Pis istahliyim

Ozetle kahvaltida haslanmis yumurta, peynir, belki bikac zeytin, oglen yagsiz ya da az yagli sebze yemegi, ara ogun yogurt (icine yulaf kepegi, bugday kepegi, yulaf ezmesi vs koyulabilir) aksam izgara ya da haslama ya da yagsiz firinlanmis et, tavuk ya da balik, yaninda yagsiz sossuz (mayonez vs konmamis sadece limon ve sirkeyle tatlandirilmis) salata, yogurt. Gece yatmadan da mutlaka süt.
Bu kadar dusuk karbonhidratla beslenme halsizlik yapabilir o yuzden kahvaltida 1/2 dilim tam bugday ya da cavdar ekmegi yenebilir. Bi de ben surekli vitamin takviyesi de aldim.
Meyve gunun erken saatlerinde ve tercihen proteinle tuketilmeli or. Bir armut hemen arkasindan ya da beraberinde bir miktar sut ya da yogurt.
cay yok mu peki gerci varsa oda sekersizdir offffffff

Mesela sebze yiyeceğim diye şartlandırıyorsun kendini, doymuyorsun sonra abur cubura sarıyorsun. Ben en son ne zaman dışarıdan cips aldım veya en son ne zaman mısır patlattım hatırlamıyorum. En son ne zaman patates kızarttım hatırlamıyorum. Bunları zayıflamak için değil sağlıklı olmak için tüketmiyorum. Doymadım mı, yoğurtlu makarna yerim bir tabak. Veya daha hafif istersem koca bir tabak salata yaparım az yağlı. Kendini oyalayacak şeyler bul. Sebzeyi bol yoğurtla ye. Ekmek mutlaka tüket çünkü açlık krizine girdi mi yağlı ve şekerli şeylere sarıyorsun. Evine şekerli şeyler alma. Almazsan canın çektiğinde yiyemezsin. Markette o reyonları transit geç. :KK70:
Cipsi bende yemiyorum hamilelikten beri
Yoğurt yiyenedigim için sade makarna yiyorum. Ama kilo yapıyor oda heralde bazıları yapmıyor diyor bilmiyorum artik

karabuğdayı ben duymamıştım ama arastirip deniyim bakalm burdan birbirimize yazalim ne durumdayız diye:))
Ben sabah bir kase çorba içtim kahvaltı da demin de karabugdayi kasikladim
Ama canım çok tatlı istiyor dayanmaya çalışıyorum suan :/

Ben sabah bir kase çorba içtim kahvaltı da demin de karabugdayi kasikladim
Ama canım çok tatlı istiyor dayanmaya çalışıyorum suan :/
bende bu sabah azcık çorba azcık patates kızartması yedim az da kuruyemiş yedim demin daha aç hissetmiyorum bakalım :)

Pis boğazlıyımm
İrademizi kuvvetlendirmeli ve sabırlı olmalıyız.

chiLL chiLL naptn bugün bakalım? ben epeyce dikkat ettin yediklerime ve 7 dakika diye bi egzersiz programı var onu indirdim yaptım ve inanılmaz yoruldum o nasıl terlemektir Allah'ım sende indir istersen:)

kilo sorunu hep başımızda hep: D
yıllardır ağzımdan düşmeyen kelime kilo aldım :p

kilo sorunu hep başımızda hep: D
yıllardır ağzımdan düşmeyen kelime kilo aldım :p
birlikte zayıflayalım :) ben bu kıs mont almadım çünkü bedenime göre olanlari giydimmi aynada kendimi görunce moralim bozuldu almicam dedim en iyisi Zayıflamak başka çare yok :KK43:

birlikte zayıflayalım :) ben bu kıs mont almadım çünkü bedenime göre olanlari giydimmi aynada kendimi görunce moralim bozuldu almicam dedim en iyisi Zayıflamak başka çare yok :KK43:
Bu teklif ablamdan da geldi kabul etmiyorum kendiniz zayıflayın banane:63:

Maalesef ben de öyleyim ,mesela markete gider insan canı abur -cubur çeker.3-5 bir şey alıp çıkar.Ben cips,kola,çikolata,gofret,şeker bilmem ne alıyorum.
Ölümüne yiyorum ya ,çok uçlarda yaşayan bir insanım.:KK59:

chiLL chiLL naptn bugün bakalım? ben epeyce dikkat ettin yediklerime ve 7 dakika diye bi egzersiz programı var onu indirdim yaptım ve inanılmaz yoruldum o nasıl terlemektir Allah'ım sende indir istersen:)
Dün anneme gittim misafir gelmiş inan doğru dürüst açıkmadim bir baktim akşam olmuş. Geç saatte açıkmamak için bir parça tavuk gogusu tost makinasinda bastım yedim
Bu sabahta etmeksiz bir kase çorba ictim 9 da. Ama Doymadım tabi suan ne yesem diye düşünüyorum :)

Maalesef ben de öyleyim ,mesela markete gider insan canı abur -cubur çeker.3-5 bir şey alıp çıkar.Ben cips,kola,çikolata,gofret,şeker bilmem ne alıyorum.
Ölümüne yiyorum ya ,çok uçlarda yaşayan bir insanım.:KK59:
Ah canım çok köyü huyumuz var
Ben cips ve kolayı bıraktım
Kuruyemiş yiyorum cips yerine
Şeker de sevmem ama çikolata gofret her gün yemiş oluyorum :/

X