Pijama Partisi

Akşama beni istemeye geliyorlar bahanesi gibi 😂
Sonra şey derim "aa resmin gitti" :KK70: Engeller kaçar valla manyak bu diye.

Düşünsene mesaj atıyorum naber falan diye.
+Ya dün rüyamda seni gördüm.
-Ee
+Sendeyiz, elinden tutup yatak odana götürüyorum seni
-Oo. Sonra napıyoruz?
+Sonra estravenin çeyizleri senin odanın her yerine saçılmış böyle koli koli
-Çeyiz?
+He ya. Yataktan sürahi falan topluyoruz. Hayır olsun inşallah, ne demek acaba bu rüya?
-Canım benim işim çıktı sonra konuşu.....
+?? Noldu resmin gitti? :KK70:

Ahahha resmen "seni alıcam oğlum" der gibi :KK70:

Hahaha benim de yoktu bişeycik olmaz tur bindirirsin sen bu kadına. Lütfen bindir çünkü. :confused:
Ula çakma kardeş dedik bağrımıza bastık, nasıl hayın nasıl zalım bir kadın oldu.
Nikahı bassın beni ezikler de artık.

Olm bana herkes tur bindirebilir, birini bulucam da iş ilerleyecek de, evlilik gündeme gelecek de peheeyy. Adama arada dövme yaptırmam da lazım ahfhaha

Ula çakma kardeş dedik bağrımıza bastık, nasıl hayın nasıl zalım bir kadın oldu.

Olm bana herkes tur bindirebilir, birini bulucam da iş ilerleyecek de, evlilik gündeme gelecek de peheeyy. Adama arad dövme yaptırmam da lazım ahfhaha
İnsanlar nasıl bir sene içinde tanışıp evleniyor 😅 sende yaparsın

Ya o değil de elektriğe yine zam mı geldi. Bu ay faturam uçmuş babam mesaj atmış kızım napıyorsun orada diye 😂

İnsanlar nasıl bir sene içinde tanışıp evleniyor 😅 sende yaparsın

Ya o değil de elektriğe yine zam mı geldi. Bu ay faturam uçmuş babam mesaj atmış kızım napıyorsun orada diye 😂
Bir yıl mı içinde? Büyük konuşmayayım ama kendi adıma sanmıyorum ya :KK70:

Zam geldi mi bilmem de bu ay sabahlara kadar oturduysan çok yakmışsındır elektrik :KK8: Ya pil şarj ederken falan ahahfah

Olm bana herkes tur bindirebilir, birini bulucam da iş ilerleyecek de, evlilik gündeme gelecek de peheeyy. Adama arada dövme yaptırmam da lazım ahfhaha
Oy yirim ben seni. Takılıyorum sadece. 😘

ne yazdıracaksın “sevda’m” mı :KK70:

Abi durduk yere kim şu dövme lafını açtı yine ya, gugıl görsellerde tattooed men aramasına kaptırdım yine kendimi ahfahah vitrin bakar gibi bakıyorum.
KEMAL_SUNAL_FAKIR.Gif

X