Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Ne alakası var anlamadım. . Yarışmadan çekil demeye getirmedim.. ben üzülüyorum ama sen kazanırsan haketmiyorsun demek istemiyorum sende kazanmayı hakediyorsun demek istedim. Sende kazanmayı istersin tabi ama en basitinden herkes inş portakal sulu ördek kazanır dedi.. olabilir.. bende o kazansın çok isterim. Ama oy vermeyen biri gelip okuduğunda aa demek o daha çok katıldı daha çok hakediyor diye oy kullanabilir yada defalarca maklubenin kazanmasına çok şaşırdım tarzı yorumlar yapıldı. Ben hiçbirine cevap yazdım mı ki antipatik yorum olsun.. sadece heyecanlı bi insanınım.. beni tanısaydınız anlardın.. çok fazla dillendirmiş olabilirim ama inş kazanırımdan başka tarz yorum yapmadım ki.. o da heyecanımdan.. neticede yarışma. .
Mesajinizi okudum ve diger arkadasa karsi bi art niyetiniz oldugunu düşünmüyorum. Ki cogu kisi böyle dusunmus nedenini bende anlamadim malesef. Bende yarismanin boyle sonuclanacagini beklemiyodum ama buraya gelip maklubenin kazanmasi beni cok sasirtti maklube nasil önde diyede yazmam. Sanki yemegini kücümser gibi. Bence yanlis bi davranis. Birinci olmayi hepimiz istiyoruz sen cok kere tekrar edersin baskasi az eder bi baskasi gelip burda yorum bile yazmaz. Senin 1.olmayi cok istemen yada buraya yazman beni neden rahatsiz etsin ki? Bi sorun olsa yönetim yasak derdi. Boyle yazmak uygun degil derdi. Benim fikrim bu sekilde ama eger 1.olamazsanizda sonraki kategori tekrar denersiniz:)

Ben demistim zati portakal alir diye :süslü:
Ama nevrestenin tarifi görünce sonra nevresteye dönmüştüm :KK48: ama bu oylama cok sasirtti beni.maklubenin bu kadar cok oy alacagini dusunmemistim.yarisma deynep portakal nevreste arasinda gider demistim.hic belli olmuyor gercekten
Ben de ne demiştim ,kaptırınca yorumlara kazanamayınca zor oluyor demiştim.Kendimi bu sefer kaptırmadım ,o yüzden rahatım.:KK45:
Sadece bir kişinin tahmini tuttu.Genelde bu kişinin tahminleri hep tutar.Kim olduğunu yazmayayım.Bir daha ki yarışmada lazım olur belki düşünceleri:KK53:

Çok fazla konuşmakta uygun değil diye düşünüyorum.Oy vermeye gelenler etkilenebilir:KK66:
Özellikle önde giden arkadaşlar buna dikkat etse iyi olacak:KK45:
Portakal sulu ördek 3 yıldır katılıyor.Ben de sayısını unuttum:KK45:Ama hep kıl payı kaçırıyor.:KK45:
Bu saatten sonra akışına bırakacğız.Kimin nasibi ise o alırEn Büyük KK
IMG_8238.jpg

Bölüm editörünün yarışmanın gidişatını yönlendirmeye çalışılmasına yönelik son mesajı ortada. Zaten ortada yönetici yorumu varken, yönetici açıklama yapmadı demek için ya konuyu takip etmiyorsunuz ya da ciddi derecede art niyetlisiniz.
Haklı olarak herkesin kazanmasını istediği, favori gördüğü tarif var. Şakalaşmalar, heyecanlar yerini duygu sömürüsüne bırakmasın. İnsanlar keyif aldığı için yarışmaya katılıyor ve takip ediyor.

Eki Görüntüle 2001916
Bölüm editörünün yarışmanın gidişatını yönlendirmeye çalışılmasına yönelik son mesajı ortada. Zaten ortada yönetici yorumu varken, yönetici açıklama yapmadı demek için ya konuyu takip etmiyorsunuz ya da ciddi derecede art niyetlisiniz.
Haklı olarak herkesin kazanmasını istediği, favori gördüğü tarif var. Şakalaşmalar, heyecanlar yerini duygu sömürüsüne bırakmasın. İnsanlar keyif aldığı için yarışmaya katılıyor ve takip ediyor.
Benim duygu sömürüsü yaptığımı düşünüyorsanız öyle bir niyetim yok.. bir üye oylar eşitlenmiş hippo üzülecek yazdı onun üzerine üzüldüğümü ama portakal sulu ördeğin de hakettiğini yazdım. Lütfen konuyu saptırmayın. Duygu sömürüsü falan diye..

Benim duygu sömürüsü yaptığımı düşünüyorsanız öyle bir niyetim yok.. bir üye oylar eşitlenmiş hippo üzülecek yazdı onun üzerine üzüldüğümü ama portakal sulu ördeğin de hakettiğini yazdım. Lütfen konuyu saptırmayın. Duygu sömürüsü falan diye..
Kişisel olarak tanımıyorum hiçbir art niyet ya da sempati besleyeceğim bir konumunuz yok. Ama ben gelip herhangi bir konuda sürekli üzülürüm çok üzülürüm daha da üzülürüm dersem bir yerden sonra sömürüye girer. Değilse bile ramak kalmıştır, gördüğüm budur.

Kişisel olarak tanımıyorum hiçbir art niyet ya da sempati besleyeceğim bir konumunuz yok. Ama ben gelip herhangi bir konuda sürekli üzülürüm çok üzülürüm daha da üzülürüm dersem bir yerden sonra sömürüye girer. Değilse bile ramak kalmıştır, gördüğüm budur.
Bakın herkes portakal sulu ördek kazansın çok üzülür haketti tarzı yorumlar yapınca bende üzülürüm demek istedim. Ama duygu sömürüsü yaparak bana oy verin yoksa üzülürüm Yarışmadan çekil yoksa üzülürüm tarzı yorumlar yapıyormuşum gibi lanse ediyorsunuz. .benim üzüldüğüm nokta o haketti o çok katıldı tarzı yorumlar. . Lütfen bu konuda daha fazla yorum yapmayın bende yapmıcam..

Bakın herkes portakal sulu ördek kazansın çok üzülür haketti tarzı yorumlar yapınca bende üzülürüm demek istedim. Ama duygu sömürüsü yaparak bana oy verin yoksa üzülürüm Yarışmadan çekil yoksa üzülürüm tarzı yorumlar yapıyormuşum gibi lanse ediyorsunuz. .benim üzüldüğüm nokta o haketti o çok katıldı tarzı yorumlar. . Lütfen bu konuda daha fazla yorum yapmayın bende yapmıcam..
Aynı yere çıkar, söylemek istediğimiz şeyi illa açık açık yazmamıza gerek yok tek cümle de yeter karşı tarafın anlamasını sağlamaya, Siz yapmasanız ben zaten yapmazdım ortada editör mesajı varken, yok sayılıp başka yerlere çekmeye çalışırsanız ben de gelip yapılmaya çalışan şeye dikkat çekerim.
Kaldı ki sizin mesajlara cevap olarak geliyor portakal sulu ördeğin üzüleceği, yarışma güzel, emek var, eğlence var ama kaybetmek hayatın sonu değil, portakal sulu ördek üzülüp yıkılmaz, hayattan kopmaz, abartılacak tepki vermez. 2 espiri yapar gelecek yarışmaya yine katılır.

Aynı yere çıkar, söylemek istediğimiz şeyi illa açık açık yazmamıza gerek yok tek cümle de yeter karşı tarafın anlamasını sağlamaya, Siz yapmasanız ben zaten yapmazdım ortada editör mesajı varken, yok sayılıp başka yerlere çekmeye çalışırsanız ben de gelip yapılmaya çalışan şeye dikkat çekerim.
Kaldı ki sizin mesajlara cevap olarak geliyor portakal sulu ördeğin üzüleceği, yarışma güzel, emek var, eğlence var ama kaybetmek hayatın sonu değil, portakal sulu ördek üzülüp yıkılmaz, hayattan kopmaz, abartılacak tepki vermez. 2 espiri yapar gelecek yarışmaya yine katılır.
Bu kadar yaklaşmışken kazanamazsam üzülürüm yazdım sadece ama portakal portakal sulu ördek te hakediyor dedim.. ölürüm biterim bidaha yarışmaya katılmam diye bişey demedim. Ayrıca editör yazdıktan sonra yazmadım sadece alıntılara cevap verdim. Siz konuyu saptırıyorsunuz..

X