Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Çok tatlısın coco :110::63:
Çoğumuz Coco ile aynı düşünüyoruz.Büyük fark olsa arada neyse de az farkla kaybetmek kötü.:olamaz:
Ben hiç perde pilavı yemedim .Madem bu kadar sevilen bir tarif ben de deneyeyim :KK48:
Bu arada ben kesin Nevoş 1.olur diyordum ,ben ne tahminde bulunsam tersi çıkıyor:skandal:

Hafta sonları yoğun oluyorum ,bir de oğlan laptopa el koydu sınava çalışıyor ,telden yazmaktan zor geldiği için fazla yazamıyorum :KK45:
Ben hep teldeyim. Çoğu yemek konusunu burda açıyorum aksine:dondurma: herkes telde zor diyo ama bence bilgisayar da daha zor. Akıllı klavye benim can dostum :KK48:

Çoğumuz Coco ile aynı düşünüyoruz.Büyük fark olsa arada neyse de az farkla kaybetmek kötü.:olamaz:
Ben hiç perde pilavı yemedim .Madem bu kadar sevilen bir tarif ben de deneyeyim :KK48:
Bu arada ben kesin Nevoş 1.olur diyordum ,ben ne tahminde bulunsam tersi çıkıyor:skandal:
Bende yememiştim:) ilk kez yaptım çok beğendim. Ev halkıda beğenince benimde tercihim olacak sanıırm artık.

Bende yememiştim:) ilk kez yaptım çok beğendim. Ev halkıda beğenince benimde tercihim olacak sanıırm artık.
Ben de kendimi anormal görmüştüm hiç yemedim diye ,yuppii demek ki normalmişim :KK45:
Geçen gün facede gördüm ,aynı porsiyonluk milföy hamurla da yapmışlar:kk77:
Sen şimdi glutensiz yapıyorum diyeceksin tabi başka.:KK48:
Özellikle iftar davetine şık bir yemek ,yapmam lazım bu tarifi,benim gibi bilmeyenler olursa havam olur:KK53:

Ben de kendimi anormal görmüştüm hiç yemedim diye ,yuppii demek ki normalmişim :KK45:
Geçen gün facede gördüm ,aynı porsiyonluk milföy hamurla da yapmışlar:kk77:
Sen şimdi glutensiz yapıyorum diyeceksin tabi başka.:KK48:
Özellikle iftar davetine şık bir yemek ,yapmam lazım bu tarifi,benim gibi bilmeyenler olursa havam olur:KK53:
Evet onuda görmüştüm tarif ararken. Bizim evde glutensiz diyet yapıldığı için milföy kullanılmaz. Ama glutensiz milföy görürsen haber et bana :rapci:çok güzel tarifler var milföyle.

X