Pijama Partisi

Yok gerçekten var lateks alerjisi ve bu nedenle lateks prezervatif kullanamayanlar. Biri arkadaşım hatta.

🙏🏻🙏🏻
duacınım...

Beni hatırla diyeceğim de çok pis olacak, demiyorum :KK70:

Ahahah ay annem bir gün çarşıda iki Belçikalı turistle karşılaşmış. Kesenin ne olduğunu anlamamışlar, anneme sormuşlar, annem de anlatmış. İki üç tane almışlar, thank you falan fasılları. Annem bir an boş bulunup "kullanırken beni hatırlayın" demiş :KK70: :KK70:
Onun gibi oldu bu :KK70:

Yoklama mı alıyorsun :KK70:

Filmdelisi çocukları uyuttu ya fink atıyor bak buralarda :KK70:
Nerde!
Wc eğitimi verdiğim oğlum 1 kere yatağına işemek suretiyle toplam 7 kere böğürerek uyandı, uyku terörü nüksetti.
Bir yandan yemek yapıyorum, bir yandan çocukla uğraşmaca ve kk😂
Mitoz bölünmeler halindeyim valla.
Görümce konusu dikkatimi çekti yaban’ın, onu okuyordum😂

Beni hatırla diyeceğim de çok pis olacak, demiyorum :KK70:

Ahahah ay annem bir gün çarşıda iki Belçikalı turistle karşılaşmış. Kesenin ne olduğunu anlamamışlar, anneme sormuşlar, annem de anlatmış. İki üç tane almışlar, thank you falan fasılları. Annem bir an boş bulunup "kullanırken beni hatırlayın" demiş :KK70: :KK70:
Onun gibi oldu bu :KK70:
Yok, ben oyuncak edinirsem seni anacağım😂😂😂

Nerde!
Wc eğitimi verdiğim oğlum 1 kere yatağına işemek suretiyle toplam 7 kere böğürerek uyandı, uyku terörü nüksetti.
Kemal Sunal'ın filmindeki robot Fatma Girik gibisin mübarek, aynı anda elinden kaç iş birden geliyor :KK70:

Nerde!
Uyku terörü gibi saçma seyler hep bu bebelerin başının altından çıkar zaten :)) kolaylıklar dilerim

Duyduk da güvercinle geri gitti selam herhalde, çocuğu 1 daha uyuttum sen yazana kadar :KK70:
Asıl terörü benimkiler yapıyor zavallı uykuya kalmış ihale :)) gece yatma saatleri geldi mi son bi hışımla kalan kudurukluklarını serpiyorlar. Atlama, çocuğum yapma evladım atma oğlum zıbar yavrummm hoop bu saat oluyor :))

Asıl terörü benimkiler yapıyor zavallı uykuya kalmış ihale :)) gece yatma saatleri geldi mi son bi hışımla kalan kudurukluklarını serpiyorlar. Atlama, çocuğum yapma evladım atma oğlum zıbar yavrummm hoop bu saat oluyor :))
Havsshjssh
O bizde de var ya, ne zaman evden çıkacak olsak, yemeğe oturacak ya da insan falan gelecek olsa tazmanya canavarı nasıl dönerdi çölde, aynı usül dalaşıveriyorlar.
Ben de hayatımı sorguluyorum o anlar, film izler gibi köşeden bakıp ‘bu an gerçek değil, senin hayatın değil, sakin ol’ telkini veriyorum 😂

Havsshjssh
O bizde de var ya, ne zaman evden çıkacak olsak, yemeğe oturacak ya da insan falan gelecek olsa tazmanya canavarı nasıl dönerdi çölde, aynı usül dalaşıveriyorlar.
Ben de hayatımı sorguluyorum o anlar, film izler gibi köşeden bakıp ‘bu an gerçek değil, senin hayatın değil, sakin ol’ telkini veriyorum 😂
Aynı aynı, kaynımda da var aynı :)))
Bişey oluyor ne oluyor anlamış değilim, makinada çamaşırlar var arada dil çıkarıp geli geliyorum bezdumm. Şaka şaka kurumaları lazım
En son büyüğü küçüğüne hikaye anlatıyordu sızmışlar öylece, ulan diyorum uyurken ne de güzelsiniz

X