitiyor mu,bilmiyorum inşallah Allahım bu sefer benimle kalsın:KK43: hepinize yaşatsın, vallahi dua ettim her birinize.
bu arada metformine devam dedi 1 ay daha. elevit vitamin ve coraspirin verdi. leke kanama falan olursa gel dedi. sürekli çamaşırıma bakıyorum korku içindeyim. henüz kimseye söylemedik eşim de korkuyor kalp atışlarını duymadan sevinemiyoruz. psikolojik mi bilmem karnımda batmalar kasılmalar oluyor

ancak kahvaltı ettim ve geldim.. gelir gelmez sevinç kahkahaları attım evin içinde.. canım hayırlı olsun.. Allah sonuna kadar devam ettirsin ve hayırlısı ile kucağına da aldığını görelim burda.. aklına kötü şeyler getirme, ilaçlarını al.. ayy vallahi sevincimi tahmin bile edemezsin :KK16::KK16::KK16:
darısı bizlere olsun.. Allah tüm isteyenlere nasip etsin..

bicimmm

benim tablomda veri girince ingilizce bişiler çıktı eşime okuttum biraz ama sora geri dönünce yumurtlama çizgim apayrı yerde çıktı ve kesik kesik anlamadım gitti :44:

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canım o çıkan yazılarda yumurtlama gününden emin olamadığını ve yerinin değiştiği ile ilgili bilgiler var sanırım.. çok bire bir çevirmedim çünki.. sıkıntı yok korkma.. benimde akıntım çok 3 gündür.. akıntıları girince bi anda çizgiyi kesikli hale getirdi emin olamadı.. ateşin süper sabitlenmiş.. inşallah böle devam eder.. ve bu ay sana da bebeğini getirir..

sende herhangi belirtiler varmı tatlım.göğüs ağrısı mide bulantısı bel ağrsı sivilce gibi..yani bildiğin adet belirtileri varmı tatlımmm.sana da az kaldı hadi hayırlı haberler ver bize tatlım sana da sevinelim bak busmai yeye ne güzel kendi kendine oldu.

aman hiçbir belirti yok. karnım ağrıyor 3 gündür adet olacağım sanırım.. acayip de akıntım var.. yapışkan beyaz renkli.. anlamadım gitti.. mantar mı oluyorum ki diye çok korkuyorum hatta.. doktora gidince muhakkak söyleyeceğim bu durumu başıma iş çıkartmasın.. göğüslerim şişkin şişkindi.. ama onlarda 3 gündür söndüler.. yani anlayacağın bende hiçbir belirti yok :KK9: hayırlısı bakalım, nasipte varsa oluyor işte.. salı akşama adet olmam lazım.. bekleyip göreceğiz artık son iki gün..
idrar testleri var geçen ay almıştım ya 25 tane, dürtüyor beni yapsana diye ama çok istikrarlıyım, daha hiç yapmadım ve yapmayacağım da bu ay.. :KK9:

bicim canım busmai de hamiş oldu..:nazar:
hadi artık sıra bizde:KK51:

tuncss canım sıra şimdi sende 2 gün sonra senden ay sonunda da benden duyalım inşallah :KK9: bak olunca nasıl oluyor işte Allah ım biliyor zamanımızı....
bizimki de yazılı :21: sabırla bekleyip göreceğiz :))

benim ütülerim birikti gece de annemlere yemeğe gideceğiz şimdi ütülerimi yapayım... görüşürüz seviyorum,öpüyorum sizi kızlar iyiki varsınız :)
:KK12: ama netim açık... yazdıklarınıza bakarım...:KK3:

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınız ben dün gittim doktora doktor çıkmış pazartesi gel dediler hala bekliyorum gelen giden de yok

slm kızlarr iyi pazarlarr nasılsınız ? temizlimi yaptım yemeğimi ocağa koydum yoruldm oturuorum şimdide :KK1: eşim bugün nöbetçi :KK31: cücüğğümle birlikte oturuoz bizde eşm sabah kalkmş dioki kızımız olcak :KK9: hayırdır inş dedim rüyamda gördüm dedi hamile oldugumuda rüyasında görmüştü hep diodu hamilesin die :KK9: hadi bakalım dedimm erdin mi nabtın heriff sen diom :KK9:

çok takmıyorum canım bak busmainin kendi kendine olmuş.bazen çok yorgun oluyorum ilişkiyi 3 4 atlıyorum aman diyorum olacaksa 1 günde bile olur diyorum yeter ki rabbim istesin.ama bugün umutsuzum çünkü adet belirtileri var belim ağrıyor sinirliyim.hani göğüslerde ağrı olsa diyecemki hamileyim ama o yok ve dikkat ettim kimin göğüslerinde ağrı varsa o hamile.sanırım bu ay da olmayacak aman kısmet ne yapaılım.hala ufak bi umudum var ama çok azaldı.

ilgincitir bazı saatlere midem bulanıyor,belim ağrıyor ,adet öncesi gerginlik var,sivilce çıktı.ama maalesefki göğüs ağrım yok zaten bende hiç olmaz adet olacağım zamanda bile olmaz.bence göğüsteki ağrı en büyük belirti oda bende yok sanırım bebiş yok.

canım nasıl bi tablo bu sen bence gene yumurtluyorsun bu günlerde.

tartıda ölçtünmü ciddi ciddi kilo verdinmi canım ne güzel ya.gerçi sen sporda yapıyordun değilmi.

doğum kontrol hapı resmen bütün hormonları ve sinir sistemini alt üst ediyor ki oda böbreklere zarar veriyor bence metformine devam et ama günde 1 tane al 850 mglik.

ne kadar güzel kilo verdirmiş sende ayy inşallah bende veririm.

bencede bırakma.

oleyyyyyyyyyyy oleyyy süperrrrrrrrrrrrrr çok sevindim çokkkkkkkkkkk:nazar::nazar::KK52::KK52:darısı başımıza tatlım.ya sen nasıl bir sürecteydin klomene filan aramı vermiştin tatlım.

peki çıkan yazı neymiş eşin türkçeye çevirdimi tatlım.bence tam olarak yumurtlama gününü kestirememiş ortalama olarak almış ondan kesikli çizmiş olabilir sen bugünlerde ilişkiye dikkat et canım

şu belirtileri en ince ayrıntısına kadar yazarmısın tatlımmmmm.

canım benm herkeste aynı belirtiler olcak die bişi yokki kaç gün kaldı regline inş bebişin sennledir

tuncss canım sıra şimdi sende 2 gün sonra senden ay sonunda da benden duyalım inşallah :KK9: bak olunca nasıl oluyor işte Allah ım biliyor zamanımızı....
bizimki de yazılı :21: sabırla bekleyip göreceğiz :))

benim ütülerim birikti gece de annemlere yemeğe gideceğiz şimdi ütülerimi yapayım... görüşürüz seviyorum,öpüyorum sizi kızlar iyiki varsınız :)
:KK12: ama netim açık... yazdıklarınıza bakarım...:KK3:

inşallah canım.. ben bende birşey olmadığını hissediyorum.. çünki ben adet yaklaşınca huysuz çekilmez biri oluyorum.. böle gergin,stresli.. bu belirtiler başladığında biliyorum ki geliyor.. umudum pek yok açıkcası ama düşünmek de istemiyorum.. nasip herşey..
ütü bende de bi dolu ama yapasım yok valla hiç.. akşama eşimin bir arkadaşı evleniyor, düğüne gidicekmişiz.. hiç sevmiyorum düğünleri yahu :KK9: şimdiden ne giysem stresi sardı.. kuaföre gitmek de lazım.. eşimde az önce işe gitti.. kaldım bi başıma..
bende çok seviyorum burda ki herkesi.. :KK16::KK16:

merhaba arkadaşlar, bendede bütün hormonlarım normal çıkmasına rağmen, ve adetlerim düzenli olmasına rağmen aşılamada birden çok büyümüyen yumurta oluştu ve buyüzden kiloya bağlı pko olabilecegim söylendi, ama genelde sonuç sebebi bilinmyor, çok canım sıkkın napcam bilmiyorum

inşallah canım.. ben bende birşey olmadığını hissediyorum.. çünki ben adet yaklaşınca huysuz çekilmez biri oluyorum.. böle gergin,stresli.. bu belirtiler başladığında biliyorum ki geliyor.. umudum pek yok açıkcası ama düşünmek de istemiyorum.. nasip herşey..
ütü bende de bi dolu ama yapasım yok valla hiç.. akşama eşimin bir arkadaşı evleniyor, düğüne gidicekmişiz.. hiç sevmiyorum düğünleri yahu :KK9: şimdiden ne giysem stresi sardı.. kuaföre gitmek de lazım.. eşimde az önce işe gitti.. kaldım bi başıma..

anladım canım ama gerginlik ve sinirliliğin alası olur hcg salgılandığında ilk başlarda alıngan ve çekilmez olurmuş insan.... okumuştum bir makalede...
yani o belli olmaz....
canım kıyafetine karar ver ve kendini sokağa at kuaför için...hem moral de olur saçını yaptırırsın... ama boyatma bence çünkü hamilelik ilk3 ayında saç boyamamak gerekliymiş...,bebek vardır belki de mi?:KK1:

Son düzenleme:

aynı beni yazmışsın.adet öncesi çok sinirli olurum gergin olurum ve canım deli gibi tatlı çeker ve maalesefki bende de var şu an sanırım bende adet olacam hayırlısı ne diyeyim bilemedim..

anladım canım ama gerginlik ve sinirliliğin alası olur hcg salgılandığında ilk başlarda alıngan ve çekilmez olurmuş insan.... okumuştum bir makalede...
yani o belli olmaz....
canım kıyafetine karar ver ve kendini sokağa at kuaför için...hem moral de olur saçını yaptırırsın... ama boyatma bence çünkü hamilelik ilk3 ayında saç boyamamak gerekliymiş...,bebek vardır belki de mi?:KK1:

ayy canım benim.. belkide vardır bilemiyoruz ki..
kıyafete karar verdim.. ama pantolonumu ütülemeyi becerebilirsem tabi :KK9: maalesef kumaş ütüleme engelliyim ben..
inşallah bu stresli ve alıngan ve tahammül edilmez halim bebektendir :KK34:
saçlarımı bu ay boyayacaktım sırf bu düşünceden adeti bekliyorum.. eğer gelmezse 9 ay saçlar bu renkle idare edecek, gelirse de son kez boyayıp kendi rengine bırakacağım artık.. röfleden dönecem diye göbeğim çatladı kaç aydır.. :KK9:
saat 4 gibi duşa girip başlarım hazırlanmaya, ancak :KK9:

hatırlıyorum face hesabını kapatmıştın herkesin çocuğu oldu diye bak allah verdi sana darısı başımıza inşallah dua et tatlım hepimize BİÇİMİN duası tutsun inşallah yılbaşına kadar herkes hamile kalsın inşallahhhh.bu aralar bende kimseyle görüşmüyorum bebek soracaklar diye hatta bayrama gidememiştim üzüldüm ama bi yandan da sevindim herkes bebek soracaktı.

merhaba bende aynen öyleyim, ama umudumuz bitmemesi lazım,

ayy canım benim.. belkide vardır bilemiyoruz ki..
kıyafete karar verdim.. ama pantolonumu ütülemeyi becerebilirsem tabi :KK9: maalesef kumaş ütüleme engelliyim ben..
inşallah bu stresli ve alıngan ve tahammül edilmez halim bebektendir :KK34:
saçlarımı bu ay boyayacaktım sırf bu düşünceden adeti bekliyorum.. eğer gelmezse 9 ay saçlar bu renkle idare edecek, gelirse de son kez boyayıp kendi rengine bırakacağım artık.. röfleden dönecem diye göbeğim çatladı kaç aydır.. :KK9:
saat 4 gibi duşa girip başlarım hazırlanmaya, ancak :KK9:

aynen hiç sevmem kumaş pantaLOn ütülemeyi....
inşallah canım bebekten olsun... ki neden olmasın yani :nazar:
röfle saçı da bozuyor ben karamel boyuyorum artık çok sevdim o rengi hiç bozmuyorum ama bebek gelirse elbette boyayamam...
:KK1:

aynı beni yazmışsın.adet öncesi çok sinirli olurum gergin olurum ve canım deli gibi tatlı çeker ve maalesefki bende de var şu an sanırım bende adet olacam hayırlısı ne diyeyim bilemedim..

tatlı isteğim yok vallahi metformin sayesinde aylardır.. ben ki çikolata delisi bir insanken şimdilerde tatlı birşey görmek istemiyorum.. adet dönemlerinde sarelle yerdim neredeyse bir kavanoz bitirirdim o 2-3günlük süreçte.. ama şimdi mümkün değil yiyemiyorum :KK9:
seviyorum metformini ya.. inşallah ilerde başka sıkıntılara yol açmaz bu ilaç.. bol bol su içmeye çalışıyorum böbreklerden hızla atılsın diye..
senin hafta sonuda doğru dimi günün? beklediğin tarih ne zaman?

tatlı isteğim yok vallahi metformin sayesinde aylardır.. ben ki çikolata delisi bir insanken şimdilerde tatlı birşey görmek istemiyorum.. adet dönemlerinde sarelle yerdim neredeyse bir kavanoz bitirirdim o 2-3günlük süreçte.. ama şimdi mümkün değil yiyemiyorum :KK9:
seviyorum metformini ya.. inşallah ilerde başka sıkıntılara yol açmaz bu ilaç.. bol bol su içmeye çalışıyorum böbreklerden hızla atılsın diye..
senin hafta sonuda doğru dimi günün? beklediğin tarih ne zaman?

inşallah bu metforminle bende hamile kalırım....
ben de bol su içiyorum...

biricik ne yaptı acaba çok merak ediyorum onu nete gelmiyor....bayramdan beri...

inşallah bu metforminle bende hamile kalırım....
ben de bol su içiyorum...

biricik ne yaptı acaba çok merak ediyorum onu nete gelmiyor....bayramdan beri...

inşallah arkadaşım..
biriciği bende merak ediyorum.. kimbilir belki de hamiştir:KK9: süpriz yapmaya gelir birkaç gün içinde..

X