Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Sunum denilince aklıma senle harbi geliyorsunuz, yaptığıma şükredin hallerinize bayılıyorum :KK70:
Harbinin makarna sunumuna bak,bir de Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil in makarna sunumuna bak.:KK53:
Ben Onun makarna yarışmasındaki sunumunu çok beğenmiştim.Diğer konularında da mesela börek sunumu da ye beni diyor,ekrana yapıştırıyor insanı:KK45:İç kısıra hiç bakma bile ,yine sipariş verirsin :KK70:

Harbinin makarna sunumuna bak,bir de Munzevi Zencefil Munzevi Zencefil in makarna sunumuna bak.:KK53:
Ben Onun makarna yarışmasındaki sunumunu çok beğenmiştim.Diğer konularında da mesela börek sunumu da ye beni diyor,ekrana yapıştırıyor insanı:KK45:İç kısıra hiç bakma bile ,yine sipariş verirsin :KK70:
Bak unutmuşum makarnasını çok beğenmiştim :kk77:

Ne yedirdin ,içirdin de çıkamıyorum buradan diyeceğim de ekrandan birşey de yenilmiyor:KK70:
İnatçılık var birazcık,o madalya bu profile gelecek ,o kadarr diyorum ama o da inat ediyor ,gelmiyor:KK53:
Yok madalya hemen gelsin sorun değil:KK45:Ama en az 10 kategori daha var katılman gereken onu diyorum:KK53:
Ben birşey yapmadım:-)

X