Pişik isilik

aleynekaraca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2023
21
7
Kızlar yeni doğan 25 günlük bebeğimi poposu hem pişik oldu hemde fazlaca isilik ne yapmam lazım bilgisi olan hametan kullandım fayda etmedi kullandığım bez de baby me bebek bezi lütfen yardımcı olun daha önce sleepy kullanmıştım ama aynı şeyleri yaptı ıslak mendil kullanmıyorum pamuk kullanıyorum

Şu an baby me kullanıyorum daha önce slepy kullanmıştım önerdiğiniz bez var mı
Goo.n çok iyi gelmişti benim bebeğime çok kullandım. Büyüyünce miniese geçtim büyük numaralarda külot bez var sadece. Molfix pure and soft da güzel.

Önermek de doğru olmaz siz sırayla denemelisiniz. Isilik olacak kadar sıcaklıyosa pişik de zor iyileşir. Sudocrem hametandan çok çok daha iyi gelmişti. Deneyin onu da isterseniz.

Bezi değiştirdikten sonra mutlaka bir süre açık birakin.pisik önleyici değil pişik giderici kremler kullanın.bize doktor stafina vermişti çok iyi gelmişti hergun duş aldiranilirsiniz hava çok sıcak

Goo.n çok iyi gelmişti benim bebeğime çok kullandım. Büyüyünce miniese geçtim büyük numaralarda külot bez var sadece. Molfix pure and soft da güzel.

Önermek de doğru olmaz siz sırayla denemelisiniz. Isilik olacak kadar sıcaklıyosa pişik de zor iyileşir. Sudocrem hametandan çok çok daha iyi gelmişti. Deneyin onu da isterseniz.
Tamam çok teşekkürler deneyeceğim

Penaten krem pişiğe çok iyi geliyor, bir de bez alerji yapmış olabilir, Prima Premium Care bez deneyin biraz pahalı ama pişik vs yapmıyor

X