Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
Konu ne? Sürekli olarak üzülürüm yazılması (üzülürüm mesajınız 1 tane değil!!) Yazdığım ne? Duygu sümürüsü sapma nerde? Yöneticinin mesajı kısmı size değil onu da alınması gereken alınır.

Demek ki hayatta hiçbirşeyi bu kadar istemeyeceğiz. Hayatta olur olmadık şeylere,bu kadar basit şeylere üzülmeyeceğiz.Şimdi birincisiniz tebrik ederim. Peki tadı kaldı mı? Hala ilk günkü gibi misiniz? Saymadım ben kaç kere katıldığımı bile. Nevreste yi seviyorum. Onun bulunduğu bölümün içinde olmayı seviyorum. Sonucu da oldum ben. Güldüm geçtim bi sonrakine katıldım bazen hiç katılmadım da.
Hayatın eğlence kısmını kaçırıyorsunuz. Ben burda sizinle çok güzel tatlı bir rekabet içinde olmayı dilerdim. Espiriler yapıp eğlenceyi yükseltmek isterdim. Keşke öyle olsaydı. En azından kim kazanırsa kazansın tadı olurdu. Ama siz üzüleceğim diyorsunuz. Ben sizi kimseyi üzmek istemem. O yüzden sustum. Yazmadım. Siz üzülmeyin lütfen........

Nevreste köftesiz lebeniye çorbası olmaz mı ki yaaa ilk kez yapacağım iftara bakalım nasıl olacak

Gayette olur, Yoğurt çorbası gibi olur tadı nohutta var gerçi bunda.

Cnm bende bu durumun içinde olmaktan mutlu değilim.. hatta senle ilk şakayla karışık mesajlaştık. Üzülürüm yazdım keşke yazmasaydım ama hayata küsmem. Tekrar katılırım uygun kategori olursa.. onu (üzüldümü) bir anlık heyecanla yazdım ama çok büyüdü.. kusura bakma lütfen..

Sanırım sonuncu olmuşum sağlık olsun bana oy veren arkadaşlarıma teşekkür ederim

Yarışma heyecanı başka oluyor bi daha katılır mıyım bilmiyorum, ama kazanmasını istediğim bi üye var tarifi de çok başarılı inşallah kazanır

Lütfen böyle gereksiz şeyler için üzülmeyin, hayat çok kısa anı yaşayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…