Pijama Partisi

Aynı aynı, kaynımda da var aynı :)))
Bişey oluyor ne oluyor anlamış değilim, makinada çamaşırlar var arada dil çıkarıp geli geliyorum bezdumm. Şaka şaka kurumaları lazım
En son büyüğü küçüğüne hikaye anlatıyordu sızmışlar öylece, ulan diyorum uyurken ne de güzelsiniz
Başka konu olaydı bu saatte çocuğunu uyutmayan ebeveyn olarak taşlanıp, cahillikle suçlanacaktın.
Bak burada tık yok, durumumuzu bizden başka anlayan da yok zaten.😂
Benim büyük uyurken de güzel değil maalesef işte uyku terörü sağolsun, iliğimizi sömürdü 3 senedir.
Ama küçük aynı dediğin gibi delifişek.
Aşırı yaramaz ama aşırı tatlı ve sıcakkanlı.
Allah diyorum ilkini biraz bozuk verdi de ödül diye yolladı herhalde, ikinciye bakıp gülümseyip, ilkinin ağlamalarına katlanabiliyoruz😂

Başka konu olaydı bu saatte çocuğunu uyutmayan ebeveyn olarak taşlanıp, cahillikle suçlanacaktın.
Bak burada tık yok, durumumuzu bizden başka anlayan da yok zaten.😂
Benim büyük uyurken de güzel değil maalesef işte uyku terörü sağolsun, iliğimizi sömürdü 3 senedir.
Ama küçük aynı dediğin gibi delifişek.
Aşırı yaramaz ama aşırı tatlı ve sıcakkanlı.
Allah diyorum ilkini biraz bozuk verdi de ödül diye yolladı herhalde, ikinciye bakıp gülümseyip, ilkinin ağlamalarına katlanabiliyoruz😂
Burada tık yok, şu an daha ekşınlı konular var :KK70: :KK70:

Öyle bir şey olduğunu bilmiyordum, alerjik bünye diye araştırmak lazım aslında doğru diyorsun.
Yani tahriş olmuş bir yere alkol dökülmüş bir acı yapıyor saçma şekilde.
Zaten ne istek ne bir aksiyon kalmıyor ondan sonra😂
Bende de öyleydi ya. Hem o esnada yanardı hemde sonrasında.
Bir süre latekssiz kullandım (altın renkli kutuydu) o sıkıntı geçti. Daha sonra durexin yok ötesi olanına geçtim onda lateks varmış sonradan gördüm ama artık hassasiyet yapmıyor. Ya da yapmayacak kadar ince.

İşte böyle gece boyunca yazmam sabah kahvaltımı yaparken prezervatif önerisinde bulunurum 😌

Bende de öyleydi ya. Hem o esnada yanardı hemde sonrasında.
Bir süre latekssiz kullandım (altın renkli kutuydu) o sıkıntı geçti. Daha sonra durexin yok ötesi olanına geçtim onda lateks varmış sonradan gördüm ama artık hassasiyet yapmıyor. Ya da yapmayacak kadar ince.

İşte böyle gece boyunca yazmam sabah kahvaltımı yaparken prezervatif önerisinde bulunurum 😌
Durexin yok ötesini kullandık ama aynı maalesef.
Hatta markanın tüm kayganlaştırıcılarını da aldık, onda da yine aynı hassasiyet oluyor.
Eskiden hafifti çok etkilemezdi ama ikinci doğumdan sonra cosur cosur bir yanmadan bahsediyorum.
Doktora da gittim, anlattım dertlerimi.
Çok da şey etmedi yani, yine pek kaale alınmadan geri döndüm.
Kendi jinekoloğumdan randevu bulabilsem çocukluğuma kadar inip hocam bu niye böyle diye anlatasım var😂
Naptın bana doğumlarda içeride neşter mi unuttun nedir diye sorasım var😂
Çünkü yanma, his kaybı, karında saçma bir baskı, zevk alamama, regl dönemi sorunları vs bir sürü sorun yaşıyorum ve hepsini aslında bu yanmaya bağladım kendi zihnimde.

Bana iyi doğum kontrol yöntemi oldu, sevişmiyorum dolayısıyla o ayrı😂😂

Çünkü yanma, his kaybı, karında saçma bir baskı, zevk alamama, regl dönemi sorunları vs bir sürü sorun yaşıyorum ve hepsini aslında bu yanmaya bağladım kendi zihnimde.

Bana iyi doğum kontrol yöntemi oldu, sevişmiyorum dolayısıyla o ayrı😂😂
E ama bunlar ciddi sorunlar, niye kaale almadi ki doktorlar?

Bu arada Estraven Estraven 'den şikayetçiyim arkadaş ya. Dün rüyamda tam benim adamı tuttum elinden yatak odasına götürdüm, kapıyı açtım odanın her yeri, yatağın üstü estraven'in çeyizleriyle dolu! Koliler, üst üste tabak kase yığınları, her şey bardak, tabak çanak çeyiz! Sinirle yatağın üstünden sürahi falan alıyordum. Artık lütfen tencere tava konuşmayalım kabusum oldu yemin ederim ya. Ne güzel adamı gördüm rüyamda tam sevindim, tencere tavayla uğraştım yazık bana da ya.

Bu arada Estraven Estraven 'den şikayetçiyim arkadaş ya. Dün rüyamda tam benim adamı tuttum elinden yatak odasına götürdüm, kapıyı açtım odanın her yeri, yatağın üstü estraven'in çeyizleriyle dolu! Koliler, üst üste tabak kase yığınları, her şey bardak, tabak çanak çeyiz! Sinirle yatağın üstünden sürahi falan alıyordum. Artık lütfen tencere tava konuşmayalım kabusum oldu yemin ederim ya. Ne güzel adamı gördüm rüyamda tam sevindim, tencere tavayla uğraştım yazık bana da ya.
Ben sinsi sinsi bekliyorum o aradan çıkarsın çeyiz, düğün, çocuk işlerini oh tam rahatladık diyecekken sen ben patlarırım belki 😅

Spor yaptım sonra kendime ödül kurabiye yaptım onu kemiriyorum.
Nabıyonuz kızlar? Dün filmdelisi filmdelisi ile ekşının içinde bulduk kendimizi, bugün KudrAlobar KudrAlobar ile. Her günümüz ayrı hareket çok şükür.

Ben sinsi sinsi bekliyorum o aradan çıkarsın çeyiz, düğün, çocuk işlerini oh tam rahatladık diyecekken sen ben patlarırım belki 😅

Spor yaptım sonra kendime ödül kurabiye yaptım onu kemiriyorum.
Estraven'den önce davranamam da senden önce davranıp evlenmem lazım :KK70:

Çeyiz yapmayın demiyorum, hobi olarak yine yapın ama bu niye benim rüyamdaki cinsel hayatımı etkiliyor? Ben mecbur muyum yataktan sürahi toplamaya? :KK70:

Yakında rüyamda düdüklü tencereler kovalayacak herhalde tısss tıssss diye :KK70:

Ahfha yalnız adama rüyalarımı anlatıyorum da bunu anlatamam. Lyanna niyeti bozdu, yüzüğü takacak parmağıma diye korkup kaçar :skandal: :KK8:

Estraven'den önce davranamam da senden önce davranıp evlenmem lazım :KK70:

Çeyiz yapmayın demiyorum, hobi olarak yine yapın ama bu niye benim rüyamdaki cinsel hayatımı etkiliyor? Ben mecbur muyum yataktan sürahi toplamaya? :KK70:

Yakında rüyamda düdüklü tencereler kovalayacak herhalde tısss tıssss diye :KK70:
Ahah merak etme çeyizim yok.
Benden önce davranma ihtimalin de var. Ben biraz ağır kanlıyımdır😬

X