Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Ben yine etiketlenmişim abreka da çok istiyor katıl diye bu ara daha da imkansız bi dünya etkinliğimiz var En Büyük TÜRKİYEokuma bayramı hazırlıklarımız var 4 tane görevi var oğlumun koca bi sayfa ezber:kahve: napıcam ben hofff

Bakalım kısmet , elbet bir gün katılırım modundayım Nevreste Nevreste sevgili editörüm teşekkür ettim :KK19:

Pilavdan anlamam belki tarif bulup yaparım yoksa düz pilav yapıyorum :KK70:

Hoş böyle sunumsuz yemekler daha çok ilgi görüyor ya :hamarat:

Ben yine etiketlenmişim abreka da çok istiyor katıl diye bu ara daha da imkansız bi dünya etkinliğimiz var En Büyük TÜRKİYEokuma bayramı hazırlıklarımız var 4 tane görevi var oğlumun koca bi sayfa ezber:kahve: napıcam ben hofff

Bakalım kısmet , elbet bir gün katılırım modundayım Nevreste Nevreste sevgili editörüm teşekkür ettim :KK19:

Pilavdan anlamam belki tarif bulup yaparım yoksa düz pilav yapıyorum :KK70:

Hoş böyle sunumsuz yemekler daha çok ilgi görüyor ya :hamarat:
Hemen bahane:skandal:
Ben okuma bayramını kendim organize ediyorum.:KK45:
Şiirler,gösteriler,davetiyeler,kıyafetler,süsleme,ikramlıklar,oğlumunda hem folklör gösterisi var hem de sunucu olacak.:KK45:
100 tane şeker hamurlu kurabiye yapmam lazım bu hafta:KK45:
Ben ne yapayım:mad:
Yine de pilav yapacağım inşaallah:KK68:
Allah kolaylık versin canım:KK68:
Uygun olursan bekliyorum:KK68:

Hemen bahane:skandal:
Ben okuma bayramını kendim organize ediyorum.:KK45:
Şiirler,gösteriler,davetiyeler,kıyafetler,süsleme,ikramlıklar,oğlumunda hem folklör gösterisi var hem de sunucu olacak.:KK45:
100 tane şeker hamurlu kurabiye yapmam lazım bu hafta:KK45:
Ben ne yapayım:mad:
Yine de pilav yapacağım inşaallah:KK68:
Allah kolaylık versin canım:KK68:
Uygun olursan bekliyorum:KK68:
Evet valla bahane olmuş seninkinin yanında bizde niye Yok böyle şeyler yaa :confused:

Pilavı da yine mi pilav hanım yapsın :KK70:

Kabul ediyorum iğrenç bi espiri oldu :)

Maşallah senin oğlanın da işi zor rabbim muvaffak eylesin :KK200:

Biz de dersler çok ağır geliyor o sebebten sanırım öğretmen bu tarz şeyler yapmıyor :deli:

Allah kolaylık versin canım , valla marifetli hatunsun maşallah :nazar:

Evet valla bahane olmuş seninkinin yanında bizde niye Yok böyle şeyler yaa :confused:

Pilavı da yine mi pilav hanım yapsın :KK70:

Kabul ediyorum iğrenç bi espiri oldu :)

Maşallah senin oğlanın da işi zor rabbim muvaffak eylesin :KK200:

Biz de dersler çok ağır geliyor o sebebten sanırım öğretmen bu tarz şeyler yapmıyor :deli:

Allah kolaylık versin canım , valla marifetli hatunsun maşallah :nazar:
Bizim de dersler ağır canım öğretmenimiz derslerle ilgileniyor bu işleri ben hallediyorum :KK66:
Folklör için özel hocamız var canım sene başından beri beden yerine folklör çalışıyorlar:KK66:
Diğer gösterileri çocuklar evde videosunu izleyip çalıştılar.Sadece son ders geçen hafta prova yaptılar..
Bir sefer olacak bari güzel olsun.:KK200:
Amin canım inşaallah:nazar::KK200:
Anne olmak kolay değil:KK45:

X