Pilav Tarifleri Pilav Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz pilav tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    605
  • Anket Kapalı .
@Portakal Sulu Ordek inan beraberliğe razıyım çünkü seni çok seviyorum. . Gerçekten hak ediyorsun ama bu kadar yaklaştıktan sonra kaybedersem çok üzülürüm. .
Şans yani ne yapsın yarışmadan mı çekilsin :) Kimin nasibiyse o alır, belli olmaz tabi beraberlikte olabilir, daha 2 gününüz var.

Bence Portakal sulu Ördek daha çok üzülürHep katılıyor ve hep kıl payı kaçırıyor
Bende ayni fikirdeyim sabahtan beri dua ediyorum insallah birinci olur diye.berabere kalsalar ikiside hediye alsa cok cok daha guzel olur.ama bu kategoride portakalin almasını cok istiyorum ne bilim.insallah olur.umut kesilmez oy birden 71 e cikti masallah nazar degmesin.

Bence Portakal sulu Ördek daha çok üzülürHep katılıyor ve hep kıl payı kaçırıyor
Ya her yarışmaya kazanmak için katılıyor insanlar, yarışmaya katılayım da sonuncu olayım diyeni duymadım, Portakal sulu ördeğin kaçıncı yarışması saymayı bıraktım artık Yani biraz fazla dile geldi bu sefer değişik geldi banada.

Çok fazla konuşmakta uygun değil diye düşünüyorum.Oy vermeye gelenler etkilenebilir
Özellikle önde giden arkadaşlar buna dikkat etse iyi olacak
Portakal sulu ördek 3 yıldır katılıyor.Ben de sayısını unuttumAma hep kıl payı kaçırıyor.
Bu saatten sonra akışına bırakacğız.Kimin nasibi ise o alır

Aynen ilk sıradakiler sessiz dursun biz sohbet edelim katılıyorum

Kk yne beni yanılttı. Demiştim oy verenler kk üyeleri olmasaydı porsiyon perde pilavı %99 alırdı diye. Bana sen misin bizi öyle gören dediler sanki
Ben demistim zati portakal alir diye
Ama nevrestenin tarifi görünce sonra nevresteye dönmüştüm ama bu oylama cok sasirtti beni.maklubenin bu kadar cok oy alacagini dusunmemistim.yarisma deynep portakal nevreste arasinda gider demistim.hic belli olmuyor gercekten

Bir tek benim tarifi tutturamadınızBen baştan söylemiştim

@Portakal Sulu Ordek inan beraberliğe razıyım çünkü seni çok seviyorum. . Gerçekten hak ediyorsun ama bu kadar yaklaştıktan sonra kaybedersem çok üzülürüm. .
Hippocum, birseyi soylemeden gecemiycem.evet,öyle bi yazmissin ki, sanki portakala yarismadan cekil der gibi :))
Herkes kazanmak ister,bende kazanmak isterim keza sende herkes.yalnız soylemlerin biraz antipatik duruyor.farzedelim ki kazanamadin,elbette uzulursun ama cok fazla buyutecek,yada cok fazla içerleyecek bir durum yok ki.olmazsa bidahakine.hem eğlence mesguliyet de oluyor bize.yarismanin basindan beri insallah kazanirim insallah kazanirim şöyle böyle diye bitirdin kendini.tamam,bende dedim ama sen cok cok fazlaca dile getirdin sanki bunu ve hos olmuyor bence.hayirlisi olsun hakkinizda.bi yarisma oldugunu unutmayalm bence

Ne alakası var anlamadım. . Yarışmadan çekil demeye getirmedim.. ben üzülüyorum ama sen kazanırsan haketmiyorsun demek istemiyorum sende kazanmayı hakediyorsun demek istedim. Sende kazanmayı istersin tabi ama en basitinden herkes inş portakal sulu ördek kazanır dedi.. olabilir.. bende o kazansın çok isterim. Ama oy vermeyen biri gelip okuduğunda aa demek o daha çok katıldı daha çok hakediyor diye oy kullanabilir yada defalarca maklubenin kazanmasına çok şaşırdım tarzı yorumlar yapıldı. Ben hiçbirine cevap yazdım mı ki antipatik yorum olsun.. sadece heyecanlı bi insanınım.. beni tanısaydınız anlardın.. çok fazla dillendirmiş olabilirim ama inş kazanırımdan başka tarz yorum yapmadım ki.. o da heyecanımdan.. neticede yarışma. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…