Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Evet onuda görmüştüm tarif ararken. Bizim evde glutensiz diyet yapıldığı için milföy kullanılmaz. Ama glutensiz milföy görürsen haber et bana :rapci:çok güzel tarifler var milföyle.
Gördüm şimdi glutensiz milföy hamuru yapmışlar you t...da.Görürsen haber et demiştin edeyim dedim.:KK45:Yapılmış hazırı yok herhalde henüz.O tarifleri bir ara paylaşta yapalım .Ben çok az biliyorum ,sadece milföy yapınca yağlı oluyor ,o yüzden fazla almıyorum.Ama malzeme olarak başka yemek yapılırsa yaparım.:kk77:

Gördüm şimdi glutensiz milföy hamuru yapmışlar you t...da.Görürsen haber et demiştin edeyim dedim.:KK45:Yapılmış hazırı yok herhalde henüz.O tarifleri bir ara paylaşta yapalım .Ben çok az biliyorum ,sadece milföy yapınca yağlı oluyor ,o yüzden fazla almıyorum.Ama malzeme olarak başka yemek yapılırsa yaparım.:kk77:
Aa bakayım hemen. Glutensiz unla herşey yapılır. Nasip olursa yarın pide yapacağım bakalım nasıl olacak:) Normal milföyle ne yaparsan glutensz olanıyla da yapılır. Ben milföyle mantı yapmıştım daha önce. Tatlı da yapılır bak kat kat neydi o unuttum adını. Şerbetli baklava değil:)

Aslında bende bi konu açsam glutensiz yemekler pastalar börekler diye ne iyi olur. Çünkü herşey glutensiz bizim evde. Pide lahmacun poğaça börek kek kurabiye ekmek krep lavaş..

deynepnaz deynepnaz bende herkes kadar istiyorum tabi.. ama ben heyecanlı bir tipim.. ondan bu kadar dile getiriyor olabilirm :dondurma:

CocoChanelmademoiselle CocoChanelmademoiselle aşk olsun. . Ben bikaç oy farkla kaybetsem üzülmicek miyim?? :KK43:
Canim tabikide uzulursun ama,portakal sulu ordek 7 defa katilmasina ragmen hepsini kil payi kaybetmis.bu sefer de basina ayni sey geldi.yalnis anlama,ben baska tarifler arasinda rekabet olur diye dusunmustum.ve bu sefer portakalin birinci olmasini istiyorum.hayirlisi olsun ikiniz icinde

Aa bakayım hemen. Glutensiz unla herşey yapılır. Nasip olursa yarın pide yapacağım bakalım nasıl olacak:) Normal milföyle ne yaparsan glutensz olanıyla da yapılır. Ben milföyle mantı yapmıştım daha önce. Tatlı da yapılır bak kat kat neydi o unuttum adını. Şerbetli baklava değil:)
Milföyle baklava,. sobiyet(o'nun üstünde noktalar var,tel düzeltmesi,yeterince akıllı değil galiba) yapan da var ama tuzlu olduğu için nasıl olur tadı bilemedim.

Canim tabikide uzulursun ama,portakal sulu ordek 7 defa katilmasina ragmen hepsini kil payi kaybetmis.bu sefer de basina ayni sey geldi.yalnis anlama,ben baska tarifler arasinda rekabet olur diye dusunmustum.ve bu sefer portakalin birinci olmasini istiyorum.hayirlisi olsun ikiniz icinde
7 kere katılan benim,O ,9 kere katılmış:olamaz:

X