Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

allahım yarrabbim mucize gibi olaylar.bencede allah ol desin yeter oyüzden kullandığımız ilaçlar filan bahane.hayret herkesin etrafındamı hamile haberleri var bol bol algıda seçicilik herhalde.

slm kızlar ya daha geçen ay düğününe gittiğim arkadaşım hamile kalmış,bu kadar olur ya bide ilk benim haberim oluyo tam adamına yani.gel de üzülme ben nerdeyse 1 sene oldu uğraşıyorum valla çalışma yapmaktan zayıfladım ya

Canım ben aktara sormuştum(ki alış veriş yaptığım aktar biyoloji mezunu-botanik uzmanı)hiç bir sakıncası yokmuş.hatta dedi ki doğum yaptıktan sonra bir hafta ya da on gün süreyle hayıt suyu içerseniz sütünüzü artar.Hayıt suyuna devam ben onun etkisine inanıyorum.hamile kaldığımı öğrendiğimde daha içmem ama doğumdan sonra bir hafta içmeliymişiz.

ne güzel böyle güzel haberleri alınca daha bi umutlanıyorum. Allah kucağına almayı nasip etsin. sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat olsun inşallah.

ne mutlu sana maşallah. Allah hayırlısıyla evladını kucağına almayı nasip etsin. sağlıklı sıhhatli hayırlı olsun inşallah. darısı bize inşallah

canım çok geçmiş olsun. ıhlamurlarla iyi olmaya çalışsan. doktora gitmesen olmazmı. ben öyle yaptım. iki haftada anca toparladım ama ilaç içmek istemedim.

güldürdün benii Alahta seni güldürsün canım.boşver canım ben alıştım artık okadar duydumki etrafımdan.hatta hiç düşünmeyen insanların , 2-3 çocuğu bile olanların hamile haberlerini duyabilirim gözüyle bakıyorum artık.çokda üzülmüyorum aslından artık ama şu kazara kalanların hikayelerini duydukça hayrete düşüyorum tabi.
Allah herkesin gönlüne göre versin ama işte insanın içi çok burkuluyor tabi.

merhaba famusay,teşekkür ederim.sen hayıt içiyormusun cnm ne zamandan beri ? hormon değerlerin nasıl.bende prolaktin sorunuda var acaba hayıt onu daha çok yükseltirmi ,dengelermi ondan korkuyorum.

sağol tatlım sen den ne haber eee salı görecen bebeğini inşallah.nasıl heyecanlımısın.

nabım bende iim sorma ya cok heycanlıyım hemde cok korkuorum ya göremessem diee cok garip bi duygu bu ya sanırım kucagıma alana kdr hep böle olcakk

Kızlar pkolu olarak saçlarım baya bi döküldü. bi şekilde normal düzene girerse adetleirm tekrardan saç çıkıyor mu merak ettim

canım çok geçmiş olsun. ıhlamurlarla iyi olmaya çalışsan. doktora gitmesen olmazmı. ben öyle yaptım. iki haftada anca toparladım ama ilaç içmek istemedim.

teşekkür ederim canm.ıhlamur da içiyorum dr.a gittim ama zaten antibiyotik vermedi gargara ve ağrı kesici verdi.saolsun tuncss ta 2gargara tarifi verdi onlarıda yapıyorum gerçekten iyi geldi.sen napıyosun klomen kullanmaya başladınmı ne yaptın.eşini şimdilik tüp bebek fikrinden vazgeçirdin mi?

canm Allah senden razı olsun en yakın zamnda yüzünü güldürsün inşallah.tuzlu gargarayı yaptım hiç sandığım gibi acı deildi.valla dr.n verdiği gargardan bin kat daha iyi o midemi bulandırdı ve ağzımın tadını bozdu.şimdide aspirinliyi yaptım.limonlu şekeride yapacam gece uzun 2-3saate bişey deniyorum.dün gece çok kötü oldum bugün yine öyle olmak istemiyorum.saolasın canm önerilerin için şimdi daha iyiyim sayende...

yazılar yine çok birikmiş hepsini okuyamadım hasta olduğumdan nasılsınız herkes iyidir inşallah...
o ses türkiye izleyeceğim ben nete gelemem... severek izlediğim tek program diyeblirim...

bahsettiğin çaylardan yapacağım en güzelini yapıyorsun... soğan suyu da gribi büyük ölçüde iyileştirdi canım....
boyundan dolayı avantajlısın tabi... bu arada ben kilo verdim ya metforminden ya da gripten bilmiyorum hem de 3 günde... umarım böyle devam edebilirim...soba yaktık en sonunda aldık tabi yoktu sobamız odun yakıyoruz... klima ile ısınmak olmuyor yani bu soğuklarda...

kızlarr bugün tvde bi uzmann sadece kilo vererekk tüp bebeğe gerek kalmadann çok sayıdaa bebeği olan hastaaa var dedii.ne kadar duyuyorumm bennn buuunuuu yaa.sanki rabbimm gösteriooo nette tv de hep bu haberlerrr
bencede kilo vermek bile tek başına yeterli..
bu demektirki azim ,mücadele ama kafaya takmak yok herşey beyinde bitiyor. insan beyni öyle yaratılmışki tüm organlarına bedenine nasılda hükmediyor.
ben bu ay çok rahatım tedaviye ara verdim aklım çok rahat...
gerçekten de her şey beyinde bitiyor ve insanın elinde...

çok geçmiş olsun canım...adaçayını yutmazsan gargara yapıp tükürürsen düşüğe neden olmaz elbette...
içersen sakıncalı hele düzenli içildiğinde düşüğe ayrıca kısırlığa neden oluyor canım...

yuhh yok artık... 18 inden erken doğurmak çok sakıncalıyış kızlar... 35 ten sonra da riskliymiş ya ben 31 e doğru ilerliyorum... bir an önce anne olalım artık...
slm kızlarrrrr nasılsınızzzz güsell anne adaylarııı
iyiyim canım sen nasılsın meleğini görmene az kaldı

ayyy çok acele etmişler... biz 1 yıl istemedik bebek evliliğe alışmak için sonraki 1 yıl da olmadı şimdi artık olsun diye çabalıyorum... Rabbim ne zaman verirse artık..

Kızlar pkolu olarak saçlarım baya bi döküldü. bi şekilde normal düzene girerse adetleirm tekrardan saç çıkıyor mu merak ettim

çıkıyor canım yeni saçlar adet geciktiğinde test yapıp ondan sonra söktürücü progestan içersin adetleri düzene soktuğumdan beri,klomen ve çatlatma iğneleriyle bende yeni saçlar çıktı sakın korkma... ama adetlerinin 35 günden uzun sürmesine de izin verme...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…