Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canm ben kayserilyim ama yozgatta yasıorum doktorumda kayserideydi hümaya gidiodum cahit beye cok iyi birisi ona gitmeni tavsiye ederim

canm ben kayserilyim ama yozgatta yasıorum doktorumda kayserideydi hümaya gidiodum cahit beye cok iyi birisi ona gitmeni tavsiye ederim

Canım ilk mesajımda bahsettiğim hastane Hümaydı,doktorda Alper Bey.Yani kanda bakılması gereken 4 tane değer var hastanemizde 2 taneden fazla bakılmıyor dediler,ne yani diğerleri içinde diğer adetimi bekliycem 2.günü tekrarmı gelcem dedim burada böyle dediler.Kalsın o zaman yaptırmıyorum dedim çıktım.Hümaya gitmeyeceğim kesin.Pko konusunda daha bilgili hastasına daha faydalı başka bir doktor biiyorsan onu söylersen sevinirim.

hımm ben oraya gitmişrtim sonucta aldım canım ama genelde metamorfin verio doktorlar zaten ilaçlar hemen hemen aynı önemli olan takip olayı

Ne güzel,Allah sağlıkla,sağlıklı bir bebek dünyaya getirmeni nasip etsin.

Kaç aylık hamilesin,cinsiyeti bellimi ?

Veee kaç ay tedavi gördün ? sadece metformine mi kullandın ?

1.5 aylık hamileyim tşk ederim darısı szlere olsun 2 ay tedavi gördüm daha sonra kist olştu bir ay dogum kontrol hapı kullandm bi sonraki ayda soğan suyu içtim ve suanda hamileyim metamorfini sogan suuyunu içerken kullanmştm cnm

kızlar test yaptım pozitif çıktı ikinci çizgi silik çıktı yani hamilemiyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

çok sevindim canım :))
tebrikler
yarın doktora git kan verde değerini de söyle bize... hayırlısı olsun canım ya...
maşallah... progestan içip içmeme konusunu da sor doktora öpüyorum...

Çok güzel ya...İnşallah benimde çabucak bebişim olur :))) Bugün LCW'da hamile kıyafetlerine çok heveslendim.Biran önce bebiş istiyorum ben. :))) En sağlıklı,en hayırlısından :))

Çok güzel ya...İnşallah benimde çabucak bebişim olur :))) Bugün LCW'da hamile kıyafetlerine çok heveslendim.Biran önce bebiş istiyorum ben. :))) En sağlıklı,en hayırlısından :))

hayırlısı olsun canım olur inş neden olmasın yeterki umutsuzluga kapılmayın tek tek hepinizin güzel haberlerinialıcazz inş.

canım senin de öğrenmene 10 gün kalmış hayırlısı olur inşallah :)

çok sevindim canım :))
tebrikler
yarın doktora git kan verde değerini de söyle bize... hayırlısı olsun canım ya...
maşallah... progestan içip içmeme konusunu da sor doktora öpüyorum...

bicim ne yaptın canım nası gidio sogan suyu biittimi

bicim ne yaptın canım nası gidio sogan suyu biittimi

canım soğan suyu bitti metformine devam ediyorum bu gün 16. günüm bitti bakalım neler olacak ay sonunda belli olur durumum...
metformin bulantı yaptı baya...

Son düzenleme:
canım soğan suyu bitti metformine devam ediyorum bu gün 16. günüm bitti bakalım neler olacak ay sonunda belli olur durumum...

hadi inş sewindir bizi canım sende ee warmı bi değişiklik kendinde değişiklik hissediomusun aksamları yatarken al canm metamorfini ?

Son düzenleme:
hadi inş sewindir bizi canım sende ee warmı bi değişiklik kendinde değişiklik hissediomusun aksamları yatarken al canm metamorfini ?

gece içiyorum metformini tok karnına diyor prospektüste ben de yemeği yiyip içiyorum...
bir değişiklik yok canım zaten belirtide aramıyorum...
aklımdan çıksın diye ne gerekiyorsa yapıyorum

kızlar test yaptım pozitif çıktı ikinci çizgi silik çıktı yani hamilemiyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ayy cok sevındım walla ben sana dedım dımı dayanamdın yıne:)
ayy sankı kendım hamıle olmuşum kadar sevındım ağzım kulaklarımda eşim acayıp acayıp yandan bakıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…