Peki ya siz olsaydınız?

canım mutlu olmana sevindim.Aradaki faş farkı çok ama mutsuz olacaksın diye birşey de yok..
Ailenin onayı çok önemli canım..
İnşalllah hayatında hep mutlu olursun canım

canım senın mutluluguna sevındım:teytey: ısallah butun ısınız boyle guzel gecer
ısallah ımkansız dıye bısey bızım ıcınde soz konusu olmaz.....:1no2:

çok sevindim gerçekten.gelişmeleri bekliyoruz merakla,nişan falan varmı yakında bakalım?(çokmu hızlı gittim yaw)

cnm anlatınca kendimi gördüm ben. ve birde benim eşim benim patronumdu.bizim yaş farkımız 12-13 bana öle çok şey söledilerki yaş farkıyla ilgili. aileme kabul ettirdim. şimdi 4 yıllık evliyim. yazılarımı okuduysan o kadar mutlu bir evliliğim var ki anlatamam. 2 yaşındada kızım var. ve ben onu kimseye değişmem. evet o hızlı yaşamıştır ve sen daha başındasındır. ama inan sorun olmuyor o kadar evlenince bunlar. ben çok ama çok mutluyum ve yeniden dünyaya gelsem yine eşimle evlenirim inan bana:) sanada mutluluklar cnm

Evet 17 yaş çok fazla ama sonuçta hayat senin hayatın.hayatın hakkında karar vericek kişide sensin.sonuçlarına ne olursa olsun katlanıcam diyebiliyosan seviyorum herşeye razıyım diyosan zaten olay bitmiştir.
birdee ne demişler?????
Var kocanın kartına,otur gönül tahtına:teytey:

İlk sayfadan itibaren bütün yazılanları okudum... Sonunda gördüm ki.. Bana söyleyecek bir tek

MUTLULUKLAR DİLEMEK

kalmış :)))

canım eger seviyor ve anlaşıyorsanız- ileride ii olcagınıza inanıyorsan bence dvm et aşkına..:asigim:

ah be çocuk
daha yolun çok başındasın
yaş farkı çok
sen kadınlığını anladığın 30 lu yaşlarda sevdiğin adam 50 li yaşlarda olacak,
çok üzülürsün kuzu çok

bir kaç haftadır foruma giremiyordum malum okulla uğraşırken filan
yeni gördüm canlarım teşekkürler iyi dilekleriniz, yorumlarınız için..
şuan çok iyi gidiyor ilişkimiz, ailemle daha yakın olabilmesi için fırsat buldukça görüştürmeye çalışıyorum.
sadece bu ilişki için okulumu bırakırmıyım düşüncesi ailem için problem oluyor
ama aşkım evlendiğimdede okuluma devam etmem için maddi manevi yanımda olacağımı söylüyor..
hmm düşünürsek ailemde haklı ama bilmiyorum ya sanırım aşkımın biraz sabırsız oluşu zorda bırakmaya başladı :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…