Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

benimkide çok ince telli ve aşırı yağlı ama ona rağmenn tarakla resmen kavga yapıoooçok kırılı çok sertler
cnm kaynananla aran nasıl bilemem ama kaynanan seni bi düşmandan yada bi tehlikeden korumuş.dışarı atmasııı çok iyi olmuş keşkee öldürseydi
3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

ya bu tabloya göre yumurtlama olmadı ama benim çok kasık ağrım batma oldu akıntımda oldu nasıl böyle oluyor çözemiyorum ben
benimde kasık ağrım ve akıntım her ay olurrr.ama yumurtam olmaz
hadiii hayırlıı olsun cnmmm maşallah yumoşlarınaaabu ay böle olursun inşşş
konusu ney cnm
tşkrler cnmmm çok saoll izlicemmm birazdan zaten içiriyrmmm eşimeee havuç suyu mümkün mertebe
teyseleriiiii slmmm nasılsınızzz ? bis yarın doktora gidices sabah 9da randewumuz inş soğan cücüğümü görürüm dualarnızı eksik etmeyin kızlarr bizden

tatlıımmmmmmmm soğan cücünüüüü severimmm bennnnnnnnnnnn.çok hoşuma gitti öyle demen

Son düzenleme:
canım çok seviniyorum senin için bu ay çabuk geçiyor gerçekten de... bir bakmışsın ki anlamadan 10 gün geçmiş... yolculukta dikkat et kendine...
öpüyorum seni
canım 1-2-3 diye saydığı 14 gün sayacak sonra da geri sayacak adet görmezsen şu gün test yapabilirsin diye...yumurtlamadan sonra 14 gün sayar 15. gün gelir adet senin daha 3 gün aymış, adet gelmezse 18. güne kadar testini yapabilirsin canım
inşallah ateşin hep yüksek devam etsin de sonucunu al canım....
http://www.fertilityfriend.com/home/359aa8
benimki de bu ve çok dengesiz yine ateş ben zor anlarım bu ateşle ne olup bittiğini... hastayım ya gripten de ateş var ve yanıltıyor tabloyu da beni de....

Canım sanki bu sene çok fazla hasta oldun gibi geldi bana.Çok dikkat et lütfen kendine.
İnşaallah bu dinlenme sürecinde meleğin sana süpriz yapar canım.
evet canım dikkat ediyorum ama ailede hasta olan biri oluyor mutlaka ve ben de kapıyorum virüsü yoksa ben kolay kolay hasta olmam yani direk geçiyor bana da kaçamıyorsun ki aileden olunca (
inşallah sürpriz olur bana dediğin gibi...

canm şimdi daha iyiyim çok şükür gece yine artmazsa öksürük.bende daha burun akıntısı yokta yarına gelir.sen de en kısa zamanda iyileş can inşallah.
sağol canım sen de iyileş bir an önce ve bebeğinin haberini ver bizlere inşallah...

teyseleriiiii slmmm nasılsınızzz ? bis yarın doktora gidices sabah 9da randewumuz inş soğan cücüğümü görürüm dualarnızı eksik etmeyin kızlarr bizden

canım yarın güzel haberlerini bekliyorum...çok heyecanlı olmalısın ilk defa göreceksin bebeğini...

Son düzenleme:

hadi inşallah canım.hayırlı haberlerle gel.ne kadarlık bilmiyorum ama kalp atışlarınıda duyarsın belki.

kaynanamla aram iyidr canm bi zararı yok kndı halinde bi kadın

hadi inşallah canım.hayırlı haberlerle gel.ne kadarlık bilmiyorum ama kalp atışlarınıda duyarsın belki.

saolun kızlarrrrrr inş güsel haberlerle gelicessss

Busmai test yapacak mısın yoksa bekleyecek misin ?
adet belirtin var mı?

canım kitabın konusu: dört kadın bir örgü kursunda tanışıyor ve onların hayatlarını anlatıyor.biri bebek tedavisi görüyor,birinin torunu olcak.. hepsi bebek battaniyesi örüyor. kafam dağılsın diye almıştım ama hepten bunalıma girdim çünkü bebek tedavisi gören kadının başına olumsuz şeyler geldi hissettiği duygular hep bizim hissettiklerimiz. yumurtlama gününe göre ilşki, ilaçlar yüzünden hormonların etkilediği ruh hali ve kocasının hali. ağlamaktan geberdim çok pişman oldum kitabı aldığıma ya

sağol canım sana da geçmiş olsun bu arada
uğruyorum gene ara sıra bakıyorum ne var ne yok. ama kafamı uzak tutmaya çalıştığım için uzak duruyordum bir süredir. tabi nafile. komik olan şu ki, benim hep adetim gecikirdi gene 4 gün gecikmeyle ümitler filizlendi içimde çok saçma kendimden utanıyorum. daha yeni düşüğüm oldu, hemen olmaz bebek bunu bildiğim halde belirti arıyorum vücudumda. tabi ki yok.

ben de günde 1 tane içiyorum napayım çok mide bulandırıyor. evet canım benim hiçbir hamileliğimde idrar testi pozitif çıkmadı dolayısıyla ben de bıraktım artık.

ben dün o kitabı alacaktım sonra vazgeçtim sürü diye bir kitap var onu aldım keşke alsaymışım öle kolay kolay bulunmuyor yüreğimize dokunan kitaplar ben seviyorum böyle kitapları
ay canım ya yokk çok moral bozucuydu hatta gidip kitabı tanıtan sitenin altına yorum yapıcam bebek tedavisi görenler okumasın diye.
ben sana "bin muhteşem güneş"i tavsiye ederim böyle kitaplar seviyorsan. çok kitap okudum ama onun gibisi yoktu. o da birkaç kadının kesişen hikayesini anlatıyor.çok etkileyici. en azından bebek odaklı değil.

canım sağol iyiye doğru gidiyorum inşallah :))
sen niye kızıyorsun ki kendine?
hepimiz yapıyoruz bunu hepimiz belirti arıyoruz... üstelik düşüğün olsa da rahmin kendini toparlamasıyla alakalı olarak hemen bebeğin de gelebilir olmayacak bişey değil... üstelik oluşur oluşmaz düşmüştü yani farketmeyebilirdin de canım sakın dert etme... ben de uzak duruyorum ama beynimle yapıyorum bunu...topiğe geliyorum yine...

testlerde çıkmıyor canım benim yapmıycam.belirtim yoktu ama şimdi alnımda bi sivilce çıktı adet belirtisi. hayırlısı olsun.
:44:

normal zamanlarda yumurtlama olduysa testte artık yarın sabah çıkar canım... 18. gününe kadar yumurtlama olduysa kesin çıkar...
her durumda hayırlı olsun...

sırtım tutuldu bilgisayar başında çok kalamıyorum birazdan çıkarım netten...
hepinize iyi geceler...
iyi düşüncelerle uyuyalım
ve pozitifliğimizi kaybetmeyelim...
:)

Son düzenleme:

hmm dediğin kitabada bakarım güzelse saol canım

benimde kasık ağrım ve akıntım her ay olurrr.ama yumurtam olmaz

ne ağrısı çekiyorsun o zaman onu çözemedim her ay yumurta takibimi yaptırıyorsun anlayamadım ben yumurtayı hem ağrısından hem gazdan hemde akıntıdan anlıyorum hissediyorum resmen yumurtayı karnım gerildikçe geriliyor ve kasılıyor aynı klomen tedavisi görenler bilir o hissi :44:

evet tabi normal zamanda yumurtlasak çıkar ama ben hep geç yumurtladım hamileliklerde ve hep kalitesiz yumurta oldu bu yüzden gene çıkmaz. negatif olsa bile umutlanıcam. en iyisi kan tahlili. tokat gibi vuruyo aklım başıma geliyo.
pozitif olalım evet. iyi düşüncelerle uyuyalım haklısın canım

merhaba canlarrr inşallah herşey yolundadır geçmişe bakmadım şimdi bakacağım .biz bebişimle alışverişlere başladık biraz erken ama napayım kendimi tutamıyorum soğuk moğuk dinlemeden bebek magazalarında buluyorum kendimi 10. haftamızdayız ben bu gidişde doğana kadar evi dolduracağım.artık fasulyelikten çıkmış küçüğüm şekillenmiş iyice doktorum erken döllenme olduğu için erkek olma ihtimali yüksek dedi ama hayırlısı ne olursa olsun.Rabbim tüm isteyenlere nasib etsin sağlıkla sıhhatle ben hiç ummazdım helede bu kadar sağlıklı olacapını ALLAH biliyor ya gebe kalsam bile hep problemli geçer diye düşünürdüm ama tek bir sorun yaşamadım bir kere hamdolsu. o yüzden Rabbimin mucizelerine inanın canlarım onun rahimde can büyütmesi en büyük mucize.öpüldü herkesler..

evet tabi ben de görmezden geliyorum sivilcemi. hatta karnım ağrıyo onu bile görmezden geliyorum. tokadımı yemeyi bekliyorum.

valla hiç okumadın sanırım hamilelerin çoğu regli olcaklarını düşünür anlamazlarmış hamile olduklarını kırmızıları görmeden yüzde yüz emin olamayız o yüzden dedim yoksa büyük bir ihtimal regli olacaksındır ama inşallah bir süprizle karşılaşırsın

canım biz de gittik bugün ve kalp atışlarını duydum, olamaz böyle bi şey yaaa..Ne kadar acaip ve değişik bi duygu..2 temmusda geliormuş bisimkisi :)

canım biz de gittik bugün ve kalp atışlarını duydum, olamaz böyle bi şey yaaa..Ne kadar acaip ve değişik bi duygu..2 temmusda geliormuş bisimkisi :)

ayyy çokkk güsell inş bndeduyarım görurum bebişimii yaa cok heycanlıyımmm rabbim saglıcakla kucagınaalmayı nasip etsinnn inş.

biliyorum canım duydum.annem de öyle olmuş. onu diyorum ya ben de. görmezden geliyorum adet belirtilerini hala umut besliyorum. inşallah hepimiz bir sürprizle karşılaşırız açıkçası henüz yumurtladığımı da düşünmüyorum bir kere daha böyle olmuştu.adetim 1 hafta geçmişti doktora gitmiştim yeni çatlamış yumurtan, 15 gün bekle demişti. bakalım şimdi ne diyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…