Pisi pisine işten mi çıkarılacağım?

iyi yapmışsın yavşağa
ay nasıl sinirlendim, sana az maaş verecek çok iş yükleyecek yukarıya da bakın ben az maliyetle ne işler başarıyorum havası yaratacak.
böyle tipler var kraldan kralcı. sinir oluyorum.

usulen bakıldığında her yer için önce bir üst amirinle çözüm aramak en mantıklısı tabi. hatta özelde sen eklemesen, gidip yazsan en tepedeki cc ye yada bcc ye ekler ilk amiri.
bence yanlış bir bakış açısı da değil. sonuçta ara amiri boş yere koymuyorlar.

Tamam bizim şirketin uyguladığı sistem de bu. Kıdem + ihbar + 6 maaş verdiler genelde ama şu an işten çıkartma yasağı var, nasıl bir kılıf bulacaklar bilmiyorum.
işte size bunları teklif edip istifa etmenizi isteyecekler
bizim işyerinde de bu uygulanıyor
istifa etmezseniz ücretsiz izne ayırır

işte size bunları teklif edip istifa etmenizi isteyecekler
bizim işyerinde de bu uygulanıyor
istifa etmezseniz ücretsiz izne ayırır

Elden verecek sanıyorum bunları çünkü işten çıkartma yasağı olduğu için hesaba yatıramaz. Benim de sanırım parayı almadan imza atmamam gerekiyor ki bir katakulli yapmasınlar.

Elden verecek sanıyorum bunları çünkü işten çıkartma yasağı olduğu için hesaba yatıramaz. Benim de sanırım parayı almadan imza atmamam gerekiyor ki bir katakulli yapmasınlar.
parayı almadan kesinlikle imza atmayın ne olur ne olmaz
bizim arkadaşların bankaya yatırılıyor diye tahmin ediyordum ben

e çıkardılar mı şimdi öyle bir durum mu oldu?

e çıkardılar mı şimdi öyle bir durum mu oldu?

Yok, daha hiçbir gelişme yok. Zaten annem hasta olduğu için bu hafta senelik izindeyim Pazartesi ofise gideceğim. Şu an bekliyorum İK’daki kız da konuşuluyor ama detay bilmiyorum dedi ya da vermek istemedi haklı olarak.

İşinizin niteliğinde esaslı bir değişiklik yapılacaksa bunu sizin açık kabulünüz olmadan yapamazlar. Mobbing için somut olayı incelemek gerekir ama eldeki verilerle sizin durumunuzda mobbing olduğunu düşünmüyorum. Şimdilik aksiyon alınacak bir durum yok. Zamanı geldiğinde bir avukattan yardım almanızı tavsiye ederim.

senden böyle bir mail beklemediği için seni bastırmış biraz

Zannetmiyorum başka bir işe vereceklerini blöf yapıyorlar bence

Sİze atılan mailleri şaklayın , şahitlerle beraber iş mahkemesine gidin.

Peki aynı işi yapacaksın ama fabrikaya gideceksin derlerse ?

Peki aynı işi yapacaksın ama fabrikaya gideceksin derlerse ?
Yine esaslı değişiklik kabul edileceği kanısındayım. Çünkü nerdeyse 5 yıldır aynı konumda aynı yerde çalışıyorsunuz. Fabrikada çalışmak işinizin gerekleri ile zaten bağdaşmıyordur. Yine belirteyim aksiyon almanız gerekirse kesinlikle avukatınız ile hareket edin, hak kaybına uğramayın.

M meredithgrey durum netleşti mi isyerinizde bir gelişme var mı?

Merhaba, öncekikle sorduğunuz için çok teşekkür ederim. Pazartesi işe döndüm izinden ve yoğun bir haftaydı yazamadım. Ofise gittiğimde İK’daki arkadaşla toplantı odasında yalnız kaldık biraz konuştuk, çıkartma vs. asla söz konusu değil ama amirin ısrar ederse aynı görevi başka bir amirin altında yaparsın dedi. Ben izindeyken amirim beni başka bir departmana göndermeyi teklif etmiş ama ceo beni de dinlemeyi, hemen kesip atmamayı teklif edince yelkenleri suya indirmiş tabii. Pazartesi amirimle telefonla görüştük ikimiz de özür diledik gereksizce yükseldiğimize dair. Böyle bitti şimdilik.

Çıkış Yasağı olmasına rağmen insanları ya itfaiye zorluyorlar ya da kod 29 ile çıkartıp sicillerini kirletiyorlar.insanlık kalmadı ya kod 23 sorunu nedenle fesih diye biliyorum yasağa rağmen işsizlik maaşı alınabiliyor mu?

parayı almadan kesinlikle imza atmayın ne olur ne olmaz
bizim arkadaşların bankaya yatırılıyor diye tahmin ediyordum ben
Bende böyle bir durum içindeyim hamileyim diye çıkarmak istediler istifa yaz dediler yazmadım rapor aldım iş yerine şimdi geri döneceğim. Kıdem ve ihbar tazminatı verip, Arabulucuya gitmeyi teklif etmişlerdi. Ama ben de iş yerime hiç güvenmiyorum tazminatları mı yatırmadan bir şeye imza atacak istemiyorum. Maaşlarda düşükten gösterildiği için arabulucuya gitsek bile nasıl olacak bu çıkış işlemi anlamıyorum başına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim

Başkasının konusunu gasp etmek yerine yeni konu açarsanız iyi olur.

Evet alabiliyorsun beni de kasım da çıkarttılar işten ve 23 kod gösterdiler şuan alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…