Yöresel Tarif Pınar Labne Tarifler Yarışması(4.Hafta)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarif '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    1.454
  • Anket Kapalı .
Sağol canım,beynim zonkluyor, oyalanirim diye geldim bakalım 😷Kim bilir neler yapmışsındır 😍
Rabbim şifa versin:KK60:
Canım kızkardeşimin 1 Mart'ta doğum günü:)
Annem bu Perşembe Adana'ya gidecek dayıımın 40 mevlüdü var:)
Doğum gününde olmayacak:)Biraz moral olsun ,değişiklik olsun diye sürpriz doğum günü yaptık.Bana misafir gelecek zannediyordu.Annem el açması börek yaptı,kardeşimin eşi tatlı kurabiye ben de fellah köftesi,salata,yoğurtlu semizotu,siron,tuzlu kurabiye,pasta yaptım:)Pastayı kardeşim(diğer erkek)kremşanti sevmiyor diye önce kendim krema yaptım.Tipini beğenmedim.:KK70:Üzerine kremşanti ile süsledim ama alttaki kremadan dolayı biraz aksilik oldu:)Güzel oldu işte:)

Doğum gününde olmayacak:)Biraz moral olsun ,değişiklik olsun diye sürpriz doğum günü yaptık.Bana misafir gelecek zannediyordu.Annem el açması börek yaptı,kardeşimin eşi tatlı kurabiye ben de fellah köftesi,salata,yoğurtlu semizotu,siron,tuzlu kurabiye,pasta yaptım:)Pastayı kardeşim kremşanti sevmiyor diye önce kendim krema yaptım.Tipini beğenmedim.:KK70:Üzerine kremşanti ile süsledim ama alttaki kremadan dolayı biraz aksilik oldu:)Güzel oldu işte:)
Ne güzel ablasın sen ya,maşallah sana :nazar:Amin canım âmin

Doğum gününde olmayacak:)Biraz moral olsun ,değişiklik olsun diye sürpriz doğum günü yaptık.Bana misafir gelecek zannediyordu.Annem el açması börek yaptı,kardeşimin eşi tatlı kurabiye ben de fellah köftesi,salata,yoğurtlu semizotu,siron,tuzlu kurabiye,pasta yaptım:)Pastayı kardeşim(diğer erkek)kremşanti sevmiyor diye önce kendim krema yaptım.Tipini beğenmedim.:KK70:Üzerine kremşanti ile süsledim ama alttaki kremadan dolayı biraz aksilik oldu:)Güzel oldu işte:)
Ellerine yüreğine sağlık canım 😘😍

Ne güzel ablasın sen ya,maşallah sana :nazar:Amin canım âmin
Sürpriz yapmaya bayılıyorum.Herkesi salona soktum,annemle geldiler.Sonra dedim salonun kapıyı aç böreği koyayım.Kapıyı bir açtı çığlığı bastı:KK70:Çok mutlu oldu.O bizim en küçüğümüz çokta duygusal mutlu olsun istedim:)

Sürpriz yapmaya bayılıyorum.Herkesi salona soktum,annemle geldiler.Sonra dedim salonun kapıyı aç böreği koyayım.Kapıyı bir açtı çığlığı bastı:KK70:Çok mutlu oldu.O bizim en küçüğümüz çokta duygusal mutlu olsun istedim:)
Bana yapılsa ben de bayılırım 😍Mart geliyor,inşallah bana da yapan bulunur :KK70:

IMG20200223145502.jpg

X