Pişiğim ne yaptıysam geçmedi 4 gündür?

herseyicokdusunenbiri

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2023
116
5
23
sudocrem kullandım olmadı sonra gittim hametan aldım 3-4 kere sürdüm hala geçmedi ? ve iç dudaklara sürülür mü bilmiyorum ama sürdüm ve yandı . Kaç günde geçer bu haftaya şehir dışına çıkacağım ve otobüs yolculuğu yapacağım geçmesi gerek acil yardımmm ((

Bu kadar uzun süre pişik çok enteresan.
Pişik olduğuna emin misiniz
Ben sabunla yıkardım bi güzel durlayıp (sabun kalmamalı mantar yapar) bir de pamuklu çamaşır. Mis. Ertesi güne bişi kalmazdı. Naylon çamaşır,sıkı kot,sıkı tayt falan mı giyiyorsunuz

iç çamaşır giymiyorum , ama giymek zorunda olduğum anlar oluyor. Klitorisim şişmiş ve kırmızı , daha önce de böyle oldu ve çok zor geçti şuan yürüyemiyorum dışarı çıkamıyorum . bir an önce geçmesini istiyorum ve neyi yanlış yaptığımı bilmiyorum

Mutlaka birşey bunu yapıyor olmalı. Sürtünmeli ilişki falan yapar mı bilmem ki. Sordum ama sıkı kot falan giydiniz mi orayı zorlayan birşey olmalı. Ağda desem o da yapmaz ki bunca senedir ağda kullanan biri olarak
Ama havalanması şart
Odanız müsait ise geceleri en azımdan yarım saat çamaşırsız bacaklar açık dizlerden kırarak yatın.

hahahaha daha önce hiç ilişki yaşamadım sürtünme de yok , çok sinir oldum ama gerçekten çünkü yürüyemiyorum. açık da bırakıyorum bu gece deneyeceğim tekrar

hahahaha daha önce hiç ilişki yaşamadım sürtünme de yok , çok sinir oldum ama gerçekten çünkü yürüyemiyorum. açık da bırakıyorum bu gece deneyeceğim tekrar

Bağışıklık sisteminin zayıf olması durumunda genital ve vajinal bölgelerde mantar oluşumu sık görülen bir durummuş. Mantar oluşmasının ardından da pişikler oluşmaya başlar. Pişik önleyici Kremler alın.

Niye ic camasiri giymiyosunuz? Ondan oluyo bence pantolona vs surttugu icjn

Oğlum pişik olmuştu bebeken ne denediysek gecmemisti sonra eczacı oksizinc diye bir krem vermsti hemen gexjrdi belki sizede fayda eder.

Niye ic camasiri giymiyosunuz? Ondan oluyo bence pantolona vs surttugu icjn

İç çamaşırı evde bile giymesem rahat edemem koruyor birkere pamuklu giyeceksin hava alacak yine açıp yine havalandırırsın okey. Ama giymemek çok rahatsız edici bu organ sonuçta salgılar salgılıyor kafasına göre beklemediğiniz anlar da nasıl rahat ediyorlar ya

Ne bileyim donsuz gezemem mumkun degil

Hindistan cevizi yağı sürdüm geçmezse yarın gidip onu alırım
Zaten çok az duruyorum iç çamaşırsiz.

Bence yağ falan sürmeyin, genital bölge hassastır. Hele ki inatçı bir pişik var, yani altında buna neden olan bir şey var mı belli değil. Ya daha kötü olursa?
Kesinlikle cildiye doktoruna gidin diyorum.
Azı, çoğu olmasın ya giyin iç çamaşırı

Ayıptır sorması neden iççamaşırsız duruyorsun gün içerisinde belli saatlerde mi duruyorsun peki neden yani oturmuyor musun oturduğun yer batar yani kadınız sonuçta anlamadığım için soruyorum kusura bakma değişik geldi bana
Ay sapık sanıcaklar beni
Şaka biyana önce don giy toton üşür
Üst üste kremler sürüp durma önce güzelce yıka kurula sonra tek bir krem sür bi parçada pamuk al dudakların arasına hafifçe bastırmadan koy ufak bi parça yeterli hani birbirine et değmesin daha çabuk iyileşsin diye sonrada donunu giy yat işte

yağ sürme yakar. bebeğim 25 günlükken pişik oldu yani pişikle başladı yaraya çevirdi enfeksiyon var demişti dr. iki adet antibiyotikli krem verdi onları 4 gün kullanınca geçti. muhtemelen antibiyotikli krem gerekecektir geçmiş olsun

Sabah güneşi de aldırıyor musunuz havalandırma yanında bol bol d vitamini?

Te Allahım, çamaşırın amacı vajinayı korumak, millet görmesin diye değil.
Ter, nem, akıntı vb şeyleri emerken, temas edeceği yüzeydeki mikroplara karşı da bir önlem oluyor.
Bas mor desitin fosur fosur yaksın, üstüne travazol, ertesi sabaha yallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…