Pisman olacagımı bile bile yaptım

Masumiyetin de namusun da bekaretle alakası yok. Öyle olsa ülkemizdeki erkeklerin %90 ı namussuz olurdu. 34 yaşında koskoca kadınsın, ergen triplerine girmeye gerek yok

Tamam arkadasım en haklı sensin tesekkur ederim degerli yorumlarin icin de bugun ki linç kotanı doldurduysan lütfen artık yorum yapma benim gönderime
Sen kendinin bile arkasında değilsin ki, başkalarından çok şey bekliyorsun. Bu yüzden kimse değer vermiyor sana keşke anlasan.

Annen kac yasinda evlenmiş?

Iki bucuk senedir is konusunu rayına oturtamadım bir birikimim yok gecinmemiz icin benim de calısmam sart..depresyon rahatsızlıgım var evlilik sorumlulugundan hep korktum ve hep erteledim evlilik olayını

Tam olarak olmadı zaten vazgecince geri ittim ama olan olmustu tabi yarım saat sonra hafif pembemsi leke geldi oradan anladım bozulduğunu
Belkide zedelendi ama sorun bu degilki siz zaten bakire değildiniz bakire demek el değmemiş siz zaten herseyi yasiyormussunuz zarmi sorun oldu bence biraz mantıklı düşünmeye çalışın

Anneniz zardan ziyade anal seksi duysa bence daha büyük bir şoka girer. Ne güzel her şeyi yaşamışsınız eee yaşarken sorun yokta niye şimdi sorun oldu? Ek olarak bu kadar pişman olsaydınız anal seksten sonra evlenmeden böyle işlere girmezdiniz. Siz maşallah acılara yürüyor korkmuyorsunuz. Hem zevk alayım hem evlenmeden yapmayım olmuyor işte anlayın. 35 yaşına gelmişsiniz 5 yıl sonra yaş 40 zaten. Ömür boyu bakire kalacak haliniz de yoktu. En güzel, genç zamanlarınızı bir erkek için saklamaya da gerek yok. Boşuna drama yapmayın. Siz bundan sonra da devam edersiniz bari iyice korunun da hamile kalmayın, hpv kapmayın .

Gerdege girdigin anı ailen görmeyeceğine göre neden bu kadar stres içersindesiniz?
Ilişkiye giriyorsan zaten ortalıkta hymen diye bir şey kalmayacağınında farkında olmalısındır.Yapalım ama bozulmasın yok öyle bir dünya.
Hem şu an ilişkiye girdigin adamla ciddi degilmisiniz?Ve anal ilişki yaşadığın için daha ciddi sorunlar yaşaya bilirsin sağlık açısından bence önce bunu düşün kanama yaşaman iyi bir şey değil analdan bagırsaklarını mahv ede bilirsin.

Muhafazakar aileler için sevişmek evet sorun ama

Analdan ölümüne korkarlar lanetli bir şey olarak görürler.

Annem aşırı muhafazakar bana diyor ki sakın ters ilerde kocan isterse bile yapma.

Aynı annem şunu diyor eğer evlilik dışı hamile kalırsan sakın aldırma doğur çok günah.

O yüzden ailen analdan daha az üzülürler normal ilişkini duysalar merak etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…