Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

burda doğal gaz 2 seneye kadar gelcekmiş of nefret ederim sobadan ama yapcak bişi yok zaten çok üşürüm böyle dahada zor oluyor düşün bide sabah uyanıyorsun hiçbir şey yanmıyor ve duşa girmek zorundasın

canım burada evlide var bekarda. pkolu da var. adet düzensizliği olduğu için olanda. bende tam bilemiyorum.

ohh iyi.. benimde öyleydi sabahları oluyordu sadece.. hatta şimdilerde de çoğu zaman sabahları ve ishale yakın yapabiliyorum.. muhabbet iğrenç oldu ama napalım ilacın etkileri bunlar bu ilacı bebekten ziyade kendiliğinden adet olmak için içmelisin.. eşine de bu şekilde anlatsan.. böyle gizli gizli de zor yahu.. bende kendiğilinden olamıyorum.. ilaç takviyesi hep yıllardır böyle.. bir keresinde inat ettim bırakıcam elbet olur dedim ama yok 8-9 ay sonra patlamak üzereydim doktora gittim.. deli misin sen dedi bana rahim duvarın kalınlaşır ve rahim kanserine zemin hazırlamış olursun böyle yaparsan dedi.. bi güzel korkuttu beni.. o zamandan beri hiç neredeyse bırakmadım ilaç almayı.. metformini de ankaradaki doktorum verdi.. ama ben hep takviye bir ilaç aldığım için bilemiyorum kendiliğinden adet olurmuyum ki.. bu klomen dönemi bitsin inşallah bebeğim olur, olmazsa da az kendi haline bırakıcam ve soğan deneyeceğim..

bende çok sıkıntı yaşardım metformin öncesi.. yani neredeyse 6-7 gün hiç çıkamazdım tuvalete.. ama çok şükür şimdilerde çok nadir 2-3 gün oluyor.. ama o da ben yediklerimden oluyor biliyorum.. kuru yemekler yediğimde oluyor.. o nedenle akşamları kesinlikle çorba yapıyorum ve sebze yemeği.. çok rahatlatıyor..

evet canım anlayamaz kimse oyüzden zaten çoğu doktor veriyor zayıflamk için bile insanlar kullanıyorlar ki bizim gibi yumurtkalama sorunu olanlar neden kullanmasın dimi neyse bende çıkıyorum öpüldünüzzz

öyle valla canım. yola çıksak bebek veya hamile görüyoruz. tv açsak ordada varlar. nasıl aklımızdan çıksınki. doktora dedim ki soğan suyu içeyimmi die. içini rahatlatacaksa iç dedi.

bicim görüşürüz canım..

gyaman canım çok zor valla sabahın ayazında.. önce soba yakıp sonra yıkansan sizin eviniz orda mı? istanbulda da ayrıca mı eviniz var? bak bu kısmı bilmiyorum mesela ben..

funfurdan canım burda herkes birbirine cevap verir.. forum çok aktif bugün, arada kaynamıştır yazdıkların..

bngl bugünde bitti say.. bir tek yarın kaldı bekleyeceğin.. Allah'ım gönlüne göre versin arkadaşım

kızlar muhabbetinize doyum olmuyor ama artık benim çıkmam lazım.. çamaşırlar bitti. onları asayım sonra daha yıkancaklar var.. yarın yolculuk var az hazırlık yapayım.. kocişe de yemek yapmam lazım.. akşam oluyor artık..
öpüyorum hepinizi..

canım inşallah hamilesindir. Allahım hayırlısıyla hepimize nasip eder inşallah.

canım adetin 3. günü gitcen klomen yada serophen yumurtlama ilacı vercek 5 gün kullancan günde 2- 3 dra kalmış daha sonra adetin 1. gününü baz alarak 9. günü yada 12. günü 15. günü yumurtanın büyüme sürecine bağlı olarak çağırıp kontrol edecek yumurta büyükklüğü 18-20 mm olunca çatlatma iğnesi vercek ve 36 saat sonra ilşki ve sonrasında gün aşırı ilişki tutarsa işte böyle tutmazsa adetin 3. günü tekrar gitcen bu böyle işte alıştık artık :)

ayyy ne güselll yaaaa allahım bi ömür boyu saglık sıhhat versin okurken resmen göslerim dolduuu pek bi duygusalım bu aralarr

anladım teşekkür ederim.. bu işlemlerin dışında ayrıca doktorunuzun uyguladığı bişey varmı yada verdiği ilaçlar mesela bana glifor verdi günde 2 tane 1000likten .. insülin drenci çıktı bide çünkü..

SLM KIZLAR NASILSINIZ BAKALIM BEN BUGUN ÇOK YOGUNUM ANCA GELDİ TOPİĞE
BİCİM CVP İÇİN TEŞEKKÜRLER ÇOK SAGOL CANIMA AMA BEKLEMEK İSTEMİYORUM DAHA 23,GÜNÜM HALA ÇİZGİ ÇKMEDİ TABLOM BİRAN ÖNCE ADET OLAYIMDA GİDEYİM DOKTORA TAHLILLERIMI YAPTIRMAYA BU ARADA ATEŞ TABLOM İYİCE SAPITTI VALLA

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com

ya canım sakın okist hani erimeyen kist olmasın hani soğan kullanıyordun acaba soğan onu çatlatamadıda yeni oluşan yumurtaya etki etti ve öylemi hamile kaldın acaba.

ayyyy kızzz hadi hayırlısı kaldı 2 gün sonra sıra tuncs da sonra bende hepimiz arasında birer hafta var.ya bide şey soracam iştah durumun nasıl ben metformin almama rağmen dana gibi yiyorum vallahi.

çok ilginç ilaç ishalmı yaptı ben de kronik kabızlık var kabız yapmayada devam ediyor ilaç herkesi farklı etkiliyor demekki başlarda benimde iştahımı çok kapattı ama şimdilerde dana gibi yiyorum yaaa.

hadi ya sızlanmalar neden oluyorki acaba hadi inşallah.sanada sorayım iştah durumun nasıl ben metformine yeni başladım ilk başlarda iştahımı birden kesti ama şimdi maşallahım var etki bile etmiyor dana gibi yiyorum resmen.acaba çatlama iğnesinin yan etkilerinde iştah artışı varmı.

inşallah canm önce ben sonrada sen güzel haberler veririz inşallah.evet herkeste belirti olacak diye bişey yok.düşünüyorum ama hastalık unutturuyo bazen burnumu silmekten kıpkırmızı oldu acıyo.:2:

hadi yaşasınnnnnnn.2 gün sonra bngl 33 ten alacaz iyi haberi inşallah,sonra sıra tuncs tan ve sonra inşallah sıra bana gelecek ay sonunda.3 müzünde arasında 1 er hafta var bakalım iyi haberlerimiz gelecekmi.ayyyy keşke 3 müzünde tedavisi tutsa veeeeeee kalsak.ne güzel olur.sonra ayağımızı sürürüz sıra diğer arkadaşlar gelir inşallah.biçim diyordu ya yılbaşına kadar patlama olacak hepimiz hamile kalacaz inşallah hadi inşallahh.Allah söyletti diyelim

neden kimse bana cvp vermiyorrr

benden önce cevaplar yazılmış sana canım tekrar etmeyeyim.ama metformin-glukofen gibi ilaçları yazması doktorun çok iyi olmuş.bizde bu topikten öğrendik o ilaçlara yeni başladık bazı arkadaşlarla.bazı arkadaşların doktorları çoktan beri vermiş şu an en rahat tedavi yöntemi o ilaçlar.

Son düzenleme:

aynen bende öyle bir haftayı bulmazdı ama çıksamda az bişi çıkardım valla hergün wc ye çıkanlara özenir olmuştum ama bu ilaç sayesinde çok rahatım artık

gyaman canım çok zor valla sabahın ayazında.. önce soba yakıp sonra yıkansan sizin eviniz orda mı? istanbulda da ayrıca mı eviniz var? bak bu kısmı bilmiyorum mesela ben..

söyle anlatayım canım ben evlenip kaynanamın yanına geldim çünkü ev yaptırıyoruz evimiz bitene kadar kaynanamlarlayız dublex evimiz alt katta kayınvalidem yatıyor sobanın olduğu yerde bizim kattada eşimin kızkardeşi ve bizim odamız var geçen sene odamıza soba kurmuştuk ama yinede sabah erkenden duş aldığımız için soba hiç yakmadım anca üstte eşim eve gelince yakardık sobayı gün içinde alt katta yakılır soba çok zor beraber yaşamak banyomu bile kimseye çaktırmadan yapmaya çalışıyorum utanıyorum yani doğal olarak hep dua ediyorum biran önce evime çıkayım daha çeyizlerim bile kutularında açılmadık duruyor mobilyalarım mobilyacılarda sıra evimizin sıvasında ama hemen giremiyoruz sıvanın kuruması lazım malesef kış sonunda Allah izin verirse evimize girebileceğiz anca kurur kış çünkü işte böyle
istanbuldada annemler yaşıyor ve sık sık gidiyoruz yanlarına o yüzden dedim istanbul die canım

öyle valla canım. yola çıksak bebek veya hamile görüyoruz. tv açsak ordada varlar. nasıl aklımızdan çıksınki. doktora dedim ki soğan suyu içeyimmi die. içini rahatlatacaksa iç dedi.

doktorlar böyle şeylere pek prim vermez inanmazlar ama ben bitkilere çok inanıyorum ve kürlere daha ben başaramadım kürlerle kalmayı ama kalan çok insan var soğan suyundan çok fayda görende bence denemekte fayda var özellikle pkolular için

Son düzenleme:

ecrin çok ateş tablosu yorumlamayı bilmiyorum ilk ayım olduğu için ama bence sen bugünlerde yumurtluyorsun.ateşin bayağı düşmüş ve dünde akıntı olarak E yi işaretlemişsin.hadi hayırlısı.gerçi biçime tuncs yada gyamana sor onlar tablo uzmanı.

ayyy ne güzel bu ilaç sendede ishal etkisi yapmış.benimde senin gibi 1 haftada zor çıkarım w.c ye ama ilaç maalesefki ishal etkisni yapmadı bende neden acaba daha da kabız oldum.bi arkadaş yazmış suya zeytinyağı koy 1 kaşık diye onu yaptım o bile tki etmedi benimki bayağı ciddi kabızlık.
tatlım evde rahat değilsinki bence ondan bebiş olmuyor sende.o ne öyle banyonu bile gizli yapacan,ilişkiyide korka korka yaşarsınız.bir an önce Allah taşınmanıza yardımcı olur inşallah. ozaman kafan rahatlar.ama belki yenie eve hamile haberi ile girersin.

çok iyi ya paylaşım

canım inşallah hamilesindir. Allahım hayırlısıyla hepimize nasip eder inşallah.

amin canım.. iyi dileğin için de teşekkür ederim.. hepimiz hamiş olalım bir gün inşallah.. Allah'ım çok bekletmesin..

ayyy ne güselll yaaaa allahım bi ömür boyu saglık sıhhat versin okurken resmen göslerim dolduuu pek bi duygusalım bu aralarr

çok normal duygusal olman..sende yaşayacaksın bu anları.. Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin.. bol bol dua et bizlere de..

valla bilmiyorum sızlamaların sebebini bende.. ama bende her ay oluyor bunlar.. hatta önceli aylarda daha çok hissederdim.. ama bunu tamamen kendimi dinlemee bağlıyorum.. sürekli belirti aramaktan dolayı oluyordu.. bu ay hiçbir şekilde dinlemiyorum vücudumu.. umursamıyorum.. olacaksa olacak elbet.. ben elimden geleni yapıyorum.. iştahım bu aralar çok kapalı.. akşam yemeklerinde bir iki kaşıkta doyuyorum.. ve tabakta muhakkak yemeğim kalıyor.. eşim de farkında ne oldu sana iştahın kapandı diyor.. bir de çok süzüldüm ben son birkaç haftadır.. kilo verdim sanırım ama tartılmıyorum, tartılara küstüm çatlatma iğnesi ve klomenin etkileri olabilir.. ama benim doktorum klomen ve çatlatma iğnesi kilo yapmaz sakın bunların arkasına sığınma diyor boğazını tutmak senin elinde diyor.. çok şükür iyiyim son günlerde.. şöyle bi 5 kilo filan versem ne süper olur..

anladım şimdi
çok zor senin durumunda.. kaynana ile yaşama fikri beni öyle korkutuyor ki.. Allah'ım beni mecbur etmesin buna yoksa ya o beni keser ya da ben onu
tez zamanda evinize kavuşun da rahat edin.. böyle evde birileri varken zevki de çıkmaz yahu

canm çok komiksin ya güldürdün beni ama çok haklısın Allah korusun beni öldürsünler daha iyi kaynanamla yaşayacağıma.tabi büyük söz söylemiyeyimde o derece fana olur yani.gerçi herkesin kaynanası aynı deil zaten.
gyaman canm seni de Allah bian önce kurtarsın seni kaynanann yanndan.

kesinlikle herkesin kaynanası aynı değil.. ama benim talih işte.. cins olanından çıktı bana piyangodan
olsun buna da şükür ki evim ayrı, evime karışma gibi huyu yok.. beni en rahatsız eden de bu.. hiçbirşeyim onu ilgilendirmiyor.. bu huyu beni deli ediyor.. ben yokmuşum gibi davranıyor sürekli..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…