Pis istahliyim

Yemek, yemek yemek... aklıma bazen başka bir şeye çalışmıyor. :/ allahtan bazı günler az yiyerek dengeleyebiliyorum

KaPrisLiPazen KaPrisLiPazen canım nasıl gidiyor. Ben bugun diyetisyene gittim süt ve süt ürünleri olmayan bir diyet listesi verdi ama hiç beğenmedim :/

Tartıya çikmadm ama diyete devam yani kilo veremzsem bile aliyorm artık bunada şükür diorum:))diyetisyenn verdiği listeye uymak da zor olur ama çünkü bizim için bi cok sey yasak en iyisi bizim kendimizi frenlemk

Tartıya çikmadm ama diyete devam yani kilo veremzsem bile aliyorm artık bunada şükür diorum:))diyetisyenn verdiği listeye uymak da zor olur ama çünkü bizim için bi cok sey yasak en iyisi bizim kendimizi frenlemk
Aynen boş yere gittim zaten çok saCma bir liste verdi. Sabah kahvaltısı 3 dilim ekmek 5 adet zeytin ve sınırsız yeşillik yazıyor gerisini sen düşün :KK70:
Olan parama oldu :KK70:
Tahlil bile yapmadı
Neyse senin verdiğin o app la zayiflayacagim ben kafaya koydum

Chill @sabahvesen bi pogaca tarifi paylasmis burda hemen yaptm vee benm diyet gitti yemiyim dedim dayanamadm:KK43:( dün baya yedim tüm suçlu sabahvesen:KK66:)) ama o yarifi sende yap ben begendm

Aynen boş yere gittim zaten çok saCma bir liste verdi. Sabah kahvaltısı 3 dilim ekmek 5 adet zeytin ve sınırsız yeşillik yazıyor gerisini sen düşün :KK70:
Olan parama oldu :KK70:
Tahlil bile yapmadı
Neyse senin verdiğin o app la zayiflayacagim ben kafaya koydum
Ya zaten ben diyetisyene karşıyım yaa çünkü her an yanimozda olmuo ki sen vucudunu en iyi bilensin kendi iradenle yapabilirsin boşver diyetisyenj:)

Ya zaten ben diyetisyene karşıyım yaa çünkü her an yanimozda olmuo ki sen vucudunu en iyi bilensin kendi iradenle yapabilirsin boşver diyetisyenj:)
Bende zaten sevmiyorum ama kilolar kalıcı olacak gibi bu sefer o yüzden bir deneyeyim dedim dün de spor salonuna indim kızımı da arabayla indirdim hani dedim belki bi yarım saat spor yapabilirim ama mümkün olmadı korktu tipis tipis geri geldik

Bende zaten sevmiyorum ama kilolar kalıcı olacak gibi bu sefer o yüzden bir deneyeyim dedim dün de spor salonuna indim kızımı da arabayla indirdim hani dedim belki bi yarım saat spor yapabilirim ama mümkün olmadı korktu tipis tipis geri geldik
Bu bebislerbize biseyler yaptrmio yaa kuzucm bende kuafore Kaş biyık aldirmaya gitmistm dedm 5 dklik iş babasına birakmayaym yiktık kuaförü anneme napion sen diye geri geldik:)))

Ya onu bende yapıyorum. Hele doğumdan sonra vazgeçilmezim oldu. .. ah bu kilolar ah :KK70:

Artık yapmıyorum sende yapma.
Böyle şeyler yemeden önce ayna karşısına geçip karar veriyorum. Kendimle tartışıyorum yesem mi yemesem mi?
En son yemem gerektiğine kendimi ikna ediyorum ve koca bir bardak su ıcıyorum.

Sadece adet dönemleri abur cubur yiyorum artık. Oda benim ayda 1 yaptığım kaçamagim

X