Yöresel Tarif Pınar Labne Tarifler Yarışması(4.Hafta)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarif '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    1.454
  • Anket Kapalı .
Be zaman geçecek bana bunları söyleyerek gel :işsiz: ne zaman akşam yattı sabah kalktı olacak? ( Emzirmeyi kesince mı yoksa dişler tamamlanınca mı yoksa 2 yasinda mı?)
1yasa doğru bir dönem akşam 9 da yatardi sabah 10 da kalkardi sonra bozuldu,tam 2 yaşta memeyi kestim gündüz uykusunu kesti meme olmayınca 26aylik şimdi 9 10 gibi yatiyor sabaha kadar ,arada huysuzlandigi geceler oluyor tabi hâlâ

Bence en güzel zamanlarınız. Tadını çıkarın, sevin koklayın. Büyüdüklerinde bugunleri çok arayacağız çünkü 🤗
Emin ol aramam. Kucukkende öyle diyorlardı benim çocuğum hiç susmaz ağlardı bana bu zamanlar çok değerli sonra ozluyeceksin dediler. Şuan diyorum ki şükür o kötü günler geride kaldı. İnşallah bir daha bebekligine donmeyiz.

Milletin çocuğu jöle kıvamında tabi özler bebekliklerini benimki milleti sulu dereye götürüp susuz getirir bu cazgirlikla. :olamaz:

Biz sınırdayız işte. 🙁 Kalabalık ortamlara girmesek iyi olacak ama insan nereye kadar evde durabilir ki. Ülkeye muhakkak girecek bu virüs. Belkide girdi. Kuluçka dönemi 21 24 gün diyolar.

Kaç ülkeye bulaştı. Allah yardımcımız olsun. Sizde evinize dezenfejtan alın. Dışardan gelince muhakkak kullanın. Metropol şehirde yaşıyorsanız metro tramvay otobüs az kullanın yada maske takın.

🙁
Hastaneye gittik bugün cuma tekrar gidicez valla ayağım gitmiyor

Buradayimmmmm....
Ya benim çocuğum hiç uyumuyor, çok bitik durumdayım.
hadi ya bizde gece ışık kapandığı zaman mecbur uyurlar bazen ağlaya ağlaya ama uyurlar yani başka care yok :KK43:
Buralardayım cnm sen yoktun:) hosgeldinn🥰
çocukları yedirdim bugün öyle güzel uyudum ki hepsine dedim yatalım uyuyalim büyük oğlan bizden önce kalmış biz küçüklere en az iki saat uyumusuz 🥰
Oglum uyumuyor cinlerim tepemde uyku saati gecmis oyle sinirli sinirli oturuyorum :)
daha seninkixe küçükmüş öğlen uyuyor mu peki :)
Rabbim muhtaç etmesin maskeye. İnşallah korkulan olmadan önlenir.
Amin canım inşallah bir anda geçer gider yada tedavisi olsun ya

Eşim de bugün diyor ki virüs e yakalanan illaki ölüyor mi diyor iyiye gideni hiç duymadım dedim öyle kalakaldı :/

Gündüz çok düzenli ve güzel uyuyor çok nadir bozulduğu oluyor. En azından o iyi.

Şimdi böyle dedim ya yarın uyumaz 😅
Bende uyuyor demek istemiyorum kimseye ne zaman uyudu desem uyumuyor 😃 emmeyi birakti duzeliyor ama baya iyi oldu saskin ve mutluyum :) gunduz tek uyku yapiyor benimkide ayina gore normal yani

Emin ol aramam. Kucukkende öyle diyorlardı benim çocuğum hiç susmaz ağlardı bana bu zamanlar çok değerli sonra ozluyeceksin dediler. Şuan diyorum ki şükür o kötü günler geride kaldı. İnşallah bir daha bebekligine donmeyiz.

Milletin çocuğu jöle kıvamında tabi özler bebekliklerini benimki milleti sulu dereye götürüp susuz getirir bu cazgirlikla. :olamaz:
Hangi bebe ağlamadan uslu uslu oturur ki :)

Hepsinin kendine göre bir zorlugu var. Bunlar olacak şeyler. Allah canlarını sağ etsin.

hadi ya bizde gece ışık kapandığı zaman mecbur uyurlar bazen ağlaya ağlaya ama uyurlar yani başka care yok :KK43:
çocukları yedirdim bugün öyle güzel uyudum ki hepsine dedim yatalım uyuyalim büyük oğlan bizden önce kalmış biz küçüklere en az iki saat uyumusuz 🥰

Eşim de bugün diyor ki virüs e yakalanan illaki ölüyor mi diyor iyiye gideni hiç duymadım dedim öyle kalakaldı :/
Oglen tek uyku uyuyor evet ayina gore uyumasida lazim zaten simdi duzeliyor allaha sukur emmeyi biraktik kendimi daha ozgur hissediyorum 😃💪

Oglen tek uyku uyuyor evet ayina gore uyumasida lazim zaten simdi duzeliyor allaha sukur emmeyi biraktik kendimi daha ozgur hissediyorum 😃💪
Belli bir süre sonra oturuyor düzen bizde emmeyi bırakınca gece boyu 2-3 kere kalkardı süt içip yatardı şimdi gece hir kere kalkıp su içip yatıyor 3 yaşında

Bende ckomodin üzerinde tutuyorum suyu verip yatıyorum hemen 😂

Tedavisi için zatürre ilaçlarını karıştırıp kullanıyorlarmış galiba. İnsanları evlerine kilitliyorlar. Yürüyen zombi gibi düşürüyor yere. Ciğerleri şişiriyormuş o virüs. Gözden kulaktan bile bulaşıyormus

😒
Screenshot_20200226_231128_com.android.chrome.jpg

Belli bir süre sonra oturuyor düzen bizde emmeyi bırakınca gece boyu 2-3 kere kalkardı süt içip yatardı şimdi gece hir kere kalkıp su içip yatıyor 3 yaşında

Bende ckomodin üzerinde tutuyorum suyu verip yatıyorum hemen 😂
VAlla ben sut de vermedim onada alismasin diye su da icmek istemiyor kendisi bir iki uyaniyor salliyorum uyutuyorum insallah onlarda zamanla biter :) zor ya cocuk bakmak ben cok zorlaniyorum 3 cocuk isterdim kardes olsunlar diye simdi tek cocuk yeter diyorum bunu biraz daha buyutup normal hayata doneyim iatiyorum is hayatima yani:) tabi Allah bilir ne olacagini :)

VAlla ben sut de vermedim onada alismasin diye su da icmek istemiyor kendisi bir iki uyaniyor salliyorum uyutuyorum insallah onlarda zamanla biter :) zor ya cocuk bakmak ben cok zorlaniyorum 3 cocuk isterdim kardes olsunlar diye simdi tek cocuk yeter diyorum bunu biraz daha buyutup normal hayata doneyim iatiyorum is hayatima yani:) tabi Allah bilir ne olacagini :)
Ama çocuklar farklı oluyor bir düşün derim benim 2. Çocukta ben hiç gece uykusu sorunu yaşamadım bebekken bile iki kere kalkardı sütü kesince tam uyku uyudu hep

Ama en sonuncusu ne sen sor ne ben anlatayım 🙄😂😂

Ama çocuklar farklı oluyor bir düşün derim benim 2. Çocukta ben hiç gece uykusu sorunu yaşamadım bebekken bile iki kere kalkardı sütü kesince tam uyku uyudu hep

Ama en sonuncusu ne sen sor ne ben anlatayım 🙄😂😂
Kesin konusamam zaten allah bilir nenolacagini ama oglum 5 yasina gelmeden kendim mecbur kalmadikca hiic istemem rahat etmek istiyorum ama bakalim 😃

Bir tedavi aş filan bulunmasi tek duam temennim cok korkunc bir durumla karsi karsiyayiz butun dunyanin seferber olmasi lazim ama insanlarin olmesi kimilerinin isine geliyor heraldeki henuz bir tedavi bulunamadi. İnsallah cok surmez allahim ulkemizi korusun:KK43:
İnşaallah canım

X