Gelinlik Ayakkabısı pembe gelin ayakkabilarim

Son düzenleme:
Mrb.

Ayakabiniza bayıldım. Çok hos bı gelin olmussunuz. Benimde yazın nikahım var ve bende bu ayakkabıyı dusunuyorum ama malum biraz pahalı olduğu için korkularım var. Ra
Yazın o sıcak havada bu ayakkabılar giyilirmi bilemiyorum. Sizin fikrinizi alabilirmiyim?? Rahatmi giymesi? Tavsiye edermisiniz

gospodinaaaa

çok şııık, çok beğendiiim, ben de istiyoruuuum! :KK16:

nasıl edileceğiz bunlarıı?

Allah ağız tadıyla giydirmeyi nasip etsin ama alışılandan farklı bir ayakkabı olmuş :) bende pek beğenmedim :)

ya çok güzelmiş bayıldım ama sana şöyle bir öneride buluna bilirim nr.39 markasınada bak derim orda da çok güzel modeller var:)

tesekkur ediyorum kizlar. dugunum haziran 2011de oldu ve cok da severek giydim ayakkabimi. gerci topuklu oldugu icin ikinci daha duz bi ayakkabim daha vardi dugunde dans muzikleri bitince degistirmistim ayakkabilarimi. billstore da bildigim kadariyla orjinal ve bu kalpli model gecen sezonun urunu oldugu icin fiyati da gayet uygun. (siyahi icin 185 tl diyor) BURADA

Mrb.

Ayakabiniza bayıldım. Çok hos bı gelin olmussunuz. Benimde yazın nikahım var ve bende bu ayakkabıyı dusunuyorum ama malum biraz pahalı olduğu için korkularım var. Ra
Yazın o sıcak havada bu ayakkabılar giyilirmi bilemiyorum. Sizin fikrinizi alabilirmiyim?? Rahatmi giymesi? Tavsiye edermisiniz

sizin sorunuz icin de soyle soyleyim, hic bu kadar rahat bir yuksek topuklu giymemistim. plastic olmasinin hic bir negatif tarafi yok terletmiyor veya ayaginizi acitmiyor. benim arkadasim evleniyor bu haftasonu ben orada da giymeyi dusunuyorum hatta :)

mutluluklar simdiden:nazar:

Son düzenleme:
Barbie bebek ayakkabısı gibi oyuncak ayakkabı gibi duruyo çok şeker :KK70: Ben mesela nrmalde gymem hani bırak düğünü , mutluluklar dilerim :)

Son düzenleme:
ayy süpe ya bayılıyorum bu ayakkabılara birde lolipop mu kouyorlar harika yiyesim geldi ya
keşke benim olsalardı:KK5:
ama sen güle güle giy canım:13:

sanki bu rengi daha guzel..bende alacagım :))))) $20120904162851358.jpg

bak buradakı kızda gıymıs :)))))gercı 4 tane ayakkabısı var:)
[video=youtube;i7ZRjDGYUyw]http://www.youtube.com/watch?v=i7ZRjDGYUyw[/video]
2:20. saniyede ayakkabılar :))))

Aman Tanrım o kadar güzeller ki !!! Zaten hasta olduğum 3 marka var ayakkabıda louboutin & blahnik & westwood :KK16::KK16::KK16:

O duvaklıya bittim, tam gelinliğimin altına giyebileceğim tarzda bir şey :KK69:

Bende düğünüm için düşünüyorum bu ayakkabıyı..
Ancak internetten sipariş olacak illa ki..
Merak ettiğim ayakkabının kalıpları normal mi yoksa dar ya da geniş mi?

X