Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Ne alakası var anlamadım. . Yarışmadan çekil demeye getirmedim.. ben üzülüyorum ama sen kazanırsan haketmiyorsun demek istemiyorum sende kazanmayı hakediyorsun demek istedim. Sende kazanmayı istersin tabi ama en basitinden herkes inş portakal sulu ördek kazanır dedi.. olabilir.. bende o kazansın çok isterim. Ama oy vermeyen biri gelip okuduğunda aa demek o daha çok katıldı daha çok hakediyor diye oy kullanabilir yada defalarca maklubenin kazanmasına çok şaşırdım tarzı yorumlar yapıldı. Ben hiçbirine cevap yazdım mı ki antipatik yorum olsun.. sadece heyecanlı bi insanınım.. beni tanısaydınız anlardın.. çok fazla dillendirmiş olabilirim ama inş kazanırımdan başka tarz yorum yapmadım ki.. o da heyecanımdan.. neticede yarışma. .
Canim,kimsenin senin birinci olmani istemene birsey dedigi yok ki,herkes gibi seninde emegin var elbette birinci olmak seninde hakkin.bunu bu kadar istemende hakkin.sadece orda soylenen sey,portakalin yine her defasında oldugu gibi 3 5 oyla kaybetmesi üzücü oldu.ve sen en basindan beri bu kadar cok dile getirince konuyu actigindan beri,hepimiz buna sasirdik yani.herkesin kendinden sonra birinci olmasini istediği bi tarif var ve bunu dillendirdi.insanlarin ben once yorumlara bakarak oy verdigini düşünmüyorum.bildirim gelince ilk olarak tariflerin bulundugu sayfa cikiyor.sen diyorsun ki bu yorumlari gorenler ona oy verir.ardindan da üzülürüm şöyle böyle diyorsun.o zaman sen bunlari da ne kadar üzüldüğümü görsünler de bana oy versinler diye yazdin.soylemlerinden bu cikiyor ortaya.herneyse,zaten birincisin suan. Arti birsey daha ekleyeyim,evet maklubenin kazanmasina şaşırdık çünkü farkli iddiali tariflerde vardi.ama sadece şaşırdık.kimse senin hakkin değil haketmedin şöyle böyle demedi.kazanirsan zaten birinciligi hakettin demektir.hayirlisi olsun

Demek ki hayatta hiçbirşeyi bu kadar istemeyeceğiz. Hayatta olur olmadık şeylere,bu kadar basit şeylere üzülmeyeceğiz.Şimdi birincisiniz tebrik ederim. Peki tadı kaldı mı? Hala ilk günkü gibi misiniz? Saymadım ben kaç kere katıldığımı bile. Nevreste yi seviyorum. Onun bulunduğu bölümün içinde olmayı seviyorum. Sonucu da oldum ben. Güldüm geçtim bi sonrakine katıldım bazen hiç katılmadım da.
Hayatın eğlence kısmını kaçırıyorsunuz. Ben burda sizinle çok güzel tatlı bir rekabet içinde olmayı dilerdim. Espiriler yapıp eğlenceyi yükseltmek isterdim. Keşke öyle olsaydı. En azından kim kazanırsa kazansın tadı olurdu. Ama siz üzüleceğim diyorsunuz. Ben sizi kimseyi üzmek istemem. O yüzden sustum. Yazmadım. Siz üzülmeyin lütfen........

Nevreste Nevreste köftesiz lebeniye çorbası olmaz mı ki yaaa:skandal: ilk kez yapacağım iftara bakalım nasıl olacak:super:
Olur canım neden olmasın kuşbaşı veya sadece kıyma kavurarak yapabilirsin:KK66:

Sanırım sonuncu olmuşum :KK48: sağlık olsun bana oy veren arkadaşlarıma teşekkür ederim :KK15:

Yarışma heyecanı başka oluyor bi daha katılır mıyım bilmiyorum, ama kazanmasını istediğim bi üye var tarifi de çok başarılı inşallah kazanır :nazar:

Lütfen böyle gereksiz şeyler için üzülmeyin, hayat çok kısa anı yaşayın :halay:
Bence tarifin çok başarılı bence sunumunda çok iyi uygun bir kategoride tekrar bekliyorum:KK19:

X