Pişmanım nasıl başa çıkacağım bilmiyorum yardım istiyorum.

Daha dogal olduysa mutlu olmalısın
Betunn canim seninle konusmustuk. Anliyorum seni tabii ki. Sen eski burnunu istiyosun. Ama bu kiz eski burnunu begenmediginden bi ameliyata girmis ve olmamis, revizyona girmis ve dedigine gore eski burnuna geri donmus bu sefer de. Yani "dogal olduysa mutlu olmalisin" bu kiz icin gecerli degil. Bunu burada bircok uyede goruyorum. Herkes kendini dusunup cevap yaziyor, soru soranin derdi cok baska oysa ki.

Ben ilk bantı açtığımda çok kötüydü çok ağlayıp pişman olmuştum ama sonra düzeldi. Şuanki haline kesinlikle kafanı takma 3-4 aya oturacak şekki 1 sene sonunda tam halini alacak doktoruna güveniyorsan sıkıntı yapma

Beni anlama sevindim

Anliyorum senide. Ama yani eski buruna dönmek mümkünse ne mutlu bana öyle biley varsa yani

Daha süreç çok yeni ben de yakında olacağım ama ben kendimi psikolojik olarak hazırladım. Tamponlar,bantlar çıktıktan sonra şiş ve ödemli olacağını biliyorum. Doktor bana ince derilisin dedi 6 ay,1 yıl oturması zaman alacak. Kalın derili hastalarda 2 yılı bulabiliyor. Eminim 6 ay sonra bu yazdıklarını gülerek okuyacaksın.

İlk ameliyatsa hic olma başın ağrır

İlk ameliyatsa hic olma başın ağrır
Çevremde olup gayet mutlu olan bir sürü insan var. Ben olumlu düşünüyorum. Derim ince,doktorum da iyi. 10 yılın ardından artık olmaya karar verdim. Kötü deneyimler her operasyonda olabiliyor yapacak bir şey yok. Kötü deneyimler kadar iyi deneyimler de var. Doktora,yönteme,hastaya,deri yapısına göre bile değişiyor. Benim burnumun içi eğik değil, derim de ince. Sorun yaşayan insanların çoğunda zaten öncesinde de eğiklik,ciddi sorunlar var ve çoğunluğu kalın derili olduğunu belirtmiş. Bence ameliyat öncesi ameliyata girecek insanlarla bu kadar olumsuz konuşulmamalı. Sonuçta bu bir riskse kişi kararını veriyor. Bu sitede burun ameliyatı olup mutlu olan da çok insan var. Hatta bizzat benim doktoruma olup mutlu olan çok hastanın da yorumunu okudum,konuştum. Bilmiyorum benim için rahat ya. Yıllar önce 8 ay sivilce ilacı tedavisi görmüştüm, ağır bir ilaçtı. O zamanda bazı insanlar yok psikoloji bozar intihar edenler var,karaciğerin iflas eder,kısır kalırsın diyordu 3 yıl geçti turp gibiyim. Organlarım da sağlıklı. Yine sivilceler 1 sene sonra çıkar diyorlardı neredeyse 4 sene olacak ayda,yılda bir sivilcem çıkıyor. İyi ki dinlemeyip tedavi olmuşum diyorum içim burun ameliyatı konusunda da bu yüzden rahat. Bir sorun olursa da en azından benim kararım sebebiyle olacak milleti dinlediğim için değil.

Daha şimdiden nasıl bu kadar kötü olduğuna emin oldunuz ki? Ameliyat esnasında doktor çekiyor onu paylaşın gözünüzü kapatarak görelim ben sanmıyorum bahsettiğiniz kadar kötü olduğunu
Burnunuz gayet güzel özelden gönderdiğiniz mesaj yoruma kapalıydı, yazamadım. Her geçen ay daha da ödemi gidecek ve zarifleşecek

Merhabalar, ben de 36 yaşındayım. Estetik ameliyatımın dördüncü ayı bitti. Çok benzer şeyleri yaşamışız. az önce başlık açtım yazımı okumanızı tavsiye ederim size iyi geleceğine eminim. Pişmanlıklarınızı bir kenara atın bu sürecin keyfini çıkarın, hepsi geçiyor ve geriye yeni yüzünüzü seven haliniz kalıyor :)

bana özelden fotoğraf atabilirmisin cnm

Özelden foto atabilir misiniz nasıl burnunuz merak ettim

Merhabalar konuyla öyle pekte herhangi bir ilgisi yok ama Malatya'da önerebileceğiniz tavsiye edebileceğiniz iyi güzel burun estetik ameliyatı yapan doktorlar var mı

Umarım dediğiniz gibi olur

İnsanın yanında öyle "haydi" diyebilecek cesur kişilerin olması güzel. Korkarak, kaçarak bir şey yapamaz kararsız insanlar yoksa. Hepsi geçecek ve teşekkür edeceksiniz ailenize eminim. Oldu bitti, mis
İnşallah onları kırmak üzmek değil niyetim çok şükür mükemmel bir anne ve kardeşe sahibim ama bilemiyorum emin olamıyorum bu burun bana oldu mu olmadı mı şuan ne kadar güzel de olsa inanın eski burnumu çok özlüyorum Estetiği kabullenemediğini ruhen ama olan oldu artık kabullenmeye çalışıyorum sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…