Pis istahliyim

1 de yatıyorum ortalama bu yüzden 8 bana geç değil 8 den snr birsey yemezsem kendimi diyette sayıcam

ayni sorun bizdede var o yüzden bizde kahvaltida patates kizartmasi tel Şehriye çorbası falan yiyoruz bide bicok şey yasak ama pirinç pilavi gibi şeyler serbest ondan çok kilo alıyoruz biz galiba yaa
Evet kahvaltı için alternatif yok
Zeytin ekmek ye dur
Ekmeği cikartsam patates kızartması doyurucu oluyor
Onu cikartsam ekmeği cikartsam al bir şey kalmadı makarnami yicez :/

Maydanoz sütü kesiyor
Bitki Çayı için de bazı kaynaklar emzirirken zararlı diyor
Anne çayı var bitki çayı olarak oda sanırım iştah acıyor süt yapmak için

Havuç beni kesmez ama deneyecegim
Pirincte de şeker var diyip pilavin başına oturmam insallah :)

hocam, bence siz diyetisyen ne derse onu uygulayın kendinizi şartlayıp

Evet kahvaltı için alternatif yok
Zeytin ekmek ye dur
Ekmeği cikartsam patates kızartması doyurucu oluyor
Onu cikartsam ekmeği cikartsam al bir şey kalmadı makarnami yicez :/
oğluşum makarnadan bıktı bile şimdiden sofrada makarna gorse burun kıvırıyo:))birbirimizi teşvik edip yaza kadar kilo verelim chiLL olmayacak bu gidişle:))

Ben de inanılmaz iştahlı bir insan oldum son 2 yılda.
Kilom çok değil ama son 2 senedir S beden iken M oldum diyebilirim.
Bir de çok zayıflığı sevmem zaten ben.
Ama son zamanlarda biraz yürüyüşle kilo verdim aslında farkında olmadan.
İstediğinizi yiyin ama günde 1 saat hadi olmadı 40 dk tempolu yürüyüş yapın mutlaka.Öyle belki ayda 4 5 kilo gitmezde 2 3 kilo garanti gidiyo düzenli yürüyüşle.

Yemeğinden kıl çıktığını düşün yemek yerine çekirdek çitle ve sulu yemek yaptığın da ekmek ye ama bir dilim daha sonra Kızartma haftada bir olsun ve spor yap böyle giderse Eyvah haline

Yicek sen de ara öğün olarak meyve ye sürekli

Yemeğinden kıl çıktığını düşün yemek yerine çekirdek çitle ve sulu yemek yaptığın da ekmek ye ama bir dilim daha sonra Kızartma haftada bir olsun ve spor yap böyle giderse Eyvah haline
kı dediniz ya benim şimdiden midem bulandı galiba uzun süre yemek yiyemeyeceğim Teşekkürler :)

bende aynı pisbogazımda:)

O nutella mevzu bende de var ya Ne yaparsam yapayim vazgecemiyorum Varsa bi cozumu bana da soyleyin :)

Yemek yemeyi biraz azalttığınızda bir süre sonra canınızın o kadar da fazla istemediğini göreceksiniz. Az az ve yavaş yavaş yemek yiyin.

kı dediniz ya benim şimdiden midem bulandı galiba uzun süre yemek yiyemeyeceğim Teşekkürler :)

bende aynı pisbogazımda:)
Her defasında göz önüne getirin ara öğün meyve veya çekirdek olsun sağlık önemli şey dikkat edelim

O nutella mevzu bende de var ya Ne yaparsam yapayim vazgecemiyorum Varsa bi cozumu bana da soyleyin :)
Bak makarna yı pilavı boş yiyebilirsin ama böyle yemekler yedikten sonra ekmek yersen asıl o zman kiloya çevirir demem oki yemek yeme ekmek yiyebilirsin

Bide bayanlar tatlı tuzlu birleşince iğrenç bir tat ve mide bulantısı oluyor deneyin yemek yemeden soğursunuz

Her defasında göz önüne getirin ara öğün meyve veya çekirdek olsun sağlık önemli şey dikkat edelim
pazartesi diyete başladım aksama kadar gayet iyidim akşam duvarlarda köfte biftek gormeye başladım oysa aç değildim sadece aşirılarimı yemedim akşam da yaptım patlıcan kebabi yedim benim diyette böyle ama bu tavsiye çok ii oldu yaa teşekkür ediyorum; )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…