Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Ben hep buralardayım da yazmıyorum ,okuyucu olarak takılıyorum :dondurma:

Hemen bahane:skandal:
Ben okuma bayramını kendim organize ediyorum.:KK45:
Şiirler,gösteriler,davetiyeler,kıyafetler,süsleme,ikramlıklar,oğlumunda hem folklör gösterisi var hem de sunucu olacak.:KK45:
100 tane şeker hamurlu kurabiye yapmam lazım bu hafta:KK45:
Ben ne yapayım:mad:
Yine de pilav yapacağım inşaallah:KK68:
Allah kolaylık versin canım:KK68:
Uygun olursan bekliyorum:KK68:
41 kere maşallah sana:nazar: .10 parmağında 10 marifet :nazar:

Bizim de dersler ağır canım öğretmenimiz derslerle ilgileniyor bu işleri ben hallediyorum :KK66:
Folklör için özel hocamız var canım sene başından beri beden yerine folklör çalışıyorlar:KK66:
Diğer gösterileri çocuklar evde videosunu izleyip çalıştılar.Sadece son ders geçen hafta prova yaptılar..
Bir sefer olacak bari güzel olsun.:KK200:
Amin canım inşaallah:nazar::KK200:
Anne olmak kolay değil:KK45:
Tamda dediğim gibi becerikli hatunsun bide sanırım sınıf annesi sensin :KK66: biz de beden eğitimi müzik dersi falan Yok valla :63:

Annelik zormuş 2 çocuktan sonra değil de okuldan sonra anladım bunu :anneadayı:

Tamda dediğim gibi becerikli hatunsun bide sanırım sınıf annesi sensin :KK66: biz de beden eğitimi müzik dersi falan Yok valla :63:

Annelik zormuş 2 çocuktan sonra değil de okuldan sonra anladım bunu :anneadayı:
O kadar işinin gücünün arasında sıkılmadan sınıf anneliği yapıyor :sampiyon: Düşünüyorum da hayatta işim olmaz yani, insanlarla uğraşılmaz ya:ıslık:Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi var:nazar:

O kadar işinin gücünün arasında sıkılmadan sınıf anneliği yapıyor :sampiyon: Düşünüyorum da hayatta işim olmaz yani, insanlarla uğraşılmaz ya:ıslık:Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi var:nazar:
Maşallah diyelim de :nazar:

Sınıf anneliği değil Veli olmak bile zor , iki meraba meraba dedik kadın gelip borç para istiyor :KK57:

Herkese herşeyi beğendirmek çok zor para işleri var vermiyorlar günlerce peşinde koş

Okulda etkinlik olunca herkesten önce orda olmak zorundasın :işsiz:

Kısacası zor iş:confused:

Valla bende uğraşamam yani Allah kolaylık versin nevresteye :KK69:

Maşallah diyelim de :nazar:

Sınıf anneliği değil Veli olmak bile zor , iki meraba meraba dedik kadın gelip borç para istiyor :KK57:

Herkese herşeyi beğendirmek çok zor para işleri var vermiyorlar günlerce peşinde koş

Okulda etkinlik olunca herkesten önce orda olmak zorundasın :işsiz:

Kısacası zor iş:confused:

Valla bende uğraşamam yani Allah kolaylık versin nevresteye :KK69:
Yok artık rahatlığa bak:bicak:

Ben hazır pilavlar varken bizim yöresel birşeyimiz var onu mu yapsam dedim de evi toplamaya başladım, ev arıyorum:KK66: tarifim yarışmalık tarif değil tabi ürkmesin kimse:KK70:
Birden mi karar verdin?Hamile halinle de zor olur biraz.Allah kolaylık versin:dua:
Ben çoğu zaman iddialı tarif diyorum tariflerime de sanki 1.oluyorum :KK53:

Birden mi karar verdin?Hamile halinle de zor olur biraz.Allah kolaylık versin:dua:
Ben çoğu zaman iddialı tarif diyorum tariflerime de sanki 1.oluyorum :KK53:
Olursun olursun, katıldıkça uzmanı oluyorsun :-)
Hamile kalınca gidelim dedik, çocuk için uygun değil bu evim, 30 senelik 70 metrekare, anca ayaklandık, ben pek birşey yapmıyorum sadece kişisel eşyalarımı toparlarım, gerisini nakliyat halleder. Temizliğe de kadın tutarız zaten, mecbur yapalıcak ne yapalım :KK35:

Olursun olursun, katıldıkça uzmanı oluyorsun :-)
Hamile kalınca gidelim dedik, çocuk için uygun değil bu evim, 30 senelik 70 metrekare, anca ayaklandık, ben pek birşey yapmıyorum sadece kişisel eşyalarımı toparlarım, gerisini nakliyat halleder. Temizliğe de kadın tutarız zaten, mecbur yapalıcak ne yapalım :KK35:
Hadi inşallah diyeyim :KK48:Tabii önce katılmak lazım:KK53:
70 metrekare bayağı küçükmüş gerçekten.Ama temizliği de çabuk biterdir:KK45:
Ben yap yap bitiremiyorum :skandal:

Bakalim canim:) katilmaya niyetim var ama cok yoğunum ortalara dogru bi firsatini bulup tarifi hazirlasam cok iyi olur:))
Ay cok merak ediyorum nasil tarifler gelecek :) bende bugün malzemeyi alıp baslarim insallah

X