Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

kızlar test yaptım pozitif çıktı ikinci çizgi silik çıktı yani hamilemiyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

çok sevindim canım adına ama çok güvenme o testlere benimde başıma bir kez geldi ikinci çizgi çıktı ama hamiş değildim hemen kanda baktır mutlaka en sağlamı inşallah hamişsindir hayırlısı olsun...

serophonede kullandım.merionel , purogonda kullandım cnm.iğneler zatenn çok çok daha iyi.diğer doktorum bana tüp bebek tedavisindeki gibi tedavi yapıodu merionel purogon vererek ama banamısın demiooo:KK50:genetik test yaptırdık yumurtalarım nedne tembel ona bakılacakk işte.inşş sonuç güzel çıkar.o iğneler yüzünden 10kilo aldım ztaenrabbim bidaha gerek etmesin

cnım çok geçmiş olsun bende iki ay klomen kullandım kocaman bir göbek bıraktı bana geriye inşallah biran öcne bebişine kavuşursun yoksa bu gidişle kaç kilo alcağımız belli değil

canım soğan suyu bitti metformine devam ediyorum bu gün 16. günüm bitti bakalım neler olacak ay sonunda belli olur durumum...:KK9:
metformin bulantı yaptı baya...

eğer bulantı yaptıysa kiloda verirsin canım bende biliyosun hiç yapmadı bulantı gayet güzel yiyiorum :KK1: üstelik 2000mg alıyorum günde
ateşim birden yükseldi canım linkini vereyim bu iyi birşey sanırım inşallah düşmez ya inşallah

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canım soğan suyu bitti metformine devam ediyorum bu gün 16. günüm bitti bakalım neler olacak ay sonunda belli olur durumum...:KK9:
metformin bulantı yaptı baya...

bicim sen herkese cok yardımcı oluyorsun Allah ta senın yuzune baksın inşallah hayırlısıyla bir evlat nasip etsin sana, çok teşekkür ederim cevabın için:)
şimdik soğan suyu ile devam edıyorum bu ay olmazsa gelecek ay klomene başlıcak doktor...
yalnız benım yumurtlamam oluyor bu ayda oldu ama işte düzensiz regl zamanım dolayısıyla yumurtlamam da düzensiz bakalım ne olucak...
hepimiz için hayırlısı inşallah...

iyi geceler kızlar,
wool ne yaptın sadece soğan suyumu içiyorsun şimdi.

sogan suyuna devam edın ben sogan suyunu 2dır kullandgm aydan sonrakı ay hamıle kaldım cok faydasnı gordum suan 4 aylık hamıleym ınanın duzenlı 15gun sabah aksm 1bardk ıcınede 1damla lımon damlatark ıctgnzde hc bır tıksınddrclıgı kalmyr pes etmeden ıcın sızde ınsallh cok faydasnı goreceksnz

kızlar ben geldim kan testi yaptırdık 297,59 çıktı drumla görüştüm haftaya bekliyo beni değer içinde çok güzel harika dedi ayy inanamıyorum yaa allahım sağlıkla olsun herşey yarabbim

sogan suyuna devam edın ben sogan suyunu 2dır kullandgm aydan sonrakı ay hamıle kaldım cok faydasnı gordum suan 4 aylık hamıleym ınanın duzenlı 15gun sabah aksm 1bardk ıcınede 1damla lımon damlatark ıctgnzde hc bır tıksınddrclıgı kalmyr pes etmeden ıcın sızde ınsallh cok faydasnı goreceksnz

merhaba ya benim sorunum aç karnına içemiyorum yemeklerden sonra içsem sorun olurmu acaba :44:

kızlar ben geldim kan testi yaptırdık 297,59 çıktı drumla görüştüm haftaya bekliyo beni değer içinde çok güzel harika dedi ayy inanamıyorum yaa allahım sağlıkla olsun herşey yarabbim

oooooo süperrr Allah kucağına almayı nasip etsin canım ne mutlu sana

merhaba ya benim sorunum aç karnına içemiyorum yemeklerden sonra içsem sorun olurmu acaba :44:

ben genelde sabh ac karnına ıcıydum ama arada unttgm zamnn yemegn ustnden 1 saat flan gectgndede ıcıyordum nolur pes etmeyın ınann sogan suyu rahmınızı temızlıyr bende pkolu olarak bunları yazıyrm benm adetlerm cok duzenszdı sogan suyu ıctgm ay hep duzenlenyrdu ve ıkıdrde kullndktn snra cok kolay pklu olarak hamıle kaldm

ben genelde sabh ac karnına ıcıydum ama arada unttgm zamnn yemegn ustnden 1 saat flan gectgndede ıcıyordum nolur pes etmeyın ınann sogan suyu rahmınızı temızlıyr bende pkolu olarak bunları yazıyrm benm adetlerm cok duzenszdı sogan suyu ıctgm ay hep duzenlenyrdu ve ıkıdrde kullndktn snra cok kolay pklu olarak hamıle kaldm

bende pkonun belirtileri var ama doktora göre değilim regli düzensizliğim var bu ay on gün falan günde bir kez içtim ama şimdi regli olursam yine düşünüyoruim içmeyi ama aç karnına yapamıyorum o sorunum napayım bende yemekten bir kaç saat sonra içerim en güzeli

bende pkonun belirtileri var ama doktora göre değilim regli düzensizliğim var bu ay on gün falan günde bir kez içtim ama şimdi regli olursam yine düşünüyoruim içmeyi ama aç karnına yapamıyorum o sorunum napayım bende yemekten bir kaç saat sonra içerim en güzeli

sabah ıkı bardaklık hasla ve sabh aksm 1 bardk ıcmen senn ıcın daha faydalı olcak ınsallh

sabah ayrı akşam ayrı yapılmıyormu ben taze yapılması gerekiyor biliyorum keşke öle olsa benim işime gelir valla :44:

hayr canm benım ben ole yapıyrdm kı ıbrahm saracogluda ole dyodu sabh ıkı bardklık suya 1soganı kabuguyla 4e bol kaynat 5dk snra sogusun ıcınede 1damla lımon ohh mıs gbı ne koku ne bsy duzenlı 15 gun ıc snra rahmın temzlensn yumrtan catlamysada bı catlatma ıgnesı faln allhn ıznyle olur bde strestn uzak kalarak ınanarak ıc ınsallh guzel haberler alırsınız

bulantıların yok demi iyisin de mi canım?:KK9:
inşallah çok rahat geçsin hamilelik sürecin :))

öyle cok yokta bazen bulanıo gibi oluorum ama cıkarma falan yok sadece etten tiksiniorum et görmek istmiorm inş olmaz ya cok zor diolar ama bi kaç gundur iştahım cok kapandı hiçbişe yiyesim yok neden böle oldum anlamadm :26:

ayy cok sevındım walla ben sana dedım dımı dayanamdın yıne:)
ayy sankı kendım hamıle olmuşum kadar sevındım ağzım kulaklarımda eşim acayıp acayıp yandan bakıyo:p

valla sen aklıma düşürdün ben de dayanamadım yani:) ayyy çok mutluyum yaa bu gece uyuyamam herhalde allahım yılbaşına hamileler çoğalsın burda yarabbimmm

hayr canm benım ben ole yapıyrdm kı ıbrahm saracogluda ole dyodu sabh ıkı bardklık suya 1soganı kabuguyla 4e bol kaynat 5dk snra sogusun ıcınede 1damla lımon ohh mıs gbı ne koku ne bsy duzenlı 15 gun ıc snra rahmın temzlensn yumrtan catlamysada bı catlatma ıgnesı faln allhn ıznyle olur bde strestn uzak kalarak ınanarak ıc ınsallh guzel haberler alırsınız

cnm ben sabah kaynatıodum aksamda ıcıodum ayrı ayrı kaynatmıodum yanı

oh be güzel haber tabi inşallah gerek kalmaz hamiş kalırım bu ay ama büyük bir ihtimal soğana devam edicem pişirirken çok pis kokuyo çünkü ev bir kere yapılması rahat olur benim için sonuçta kayınvalidemlerleyim şu anda millet kokudan duramıyordu evde :KK1:

hadi gözün aydın canımmm cok sewindim inş bebişinide görrsün saglıcakla kucagınada alırsın uzan dınlen yorma kendını

oh be güzel haber tabi inşallah gerek kalmaz hamiş kalırım bu ay ama büyük bir ihtimal soğana devam edicem pişirirken çok pis kokuyo çünkü ev bir kere yapılması rahat olur benim için sonuçta kayınvalidemlerleyim şu anda millet kokudan duramıyordu evde :KK1:

inş görürrsün faydasını canım ama 15 gunden sonra 1 hafta ara vercen unutma inş gerek kalmaz ikinci yapmana

canım doktorlara göre 35-40 gün süren adetler düzenli kabul ediliyor ama sana bunu söylemedilermi?

canım doktorlara göre 35-40 gün süren adetler düzenli kabul ediliyor ama sana bunu söylemedilermi?

bunu ben zaten biliyorum eğer nadirde olsa üç ay regli görmediğim zamanlar olmasa çok önemsemezdim ama bir buçuk yıldır bebekte olmayınca demekki bir yerde sorun var değilmi

X