PişmAnlık kötü

Nilu12

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.348
54
Selam hepinize arkadaşlar.benim canım epeydir sıkılıyor şu pişmanlıktan dolayı.2 çocuk annesiyim.büyüğü 2020 yılından kreşe gidiyor evimize yakın,küçüğü de 2 yaş 3 aydayken kreşe yolladık(büyüğün gittiği kreş küçük yaşlı çocukları götürmüyordu,o yüzden onu evimize yakın olan kreşten biraz uzağına yazdırdık)1 yıl boyunca bir çocuğu bir kreşe öbürünü diğer kreşe götürüyordum .ve küçük şuaN 3 yAşında,kv de ısrarla küçüğü de büyüğün kreşine yazdır fln diyip başımın etini yiyordu ben de yeni evimiz uzakta olduğu için istemiyordum onu ordan çıkarmak sonuçta gidecektik buralardan ,bilemedim o gün bana nolduysa gittim küçüğü kendi kreşinden çıkarıp büyüğün kreşine yazdırdım,ve o günden büyük pişmanlık duyuyorum ve Eylülün 1 den oğlum kızımla aynı kreşe gidiyor.eski kreşte akşama kadar kalırdı,yeni kreşte az saklıyorlar ne bileyim hem de eski kreşten çıkarken o kadar ağladım ki...siz olsaydunız ne yapardınıZ

Şimdi bunu siz kendi iradenizle yapsaydınız bu pişmanlık olmazdi.
Yani sırf kayinvalidenin fikri bu diye bir gıcık olmuşsunuz gibi geldi bana nedense 🤷‍♀️

Siz bu konuyu daha önce de açtınız. Yeniden açınca ne olmasını bekliyorsunuz anlamadım. Olan olmuş, biten bitmiş. Çocuk yeni kreşe başlamış. Çocuk uyum sağlayacak siz hala ağlıyorum diyorsunuz. Hayatınızdaki diğer sorunlar yüzünden böyle saçma konularda patlama yaşıyorsunuz. Bence kreşten çok daha büyük dertleriniz var. Onlara odaklanın.

Şimdi bunu siz kendi iradenizle yapsaydınız bu pişmanlık olmazdi.
Yani sırf kayinvalidenin fikri bu diye bir gıcık olmuşsunuz gibi geldi bana nedense 🤷‍♀️
Evet orası doğru ama kendim gittim yazdım tamamen haklı yazmışsınız

Derdin ne? Bisey anlamadim vallahi..

Niye pismansin? Ilk basta buyugun kresine almiyolar kucugu diyorsun sonra kucugude oraya yazdirdim diyorsun🙄
Çünkü 2 yaşlı çocukları almıyorlardı şimdi çocuk 3 yaşta,anladın mı şimdi

Eski kreşte akşama kadar kalırdı yeni kreşte az saklıyorlar demişsiniz 🤗
Şimdi siz bir kreşten alıp diğerine yazdırırken anlaşma safhasında bilgi almıyor musunuz ne kadar saklayacaklarini sormuyor musunuz🤭
Bir de bu kadar ağlıyorsaniz tekrar eski kreşe verin o zaman çocuk zaten biliyor o ortamı.
Çözümsüz bir şey göremedim ben ortada bu kadar üzülecek ne var

X