Pijama Partisi

Nabıyonuz kızlar? Dün @filmdelisi ile ekşının içinde bulduk kendimizi, bugün KudrAlobar KudrAlobar ile. Her günümüz ayrı hareket çok şükür.
Ne ekşını, hangi ekşın?

normalde 35 dakikada gittiğim yolu 18.05’te çıkıp 20,15’te eve girerek 2 saat 10 dakikada tamamladım. Bu arada susadım ve çişim geldi. Üstelik sigarayı azaltmaya çalıştığım için son sigaramı 12 civarı içmiştim. Şu an beynim lapa kıvamında

Ne ekşını, hangi ekşın?

normalde 35 dakikada gittiğim yolu 18.05’te çıkıp 20,15’te eve girerek 2 saat 10 dakikada tamamladım. Bu arada susadım ve çişim geldi. Üstelik sigarayı azaltmaya çalıştığım için son sigaramı 12 civarı içmiştim. Şu an beynim lapa kıvamında
Ne oldu o kadar? Trafik mi?

Ne ekşını, hangi ekşın?

Abi kardeş mevzuu :KK70:

O trafik niye öyleymiş, kaza falan mı var?

Sorma bi ara önümdekine yanımdakine çarpmak falan geçti içimden.

Yok kaza falan klasik iş çıkışı trafiği. Altıya beş kala çıkarsam sorun yok kurtarıyom altıdan sonra çıkarsam böyle saatlerce trafik. Totom bile ağrımış yeminlen.
Ben prensip olarak en yoğun trafikte bile yarım saatten uzak yerlere gitmiyorum 😌 kafam rahat
İş hayatı beni çok fena çarpacak ya😅 bak kınadım

X