Yöresel Tarif Pınar Labne Tarifler Yarışması(4.Hafta)

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Tarif '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    1.454
  • Anket Kapalı .
İyi aksamlar kizlar.basimiz sag olsun😔yine sehit haberleri gelmis.benim anlamadigim bu kadar annenin ahi nasil yerde kaliyor?nasil kan kusmuyor bu zalimler?ya daha onlar ne yasadilar ne gorduler be Allahsizlar?o anne o babanin ne hayalleri vardi kim bilir?kac cocugu babasi biraktilar kim bilir?deger miydi bir avuc toprak icin?olunce kefenine mi dolduracaksin?
Canım başımızda sürekli bir şeyler var hergün başka bir şey ile güne uyanıyoruz:KK43:
Allah yardımcıları olsun,ateş düştüğü yeri yakıyor.O annelerin,eşlerin,evlatların,babaların durumunu düşünemiyorum:KK43:

İyi aksamlar kizlar.basimiz sag olsun😔yine sehit haberleri gelmis.benim anlamadigim bu kadar annenin ahi nasil yerde kaliyor?nasil kan kusmuyor bu zalimler?ya daha onlar ne yasadilar ne gorduler be Allahsizlar?o anne o babanin ne hayalleri vardi kim bilir?kac cocugu babasi biraktilar kim bilir?deger miydi bir avuc toprak icin?olunce kefenine mi dolduracaksin?
Çok haklısın kuzum 😔
Ben 1 senedir haber izlemiyorum, gündem takip etmiyorum.bunun da detaylarını bilmiyorum.bu halde bile perişan oldum.belki yaptığım yanlış ama görünce okumadan geçmeye çalışıyorum.geçen sene kalple ilgili sıkıntılar yaşadım,stres yasak.ben bunların detayını okursam hastanelik olurum :KK43: bunu yazarken bile utanıyorum,orda anaların yüreğine ateş düşmüş ben kendimi düşünüyorum diye :KK43:
Elimden sadece dua etmek geliyor 😔

Çok haklısın kuzum 😔
Ben 1 senedir haber izlemiyorum, gündem takip etmiyorum.bunun da detaylarını bilmiyorum.bu halde bile perişan oldum.belki yaptığım yanlış ama görünce okumadan geçmeye çalışıyorum.geçen sene kalple ilgili sıkıntılar yaşadım,stres yasak.ben bunların detayını okursam hastanelik olurum :KK43: bunu yazarken bile utanıyorum,orda anaların yüreğine ateş düşmüş ben kendimi düşünüyorum diye :KK43:
Ben de az çok öyleyim biliyor musun çok detaylı okumam,izlemem kaldıramıyorum:KK43:

Ben de az çok öyleyim biliyor musun çok detaylı okumam,izlemem kaldıramıyorum:KK43:
Nevoşum belki bencillik ama okumamak bana iyi geliyor.bi yerde ben de kendi evlatlarımı anne babamı düşünmek zorundayım.bana bişey olsa onlar napar 😔
Okuyunca bişeyler yapabilcek olsam ölümüne ama yok ki.
Bu corona virüsü hakkında da bilgim yok mesela.nerdeymiş kaç kişi ölmüş.
Deprem haberlerini okumuyorum.hangi fay hattında ne bekleniyor.
Hiçbirini değiştirmeye gücüm yetmez ki :KK43:

Nevoşum belki bencillik ama okumamak bana iyi geliyor.bi yerde ben de kendi evlatlarımı anne babamı düşünmek zorundayım.bana bişey olsa onlar napar 😔
Okuyunca bişeyler yapabilcek olsam ölümüne ama yok ki.
Bu corona virüsü hakkında da bilgim yok mesela.nerdeymiş kaç kişi ölmüş.
Deprem haberlerini okumuyorum.hangi fay hattında ne bekleniyor.
Hiçbirini değiştirmeye gücüm yetmez ki :KK43:
Benim psikoloji zaten normal değil ben de detaya girmiyorum ama işte anlatılıyor arada göze çarpıyor:)
Burada gırgır yapıyoruz ama ruh halimiz hiçte öyle değil:)

Canım başımızda sürekli bir şeyler var hergün başka bir şey ile güne uyanıyoruz:KK43:
Allah yardımcıları olsun,ateş düştüğü yeri yakıyor.O annelerin,eşlerin,evlatların,babaların durumunu düşünemiyorum:KK43:
Allah kotulere firsat vermesin insallah nevo.bizim de sehitimiz var.doymuyolar kana doymuyolar😔
Çok haklısın kuzum 😔
Yaa dimi uzuluyoruz ama bi kac gun sonra unutucaz maalesef😔peki o anne ,baba ,o es ,o evlat hep yarim kalacaklar😔

alimiyon alimiyon tarifini yapacak mısın?
Onu merakla bekliyorum:)
aslında yaptım ama sunumda labneyi kullanmayı unuttum zaten sonuydu labnenin bitti diye çöpe attım çoook sonradan dank etti kural, sonra çıkıp almaya üşendim bugünde böyle olunca tüm hevesim kaçtı gitti 😔

X