Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

inşaallah canım sence hamilelik belirtisi olabilir mi

walla cnım ne desem bilmiorumki adet belirtisi ve hamilelik belirtileri cok benzio ben göğüslerimden anlamıstım cok agrıolardı normalde adet olrken göğüslerim agrımaz dı benim bence yap bi test olabilir bende adete dair tüm beliriler olmştu hatta svilcem bile cıkmstı dedm kesin olcam ama rabbıme sükürler olsunki olmadım inş sende güsel haber verirsin bize canım

canım teşekkür ederim. bu günlerde bir kere oldu diğer günleri boş geçirdim ama hala devam ediyo.sen ne zamandır bekliyosun.

canım bugün adet olmam gerekiyodu ama olmadım bekliyorum sadece göğüslerim ağrıyo bide akşamları mide bulantısı var söylemiştim zaten öyle işte canım senin adet tarihin ne zaman iğne filan kullandın mı sen

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.darısı bizim başımıza bu bekleyiş çok zor ya benimde adet öncesi bazen ağrırdı göğüslerim bazen ağrı olmazdı valla bekleyecem pztsye kadar sonra dra gitcem artık

klomen tedavisi gördüm iki ay ama yumurtlaar tedaviye cevap vermedi doktorum ara verelim dedi metformine başladık o ay hamile kaldım ama bebeğin gelişimi malesef sonlandı.şimdi bitkisel kürler deniyorum tekrar doktora adet olunca gidicem bakalım .hepimiz için iyi haberlerimiz olsun inşallah çok zor bu süreç .

anladım canım bizler için hayırlısı neyse o olsun sağlıkla geleceklerse gelsin bebişlerimiz.allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesin,allahım sen bebişlerimizi eşlerimizle büyütmeyi nasip et her zaman bunu diliyorum hayırlı olacaksa olsun diyorum inşaallah en yakın zamanda yüzümüz güler canım

amin canım darısı isteyen tüm herkese ve sizleere inş.bence eger adet günlerin düzenli ise test yap derim ben cıkar

canım inşşşşşşşallah bu sefer tutunur bebişin.
hepimizin eşinde hemen hemen aynı durum var canım onun yanında pek bebekle ilgili konuşmamaya çalış.

evet canım eski insanlar hep bitkilerle iyileşmişler.
Allah inşallah sana yeni eve yeni eşyalara tatlı sağlıklı hayırlı bir bebek versin canım.

sağol canım. ben antibiyotiği içmek zorunda kaldım çünkü geçen ayın onundan beri yani 35 gündür ara ara boğazlarım ağrıyordu. belliydi ilaçsız geçmeyeceği. doktor şimdi bile hamile adayısın demişti. o aklıma takıldı. ya öyleysem ama değilimdir heralde ya.bu ay yumurtlamamışım dedim bu doktora. boşver onları dedi. augmentin ilaç 1000 lik. hayırlısı Allahtan. inşallah bu ayki adetim son adetim olur. bir dahaki 10 ay sonra olur inşallah

ben ilk evlendiğimde evim 6 ayda bitecek diye hesaplamıştık evime geçmeden çocuk istemiyorum demiştim ama şu anda 1,5 yıllık evliyim hala bitmedi evim herkes diyorki evine geç rahatla olcak bebişin çok stresliyim inan bana belkide ondan olmuyor bebişim kayınvaliden ne kadar iyi olursa olsun ev ev üstüne kurulmuyor iyilikleri bile bir süre sonra batmaya başlıyor insana

aynen öyle bazen dışarda kalıyorlar off ev cennet gibi oluyor bana oohh be diorum hayat bu işte

canım Rabbine şükret keşke benim kaynanamda böyle olsaa ahh inan bana Allahın sevgili kulusun benim yerimde olsan varya inan bana şu anki halini mumla ararsın

evet canım eski insanlar hep bitkilerle iyileşmişler.
Allah inşallah sana yeni eve yeni eşyalara tatlı sağlıklı hayırlı bir bebek versin canım.

aminnnnnnnnn cnm benim çok saolasın güzel dileklerin için inşallahhhhhhh

canm bnm evine gecmeden bebişin gelcek bence bebişini ewinde büyütücen allahın izni ile sana katılıorum ew ew üstüne olmuo kayınvaliden ne kdr iyi olrsa olsn neden bilmiorm iyi bile sölese bazen insan alınıo bende aynı apartmanda oturuorum karsılıklı ewlerimiz cok iyidir kaynvalidem gittime geldime hiç karısmaz ama genede ne bilim genede bazen bazı laflarına alınıom nedense kötü bişe demio ama genede bilmiorm:26:

benim kayınvalidem bazen ne dediğini bilmeyen kadın sana küçük bir örnek yazın evmizin bahçesinde oturuyoruz hamile bir kedi geçti aa o kedi hamilemi dedim evet kediler bile hamile kaldı sen kalamadı4n dedi bana anla benim ruh halimi artık ağzıyla kuş tutsa benim için farketmez

anlıorm canım ck zor durumun bn kayınvalidem hıc acmazdı bu konuyu olsun acele etme ewlılıgınızn tadını cıkarın derdı hep cokta sewerler cocukları ama ben üzülmiim die sanrm bellı etmıodu bana pek açmazdı hiç

acil çıkmam lazım yarın görüşürüz inşallah Allah rahatlık versin hepinize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…