Philips lumia kullanan hatunlardan yardım :)

Alexmi :KK53: nerdeee.... ıpl bu evde kullılanlar alex yok biliyorum ben canım ama pek memnun olmayan duymadım :KK66:
ayy o kadar cahilim işte bu konuda. ki yıllardır farklı farklı bölgeler için lazere gitmişliğim vardır.:KK53:
zaten bende kist var. doğum kontrol hapını bırakınca tekrar kist oluşuyo. o yüzden kıllar tamamen bitmese de tüy haline gelse iyi olur. ya bi de benim bi sıkıntım var. kolumda zebra deseni oluştu yanıktan. hala geçmedi. ama umudum var geçmesi konusunda. 4 aydır yanık ve beyaz rengi. geçmeye başladı ama hala belli oluyo. karşılaştınız mı böyle bir şeyle? çözüm önerisi?:KK61::KK61::KK61::110::KK14:

Bende beyaz ten siyah tüye uygunum diye düşünüyorum süt beyaz olmasamda beyazım :KK49:

Maalesef canım :110:

Evet canım bende onu aldım kilo bakımındanda geniş olduğumdan daha çok kıl olduğunu düşünüyorum :KK53:

Siyahsa etki eder canım :KK66:

Aldımda pazartesi anca gelicek vermediler ki hemen kullanayım :63::63:
O kadar da değildir canısı kilo işini takıntı etme...

Ben de alıcam bundan. Ben ve kıllarım artık bu dostluğu bitirmek istiyoruz:KK53:
Hamileyken kullanılıyor mu kızlar bilgisi olan var mı?

ayy o kadar cahilim işte bu konuda. ki yıllardır farklı farklı bölgeler için lazere gitmişliğim vardır.:KK53:
zaten bende kist var. doğum kontrol hapını bırakınca tekrar kist oluşuyo. o yüzden kıllar tamamen bitmese de tüy haline gelse iyi olur. ya bi de benim bi sıkıntım var. kolumda zebra deseni oluştu yanıktan. hala geçmedi. ama umudum var geçmesi konusunda. 4 aydır yanık ve beyaz rengi. geçmeye başladı ama hala belli oluyo. karşılaştınız mı böyle bir şeyle? çözüm önerisi?:KK61::KK61::KK61::110::KK14:
Hiç olmadı canım yaktılarmı seni yani o_O

O kadar da değildir canısı kilo işini takıntı etme...
Zaten taktığım yok canım keşke biraz taksamda zayıflasam :KK11: zayıf olmayı tabiki isterimde icraat yok :KK12:

Ben de alıcam bundan. Ben ve kıllarım artık bu dostluğu bitirmek istiyoruz:KK53:
Hamileyken kullanılıyor mu kızlar bilgisi olan var mı?
WOLFROG WOLFROG kullanıyor diye biliyorum ben canım o_O

Kollarıma denedim açık renk tüyü görmüyor bile canım maalesef atış yapmıyor bile :KK43:

sağolun arkadaşlar, benim derdimin dermanı yok anlaşıldı :KK43:
sarı tüylere etki eden aleti kim icat ederse ömrümce hayır duası edicem. renginiz açık bari güçsüz olun dimi, bıyıklar 5, bacaklar maksimum 10 günde çıkıyor, sir ağdaya rağmen :cry:

Hiç olmadı canım yaktılarmı seni yani o_O

Zaten taktığım yok canım keşke biraz taksamda zayıflasam :KK11: zayıf olmayı tabiki isterimde icraat yok :KK12:

WOLFROG WOLFROG kullanıyor diye biliyorum ben canım o_O
evet malesef böyle bişey başıma geldi :KK43: çok üzgünüm:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:cok sinirliyim.. kantaron madecassol bephanten vb şeylerle tedavi etmeye calısıyorum kendimi

Kızlar bi soru da benden. Favori bölgesinde ve çene altındaki siyah tüylere etki eder mi? Cımbızla alma gafletinde bulununca arttı da. Bir de emzirirken kullanılır mı acaba?

sağolun arkadaşlar, benim derdimin dermanı yok anlaşıldı :KK43:
sarı tüylere etki eden aleti kim icat ederse ömrümce hayır duası edicem. renginiz açık bari güçsüz olun dimi, bıyıklar 5, bacaklar maksimum 10 günde çıkıyor, sir ağdaya rağmen :cry:
İğneli epilasyon tek çaresi maalesef :KK43: bari bacaların siyah olsaydı bıyık çokda sorun değil jiletle alsan siyahlaşmazmı acaba çokmu sarı

evet malesef böyle bişey başıma geldi :KK43: çok üzgünüm:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:cok sinirliyim.. kantaron madecassol bephanten vb şeylerle tedavi etmeye calısıyorum kendimi
Geçer merak etme bepaten çok iyi herşeye zaten :KK66: ama dikkat etsinler uyar bence :KK11:

Kızlar bi soru da benden. Favori bölgesinde ve çene altındaki siyah tüylere etki eder mi? Cımbızla alma gafletinde bulununca arttı da. Bir de emzirirken kullanılır mı acaba?
Emzirirken bilmiyorumda o kısımşara kullanıcam ben kullanılıyor diyebiliyorum :KK66:

Bikini bölgesi için ideal o zaman benim. Beyaz tenliyim ben de ama tüylerim daha önce jilet kullandığım yerlerde kalınlaştı sadece. Bacaklarım da siyah çıkar ama kalın değil galiba. Gerçi kalınlık neye göre belirleniyor onu da bilmiyorum, lazer deneyimim olmadı hiç. Korktum açıkçası, her kafadan bi ses, emin olamadım hiçbir zaman, teni karartıyor bile dediler yani...

Esas batıklar için düşündüm, çünkü bıktım artık batıklarla uğraşmaktan. Sende de olduysa bilirsin ne berbat göründüğünü beyaz ten bir bacakta... Cımbızlı epilasyon aleti yüzünden olduğunu söylemişti kuaförüm, ağdaya döndüm sonra ama düzelmedi. Jilet de geçtim, olmadı. Batıklardan nefret ediyorum.

Batıklarda işe yarar mı?

Ben de bikini bölgesindeki batiklardan biktigim için almıştım. Gayet etkili, batık sorununu çözmek istiyorsan kesin al.

in vino veritas in vino veritas karındaki beldeki ince tüycüklerde etkili mi peki?

Bende öyle tüy yok ama biyiklarda ve kollarda etkili oldu. Sadece biraz uzun sürdü.

Bu arada kızlar ben küçük başlığı kullanmıyorum. Onu kullanınca etkisi çok zayıflıyor.

Ben de bikini bölgesindeki batiklardan biktigim için almıştım. Gayet etkili, batık sorununu çözmek istiyorsan kesin al.

Bende öyle tüy yok ama biyiklarda ve kollarda etkili oldu. Sadece biraz uzun sürdü.

Bu arada kızlar ben küçük başlığı kullanmıyorum. Onu kullanınca etkisi çok zayıflıyor.

Bende kullanmicam özellikle özel bölgeye acı eşiğim süper yüksektir :KK14: zaten özel bölgeme bayağı alex e gitmiştim üst kısımlarda nerdeyse hiç yok ama altlar çok gıcık :KK11: bide varis olan kısımlarda sorun olmaz dimi sonuçta damara kadar ulaşmıyor ulaşsa damarlar yanardı zaten varis olup olmaması farketmez diye düşünüyorumo_O

İğneli epilasyon tek çaresi maalesef :KK43: bari bacaların siyah olsaydı bıyık çokda sorun değil jiletle alsan siyahlaşmazmı acaba çokmu sarı

Geçer merak etme bepaten çok iyi herşeye zaten :KK66: ama dikkat etsinler uyar bence :KK11:

Ceneme igneli yaptirdim cildim cok hassas feci yara oldu ve iz kaldi cesaret edemiyorum bidaha :KK43: bacaklarima jilet de yapsam sari sari kokleri de beyaz, diger bolgelere lazere giderken denedik makine görmüyor ama goz görüyor :KK51:

Buradaki yorumlardan gaza geldim siparişi verdik teknosadan hadi hayırlı olsun umarım pişman olmam aldığıma. :KK16:

Bende kullanmicam özellikle özel bölgeye acı eşiğim süper yüksektir :KK14: zaten özel bölgeme bayağı alex e gitmiştim üst kısımlarda nerdeyse hiç yok ama altlar çok gıcık :KK11: bide varis olan kısımlarda sorun olmaz dimi sonuçta damara kadar ulaşmıyor ulaşsa damarlar yanardı zaten varis olup olmaması farketmez diye düşünüyorumo_O

Yok bişey olmaz bence varislere. Yine de çok koyu renkliyse beyaz kalemle boya.

Ben beşinci seviyede büyük başlıkla yapıyorum bikini bölgesini de.

X